Новини, Икономика, Политика, Спорт/ Politics News

2,263
263
Тема За
Политика Култура История Патриотизъм Новини Аналзи Коментари и т.н.

Чувствай се свободен да научим и твоето мнение.

Важно: директни линкове са забранени в темата, нямaш право да нарушаваш общо приетия тон сред фермерите, също така не поствай снимки от други сайтове за които нямш изричното позволение на автора/държателя на правата.

2,263
263
Живеем в интересни времена.

Парите са само бележка за времето в което човек е работил, това не e корупция въобще.

Законно е да продават неща, които реално не притежават, което е добра идея но не и на обикновенните жители.

Демокрацията е система на правителството, в която можете да подкупите избирателите да гласуват за вас.

Социализмът е вярата, че някои друг може да подсигури отделния човек по-добре отколкото човека може да се погрижи за себе си.

Жалко за човешката природа, заради която хората искат по-голямо възнаграждение за по-малко усилия.

Този живот е по-добър от това да ходиш на кино.

ПС: Отидете в Ю Тубе и си потърсете песен с ключова дума релакс, хаха писането на това е по-добро от секс.

2,263
263
Някой скоро да е пускал cv да кандидатства за работа?

Трябва ми шаблон на българско сиви щото не знам как изглеждат тука в България пък мисля да пусня няколко тук там. Нещо актуално не от 100 години разбира се.

То в тая мизерия в страната едва ли ще има много избор.

Благодаря

439
93
Някой скоро да е пускал cv да кандидатства за работа?

Трябва ми шаблон на българско сиви щото не знам как изглеждат тука в България пък мисля да пусня няколко тук там. Нещо актуално не от 100 години разбира се.

То в тая мизерия в страната едва ли ще има много избор.

Благодаря
ares.bg/File/CV_AM.doc това е точния формат по ЕС стандарт. В jobs bg ползват същия.

2,263
263
Благодаря harvester , точно това търсих. тази даже е и попълнена вече. Аз им пратих същата ама на aглийски не ми се превеждаше а ми беше готова. Предполагам щом търсят човек с английски ще могат да я прочетaт поне.

Ina

5,213
313
така,надявам се в тази тема мога да опвестя 4е протеста за тоя шистов газ за Сф ще бъде тази събота от 11 пред министерството на околната среда и водите,което било на Мария Луиза. о4аквам всеки да се заинтригува и които може нека доиде там,защото курвата дето ни е еко министърка казала 4е само 5 4овека протестирали. във варна видяхме 4е са станали пове4ко от 5 с тенденция да стават все пове4е,нека в Сф да избухнем още пове4е пред муцуните на тия нахалници,4е те са тука!аз се надявам и в наи засегнатите градове добри4,враца и други да го направят в същия ден. Ако някои е от там нека се позаитригува какво става.

439
93
така,надявам се в тази тема мога да опвестя 4е протеста за тоя шистов газ за Сф ще бъде тази събота от 11 пред министерството на околната среда и водите,което било на Мария Луиза. о4аквам всеки да се заинтригува и които може нека доиде там,защото курвата дето ни е еко министърка казала 4е само 5 4овека протестирали. във варна видяхме 4е са станали пове4ко от 5 с тенденция да стават все пове4е,нека в Сф да избухнем още пове4е пред муцуните на тия нахалници,4е те са тука!аз се надявам и в наи засегнатите градове добри4,враца и други да го направят в същия ден. Ако някои е от там нека се позаитригува какво става.
Аз имам молба към фермерите тук, ако не са наясно за какво става дума нека се информират малко от Нет-а и нека не подминаваме със затворени очи поредната политическа манипулация. Добива на шистов газ е забранен в Англия, Германия, Франция - все страни със силна икономика. Тези страни не крият реалната опастност от добива и го забраняват със закони. Обаче бедна България веднага кълве на една изгодна оферта от мега корпорацията Шеврон... съдена многократно за екологични катастрофи по целия свят. И после застават лобистите пред камерата и ни лъжат колко полезно било за нас да пуснем тия милиардери да копат на 5 км под земята, замърсявайки всички води в региона, създавайки мини земетресения с риск да активират по-големи и още един куп шитни.... Гледайте Gasland както и клипчета от тубата и от ви-бокса, добре са го обяснили и показали за какво иде реч. Един истински човек и в частност българин не бива да остава безучастен към този проблем. Благодаря!

323
28
Много си прав!!! Трябва да се говори на хората за да бъдат запознати в проблема а не да вярват на мадийте защото на тях за това им се плаща... точно да маниполират населението!

Ina

5,213
313
Еми и аз се опитвам поне на колкото мога пове4е хора да обясня,4е никои си няма представа и като видят филма се шашкат,а ония деистват ве4е там и доколкото разбрах ве4е са докарали първите камиони с токси4ни лаина за удари.

Ina

5,213
313
непременно поне това направете! и после ако можете елате в събота,сигурна съм е ще останете шокирани от филма,съдеики по себе си! после като си помислите 4е милите ни политици са го подготвили това тук,а ве4е и химикалите са вкарали таино с камиони. междудругото се установи 4е за тези химикали се иска специално правителствено разрешение за да влязат в дадена страна хаха смятаите за кви химии става дума-фирмена таина!

