Нова година,нов късмет

69
16
Каква почва ползваш...гледам не си сложил перлит?Има ли добър дренаж?Според мен са наистина преполети!Поливаяй по-семпло в началото.Аз поливам веднъж седмично докато са малки.
Успех!

127
0
Ами уж има 10% ама нещо рехава работа.Щях да сложа торф Лактофол ама преди време брах ядове само с чистия торф.

127
0
Колеги възможно ли е да се появят мъжки полови белези или хермита докато режима е 18/6??? Прилагам снимка на която според мен се виждат или зародишите на листа или начало на едно гадно херми.Някакви идеи?

A

ALB3RTsWeeD

Guest
възможно е да, а то си е на харабия мъжкарче брато

127
0
Бахти късмета..... а уж е клонинг от феминизирана семка!?!?!:sick0004: Явно стрес е видяло.

A

ALB3RTsWeeD

Guest
аз не забелязвам женско съцветие но карай...

127
0
За жалост тoва беше Църквата.Остана ми само "миризливеца" номер едно на Г13 лабс :flower

127
0
14 дена цъфтеж под 3X25В цфл.Малка саксия мини звяр :damnhippie:....малко прехранен ама ше живее:heart

342
18
абе човече какво се опитваш да направиш като си го намокрил цялото и то в цъфтежа ???

127
0
Откакто вегетира все се канех да го напръскам с газирана вода и все нещо става и неуспявам.Но тия дни най-накрая си начесох крастата.Това е изключение което няма да се повтори,наясно съм с последиците от голяма влажност при цъфтежа.А между другото нормално ли се развива според вас за 14-15 дена цъфтеж???

342
18
ще трябва да измислиш още лумени,и е трябвало да приложиш някой от методите ЛСТ или СКРОГ защото с толкова малко светлина ще направи една по-голяма глава на върха ... а долните разклонения ???
но така се трупа опит... следващият път ще знаеш и ще оптимизираш там кадето имаш грешки,всички сме минали по този път ;)

342
18
газираната вода се ползва заради co2 садържанието си,но се препоръчва да се пръска с нея само във вегетацията и то в тъмният период,аз лично не го правя това с г.вода изобщо...

127
0
Според вас колеги дали има повече файда от една 70В натриева вместо 4-5 25В ЦФЛ? Намерих си оферта крушка Филипс 70В +прожектор с дросел и запалка за 58лв!

69
16
Според мен най-добре е да ги ползваш всички заедно.С cfl-то може да осветяваш места които попадат в сянка от натриевата.Направи си cfl-тата по-мобилни за да може да ги местиш според нуждата и ситуацията.

Ina

5,110
313
E,какво си купи в краина сметка? А за газираната вода не бях 4увала. Дали ще е добре да я пробвам на моите? Тия в магазина пробутват и прожектора за пове4е кинти. От него няма смисал. Ако си я взел тази натриика да знаеш може да си вземеш за неиния дросел и една Metal halid-ка 70 вата. Тя е няква ефтина само 4е няма фасунка а се зака4а по друг на4ин на жи4ките,което малко е досадни4ко като ги сменяш

Latest Cannabis Seeds

Xanadu

Xanadu

Katsu Seeds
Bandaid Haze #7 x Pre98 Bubba Kush
12
Feminized
New
$150.00
Bubba’s Sis

Bubba’s Sis

Katsu Seeds