Начало - Bubble gum grow

105
18
Кажете му на пича направо!
- Трябва си 1000 лв(аз лично ги взех на заем) и една партида пробно, за да се добие опит и семките купешки- задължително!! И и ако вашите ще те спичат - забрави, ако живееш с тях ще трябва да знаят! и по-малко приказки и пред най-добрите си приятели! Както казва Seedx ще отгледаш хубави глави без семки, които за нищо не стават, аз го направих и после много съжалявах, че не съм дал 100 лв за семки защото съм нямал, ама иначе губиш 3 месеца........

Растението ще го гледам при баща ми.Той знае всичко,пушим с него и така :) Майка ми не знае нищо,но няма и откъде да научи,защото са разведени :)

105
18
Аз не искам да ти влияя негативно даже напротив! Обаче като всеки който държи на работата си и ти ще искаш всичко да ти е на ниво, нали? Затова в свободното си време чети и се интересувай ДА ЗНАЕШ ОЩЕ ПОВЕЧЕ! Най-важното е да използваш ресурсите си правилно и на 100%! Пробвай да се сдобиеш с няколко истински семки(не е толкова трудно ако имаш приятели в Испания и по Европа някъде)!Старите улични лампи са 250 или 400 вт натриеви(хпс, hps) това е добро начало! Няма да е проблем да сдобиеш с такава! Този форум помага много стига и ти да се постараеш!

Добре,благодаря за отговора,сега ще се сдобия със хубави семки,един приятел ще донесе и с него мислим да гледаме.Ще видя и татко да намери такава лампа и да сглобим с него гроубокс.В свободното си време чета много и каквото намеря за отглеждането :)

По - добре да си ги гледаш сам. Много добрите приятели винаги може да те изданат .......

Latest Cannabis Seeds

Xanadu

Xanadu

Bandaid Haze #7 x Pre98 Bubba Kush
12
Feminized
New
$150.00
Bubba’s Sis

Bubba’s Sis

ChemSis x Pre-98 Bubba Kush
12