Нова година,нов късмет

127
0
В следващите редове смятам да направя едно докладче за G13 Skunk#1(нещо се вдъхнових :damnhippie:).Мноого лесно за приготвяне.Чесно , това чак ме отегчи ,много скучно.Вода със някоя капка тор ,това е което правех само(в 2л саксия).Дори и при такива минимални количвства според мен прекалих с азота.До края зеленина.:fixed:.Трябва да отбележа че в по-краен етап на цъфтежа се получи гаф и някои от цветовете се опрашиха ,но за 54 дена цъфтеж качеството е повече от прилично.Трихомите са микс от приятелите милки и амбър.Ефектът според мен идва към края на коза.До няколко минути High-а дистига своя пик.Няма параноя , ускорен сърдечен пулс само ако се "набереш" по сериозно , много приятен high.Тук обаче се намесва и индиката която го прави малко по Clear.Не те оставя да шизофренясаш.Приятно топло усещане , което обаче с времето тотално те релаксира.:scared0016: Много балансиран сорт въпреки 75-те% сатива.Препоръчвам го за следобедна консумация или вечер.Заспиваш като къпан след 2-3 часа от последната дръпка.За всички нови във форума мога да кажа :това е вашето цвете.Поне за начало.Лесно и задоволително качество.И да не забравяме че е една от най-евтините ФЕМ семки.

PS:Ще се опитам скоро да кача пикче на някоя тиква.

Latest Cannabis Seeds

Xanadu

Xanadu

Katsu Seeds
Bandaid Haze #7 x Pre98 Bubba Kush
12
Feminized
New
$150.00
Bubba’s Sis

Bubba’s Sis

Katsu Seeds