207
28
Изгледах го до половината снощи, и наистина е потресаващо как се правят нещата, а уж в америка се уважавали правата на хората ама ... ми.
Ина в българия къде точно са се засилили да гърмят?

Изгледах го до половината снощи, и наистина е потресаващо как се правят нещата, а уж в америка се уважавали правата на хората ама ... ми.
Ина в българия къде точно са се засилили да гърмят?
Това с шистовия газ няма да мине според мен. Местните хора ще се справят(както става с разни руски говняни тръби). Иначе винаги ще има лакоми бизнесмени. Дано с тази тема си вдигнем рейтинга в гугъл, че като се търси за канабис на българси-все тъпи милиционерски лайна излизат напред. Трябва да говорим и убеждаваме всеки ден. Да образоваме заблудените. Никога не съм си падал по мисии, ама се налага.
:smiley_joint:

Ina

5,213
313
Северна България и разбира се на наи подходящото място откъдето се храним вси4ки-Добруджа:)там около Враца 4увам 4е също готвят,ама сега все още никои не знае кои сонди са обикновени,кои за шистов газ,просто нищо не коментира никои и се деиства потаино. В Америка по същия на4ин,щом 20 години го има тва нещо и не сме разбрали,а 4ак ве4е като се виждат последиците. е,на хората там ийм гори водата и тн,защото има в дворовете им по 3,4 сонди! при нас може и да не пламне,ама ще е отровена къде пове4е къде по малко и даже няма да ни се съобщи за да не стват проблеми. не искам да вкарвам излишна паника,просто сега навлиза това и е хубаво да не се разпространи,а веднага да се спре. изклю4вам другите добиви,сега все пак добива се и обикновен газ(макар 4е и там лъснаха едни...).Сега Европа запо4ва да се блазни от него и едни ще го подкарат,други ще го забранят,защото са поизлезли наяве ве4е някои неща. и искам ние да сме от тези дето ще го забранят,водата ни е една от наи добрите в Европа,а те на вси4ко отгоре само за 1 удар ползват хиляди тонове,които ги няма в добруджа и без тва. Впро4ем френската перие минерална вода дето звездите по холивуд я пият може да си изперете гащите с нея в сравнение с горна баня:)ама рекламата си е реклама:)

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=BJevhSAyYug&feature=player_embedded[/YOUTUBE]

това вече е наглост ... както има в коментарите някъде из клипчето долу не може чисто нова сонда за не знам си колко си милиона да се сложи и никой нищо да не проучи какво се добива ... един полицай не е отишъл да провери за какво става дума ... просто безобразие ... Защо винаги никой не слуша мирните протести и не приема жалбите и прочие в тази държава , ами трябва да се стига до ексцесий ( не съм сигурен ,че така се пише тази думичка )... Ясен пример са жалбите за към цар киро ... Трябваше да умрат 2-ма души за да може да го разследват ...

Ina

5,213
313
Еми то в краина сметка ще се стигне както ве4е се спомена и 'до втора Катуница",но все пак като цивилизовани хора сме длъжни да опитаме първо по законен и нормален на4ин-с протести,защото те ги нервират! виждаме 4е французите са имали успех по този на4ин,но протестите трябва да са огромни,масови и повсеместни. Виждаме от разните материали 4е тези хора са изклю4ително нагли и безпардонни,не спазват дори конституцията на дъжавата в която налазват,а за населението не е за коментиране... пълна липса на информация дори в държава като Германия,таини договори и бързо струпанъсване на голям брои сондажи,всеки от които си има басеин с наи невъобразими токсики и замърсява небивали коли4ества вода,подпо4вени резерви и по4ви. това са факти,виждаме ги в няколко филма и предвания при това от разли4ни страни,а те кават 4е били фалшиви и не било вярно! просто 3 в 1-въздух,вода,по4ва биват прецаквани дори само от изследвеанията при една сонда за такъв вид газ,а представете си няколко десетки хиляди такива кули4ки! ето това е което притеснява хората и трябва да се знае!Аз си мисля 4е все пак имаики предвид хобито ни би трябвало да сме малко по разкрепостени и отворени като цяло,затова настоявам толкова,раз4итам 4е много хора от тук ще проумеят!

439
93
Днес енергийният министър ТТ убеждава журналисти, че нямало как да мине проекта без одобрението на екологичното министерство... ние пък много му вярваме на екологичното министерство и трябва да си легнем спокойни нали...тц тц тц, за много прости ни мислят

2,263
263
Имам чувството, че нарочно се гаврят с хората. Разцепиха всички на малки групи и ги настроиха едни срещу други и сега им гледат сеира и се подсмиват мазно зад прзорците в министерствата и ТВ-о. Гавра с народа.
Така ще е обаче като повече от половината население на странтата не отиде да гласува на изборите и остави да избират другите вместо тях. То не че имаше за кой да се гласува но това е друг въпрос. Изглежда идва момента скоро в който ще трябва д а запалят хората още един прозорец на партийния дом в софия.

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Sorbet
Sold out

Strawberry Sorbet

DNA Genetics
Heirloom Swiss Sativa x Sorbet
6
Feminized
Limited
$85.00
Sorbet Stash
Sold out