Моят първи опит за аутдоор

11
18
Seedsman Mama Mia
KC BRAINS Brains Escape
KC BRAINS Mango

Ето вижте по конктетно към кои съм се насочил за аутдор :)

233
28
с риск да се повтора seedsman-mama mia няколко години я разцъквам оутдоор и съм доволен пре доволен на коли4ества и ка4ество от нея,ина4е има и barney`s farm-lsd,amnesia lemon. На твое място не бих се хвърлял на kc brain с техните регулар сеедс ма щом не ти се дават пари за фем и искаш си хвърляш труда на някъв плант и най-накрая да излезне мъжко си е твоя работа, по-добре си вземи с тия пари 5фем и тва е

с риск да се повтора seedsman-mama mia няколко години я разцъквам оутдоор и съм доволен пре доволен на коли4ества и ка4ество от нея,ина4е има и barney`s farm-lsd,amnesia lemon. На твое място не бих се хвърлял на kc brain с техните регулар сеедс ма щом не ти се дават пари за фем и искаш си хвърляш труда на някъв плант и най-накрая да излезне мъжко си е твоя работа, по-добре си вземи с тия пари 5фем и тва е
И аз си поръчах мама мия, утре трябва да пристигнат ;)

Здравейте и от мен.Сложих кофичките и чакам да се покажат растенията...семките са от миналогодишните ми растения които дадоха много добра реколта с супер як мирис на главите и много добро напушване.Понеже едното растение беше много малко реших да го опраша с един мъжкар от друг сорт ,който излезне доста чук въпреки пола си,момичетата този сорт бяха изядени от кози и не можах да ги пробвам за нещастие.Да мина направо към въпросите първо колко време горе долу могът да останат растенията в кофичките(кофички от кисело мляко) другия ми въпрос е има ли начин като ги засадя аутдор да направа няква система сами да се поливат,защото не ми се ходи всеки ден а лятото в моя регион е доста сухо на места.И може ли да сложа найлон или фолио над почвата за да задържа влагата? :rollj:

блазе им на козите. Съветвам те в почвата в която ще гледаш да сложиш: перлит, пясък, сено и тераует(terawet) си купи и ще ходиш през 10-тина дена. Пресади ги като станат около 10-тина сантима. Успех !
п.с. ето ти тук има идейки как да си направиш системка, която сама полива http://promena.org/forum/viewtopic.php?t=12412&start=0&sid=b4caf1e1665f308512f84f025cd1fab2

Latest Cannabis Seeds

Xanadu

Xanadu

Katsu Seeds
Bandaid Haze #7 x Pre98 Bubba Kush
12
Feminized
New
$150.00
Bubba’s Sis

Bubba’s Sis

Katsu Seeds