Моят първи опит за аутдоор

S

semkata

Guest
Аз съм доволен от аутдора. За присаждането наистина трябва да се внимава . Гледам сега едни саксиики в бриколажа от торф като им се подадат коренчетата на доматките и го засаждаш със саксииката . А за адаптирането преди преместване също съм сагласен има важен ефект . По-малко ще боледуват . Трябва ми някаква идея за полвна система аутдор .

233
28
аз за оутдоор използвам за растеж worm casting(plagron),и за цъвтеж bat guano(plagron),ина4е предпо4итам да пускам късни сативи,но и успоредно за застраховка ранни септемврийски инди4ки,а и мисля 4е има достатъ4но хибриди за сурови климати4ни условия

24
3
outgrower може ли да препоръчаш някой сорт за планински условия? Аз съм се насочил към Early Skunk на Sensi Seeds обаче четох по форумите, че месец октомври цъфти, аз не знам дали ще издържи в планината.

какво ви е мнението за Blueberry na dutch passion и Amnesia Lemon и LSD на barneys farm ще ги слагам навънка април,и мисля да ги торя с BioBizz някой ако има впечатления и е отглеждал да сподели :bow

233
28
praise dutch-passion-pamir`s gold,е доволен планински сорт,а за ранен сорт съм най-доволен от seedsman-mama mia,септември средата и по малко от 200 сухо пер плант никога не ми е давало

Outgrower .. Я кажи този сорт Мама Миа на сеедсман, кога го зася ,че жъна средата на септември ?

233
28
4естно казано миналата година се осрах и го сложих на4алото на жуни и септември средата бяха готови ма дадоха слабо само 70 пер плант,ина4е останали години като си ги сложа 20 април си даваха спокойно 200,mama miata е много церебрална индика директно те маже,от банката сеедсман съм много доволен винаги ми излизат стабилни и покълват,до сега непокълнали съм нямал. Ако ти се гледа липа която е на ниво и дава много това е страйна.

Аз съм на мнението ,че няма смисъл да се започва от толкова рано според мен Март е раничко. По-добре края на Апарил - Средата на Май , да покълнат

A

ALB3RTsWeeD

Guest
Аз съм на мнението ,че няма смисъл да се започва от толкова рано според мен Март е раничко. По-добре края на Апарил - Средата на Май , да покълнат
ако искаш да искараш големи количества май е мн късно дори и за индики края на март началото на април вече трябва да имаш разсад и кам края на април началото на май да си ги искарал навънка...:big_boss:

ами незнам братле, и аз незнам кога да започна с разсада, между другото ти Оутдоор каде гледаш в БГ или Холанд ?

A

ALB3RTsWeeD

Guest
ами незнам братле, и аз незнам кога да започна с разсада, между другото ти Оутдоор каде гледаш в БГ или Холанд ?
тук говоря специално за бг иначе съм гледал в различни страни outdoor...:sun2:

105
18
Ако искаш да изкараш големи количества тряа да си пребродил наоколо целия район и да си сигурен че няма дивак, и групички пушачи които ще го откраднат!Аз мисля че е добре, края на май, началото на юни здрав и укрепнал разсад гледан на слънце(истинско). той много бързо наваксва с размер Аз поне така ще направя! денем навън на слънце, а привечер ще си го внасям на лампи!

bld

1
0
Мисля за гледам аутдор.Ако направя разсад март,трябва ли да ги гледам най-напред с лампи и после да ги изкарам,или им стига и светлината,която прониква в стаята?

A

ALB3RTsWeeD

Guest
Мисля за гледам аутдор.Ако направя разсад март,трябва ли да ги гледам най-напред с лампи и после да ги изкарам,или им стига и светлината,която прониква в стаята?
125W CFL White - 6400°K ще е перфектна за 10-тина коренчета

X

xubpug

Guest
понякога се отчайвам от правописните грешки които правите....може да ги съди в съда иначе се посАждат!!!вземете се в ръце малко

Latest Cannabis Seeds

Xanadu

Xanadu

Katsu Seeds
Bandaid Haze #7 x Pre98 Bubba Kush
12
Feminized
New
$150.00
Bubba’s Sis

Bubba’s Sis

Katsu Seeds