Нещо Като Дневник

Kot

367
163
И има много аномалии https://www.thcfarmer.com/community/attachments/урода-1-jpg.808041/

това последното кето си снимал щее е такова мисля странна работа. Моя сегашния проект има 3 фенотипа на Мазара.....
Иначе тия глави налята работа а имат още доста да наливат браво !
Надали ще наливат още, даже би трябвало да са готови повечето до седмица и ще ги режа, а тия дето са много назаааад ще ги оставя още няколко седмици.

29
63
Може и да не наливат но ще се втвърдяват пистилите са още бели... ще наливат на тхц :)

Ina

2,027
313
И има много аномалии https://www.thcfarmer.com/community/attachments/урода-1-jpg.808041/

това последното кето си снимал щее е такова мисля странна работа. Моя сегашния проект има 3 фенотипа на Мазара.....
Иначе тия глави налята работа а имат още доста да наливат браво !
При мен това се получаваше почти съм убедена,от много азот,имам подобни снимки с такива като плитки,а иначе сорта им изобщо не беше такъв.Понкога така съм предобряла с него,че върховете(които поемат най-много)изродясваха направо,изкривяваха се и листата им,а страничните глави бяха по-нормални и свежи.Много приличаха на твоите с дълги пръчици с плитки от плодници,подобни на "лисичата опашка",но по принцип главите не са такива на дадения сорт.До генетика е дотолкова,доколкото всеки вид различно реагира на предобряне с азот в предцъфтежа и цъфтежа:)Азота не се маха после,дори да промиваш ги трови малко или много през цялото време,аз в почвата го добавях с няколко неща и сигурно се е натрупвал...С кокоса не знам как стоят нещата,той може би по-може да се измие?

Kot

367
163
Обрах китките на ден 67 от 12/12. Някои бяха почнали да хващат мухъл. 1/4 от цветята изобщо не бяха готови, имаха още 3-4 седмици, но нямах възможност да ги доцъфтя. Това със сигурност ще ме удари в грамажа. Още не съм тримнал всички, но едно голямо, което тримнах е 60 грама. Не ми е целта малко растения с максимален грамаж, а много по-малки. И все пак за 5 литра кокос 60 грама не е зле, а мисля, че може и още. Проверих кореновата система и определено не бяха rootbound.

Като тримна всички и сметна грам/ват ще напиша какъв е резултата. Общо взето мисля, че съм доста далеч от целта - 1гр/ват. По-скоро съм 0.5-6 грама на ват, но като се има предвид старите семки, преторяването, лошите условия в началото, експериментите с хормони и това е добър резултат.

Скоро може да пусна снимки на тримнат материал. Мога да кажа, че като цяло главите са по-хубави от аутдорите ми и имат повече ТХЦ.

Kot

367
163
Благодаря на всички за подкрепата от началото на темата.

Smoke report. Blue Dream е най-известния сорт, поне в leafly. Един от сортовете с не особено видими трихоми, т.е. надали е станал много мощен. От 10на дни се cure-ва. Само от 4 дръпвания се накозих доста добре. Не се закашлях дори веднъж, нямаше остър вкус. :)

85
143
Благодаря на всички за подкрепата от началото на темата.

Smoke report. Blue Dream е най-известния сорт, поне в leafly. Един от сортовете с не особено видими трихоми, т.е. надали е станал много мощен. От 10на дни се cure-ва. Само от 4 дръпвания се накозих доста добре. Не се закашлях дори веднъж, нямаше остър вкус. :)
Бате, ако не си завършиш дневника си по-зле и от мен. Аз поне като не ги завършвах нямах възможност да снимам и щавя яко. Покажи кво си направил накрая

Kot

367
163
Има нов първенец - 66 грама Girl Scout Cookies. Уж го дават със среден добив, а ми даде най-много. От шест семки само тая тръгна, другите изкараха коренче от семката и до там им беше силата.

Снимките не се получиха, ще пусна по-добри.

fdsfsd - Copy.JPG

Kot

367
163
Продължавам да тримвам лека-полека, много неприятна работа. Има нов водач в класацията със собствено тегло от 77 грама. :)