Най- ниския коноп

Здравейте колеги, напълно начинаещ съм, и вообще си нямам на представа как да започна. Ако някой благоволи да ми изпрати сайт от който е доволен, и растение което не надвишава 80см. (за предпочитане сатива), да е подходящо за начинаещи и да се отглежда в домашни условия, бих ви бил благодарен :) Забравих да отбележа, че ще е добре и времето за растеж да не е повече от 8 седмици

166
63
Здравейте колеги, напълно начинаещ съм, и вообще си нямам на представа как да започна. Ако някой благоволи да ми изпрати сайт от който е доволен, и растение което не надвишава 80см. (за предпочитане сатива), да е подходящо за начинаещи и да се отглежда в домашни условия, бих ви бил благодарен :) Забравих да отбележа, че ще е добре и времето за растеж да не е повече от 8 седмици
Ами май някакъв автоматик ти трябва,че те стават бързо и не стават много големи.
Ама към 8 седмици е само цъфтежа. Иначе стават за 70-80 дни. Може и повече, зависи от сорта . Но сативите май искат повече време.

253
93
Здравей

исканията ти доста се разминават с отглеждането на марихуана

искаш ниски растения с възможно най-кратък цъфтеж,но това е присъщо на индиките или поне индикадоминантни генетики

за сативните е присъщо дълаг цъфтеж и сериозно издължаване в предцъфтежа,има бързо разтящи сативи доминанти както феминизет така и автоматици както е казал колегата....но не може да се разчита на тав дето пише производителя за времето на цъфтеж

по всичко си личи че ще трябва да правиш компромиси в изискванията :D:D:cool::smoking::smoking:

Latest Cannabis Seeds

Sundae Cookies
Sold out

Sundae Cookies

Divine Genetics
Sundae Driver x GMO Cookies
12
Feminized
New
$200.00
Sunset Sherbet S1
Sold out