Новини, Икономика, Политика, Спорт/ Politics News

Изглежда бързо се движим към глобален военен конфликт.

Мислите ли че ТРЕТА СВЕТОВНА ВОЙНА може да избухне?

като гледам Америка и Русия пак настръхват едни срещу други,вси4ко е възможно. борят се за останалия свят:( Гледам 4е навсякъде световния "ред"нещо куца:( Сега като го задаваш така въпроса маи е твърде възможно или поне малко му трябва:( По целия свят настава лудница,хората се разбесняват,протестират... то им е писнало от нахалници. ето един филм за големите компании за спортни стоки как гър4ат бедни бременни индонезиики по 24 4аса смяна:( за да си купим ние после nike и reebock http://vbox7.com/play:a9fdee8f

Може ли да избухне Трета Световна Война? Иска ми се въпроса да звучи нелепо ама... Мисля, че Света си е взел поука от историята, а и още повече, че с тези нови атомни и не знам си какви оръжия ще се търси друг изход от ситуацията, все пак ако някой нападне с такъв тип оръжие незабавно ще му бъде отвърнато със същото. Още повече, че Света е донякъде във финансова криза, която се задълбочава, така че не би трябвало да се стига до война докато има какво да отвлича вниманието. Сега и Глобалното затопляне надвисва като въпрос, алтернативните горива и така нататък и така нататък. Но пък никога не знаеш какво се мъти в болните мозъци на управляващите, ето наблюдават се толкова авторитарни управления... И все пак си мисля и тайно се надявам, че от края на догодина нещата ще вземат да се нареждат лека полека :)

Еми Ина не че тук не е така... Работиш за 400 500 600лв въпреки, че заслужаваш и може да ти бъде платено двойно, а понякога тройно. Просто така е устроен бизнеса и всички се придържат към това прваило. Мога да дам конкретни примери, но просто няма да е удачно :)

Сирийският президент Башар Асад заплашил да удари Израел и да "подпали" Близкия изток, ако от НАТО посмеят да ударят страната му. Това твърди иранската агенция Фарс, цитирайки негови думи от срещата му с турския външен министър Ахмет Давутоглу през август.

"Ако срещу Дамаск бъдат предприети някакви налудничави мерки, ще ни трябват по-малко от 6 часа, за да прехвърлим стотици ракети на Голанските възвишения, с които да обстрелваме Тел Авив", заявил Асад.

В съобщението на агенция Фарс от вторник се твърди още, че той заплашил да поиска обстрел на Израел и от терористиччната групировка "Хизбула" в Ливан, като добавил: "Всичко това може да стане в рамките на три часа, а през следващите три часа Иран ще атакува бойни кораби на САЩ в Персийския залив, на мушка ще бъдат едновременно американските и европейските интереси."

Руски военни кораби влязоха в териториалните води на Сирия, в района на пристанището Тартус ,където е руската военноморска база. Те са там за предотвратяване на всяка чужда военна намеса във вътрешните работи на страната, пише руското издание kp.ru.

Баба Ванга го е казала

"Човечеството ще преживее много катаклизми и много бурни събития. Ще се променя и съзнанието на хората. Ще дойдат тежки времена, хората ще се разделят на групи по вяра. Ще дойде на света най-старото учение. Питат ме: "Скоро ли ще дойде това време?" Не, не е скоро. Още Сирия не е паднала!" (25) "
След 2000 година от земята първо ще изчезне една арабска държава, а после ще потъне един голям град. Няма да е скоро." (1) "
Има едно древно индийско учение - учението на бялото братство. То ще покори целия свят. Ще го напечатат в нови книги и по целия свят ще го четат. То ще е Огнената Библия." (24)
*Индийското и Бялото братство на Учителя Дънов нямат нищо общо със сектата на украинката Мария Цвигун, самообявила се за "живия Бог на Земята." (1)
"Всички религии един ден ще изчезнат! Ще остане само учението на Бялото братство. Като бял цвят то ще покрие Земята и благодарение на него хората ще се спасят.
Новото учение ще дойде от Русия. Тя ще се пречисти първа. Бялото братство ще се разпростре в Русия. От тук учението ще започне шествието си по света. Това ще стане след 20 години - по-рано няма да стане (казано през 1979 г.). Но след 20 години ще събирате първия голям урожай." (1)
"Сега различните религии искат да се възползват от каквото сварят, ама тяхното време си отива. Човечеството ще хвърли тия окови. Религията ще има друга задача." "Запомни: Русия е бащата на православието. Само тя може да го спаси, като го обедини." (1)"
Аз - Той. Ние - Той. Ние това е Той, който отново се връща при нас, както беше обещал. Всички апостоли сега са в движение, всички апостоли са на Земята, тъй като времето на Свети Дух настъпи. Но най-голямата мисия се падна на апостол Андрей. Той подготвя пътя Христов, както му е повелил" (23)

Надявам се, че ако има нова война участниците в този форум ще излезем за да легнем голи, с коз в ръка и да спираме заминаващите промити мозъци. Иначе чешете езиците. :party0044:

Избягвайте да намесвате разни секти/Бели-Черни и Раирани и Петнисти братства и т.н. в дискусиите.

А на баба Ванга бих и казал ако беше жива, че най-старото учение не е на тая секта а е учението на жриците на любовта :mooning

Надявам се, че ако има нова война участниците в този форум ще излезем за да легнем голи, с коз в ръка и да спираме заминаващите промити мозъци. Иначе чешете езиците. :party0044:
:coffee
Не те ли е срам малко:sad0047:, България може да се окаже много близко до огневата линия, ако не и на самата нея и ти няма да защитиш родината си а и агитираш и другите да не го правят.

Какво ще кажете тогава за края на календара на маите... като това за края на света веднага го изключваме. Четох скоро статия за еволюция на съзнанието и последната и 13та фаза, приключваща именно декември 2012. Т.е. календара на маите представлява еволюционна характеристика на човешкото съзнание, което както знаем търпи промени в процеса на еволюция. Масовите протести и недоволство което виждаме по света според мен са резултат от тази промяна, нетърпимост към работещата система. Всяка промяна в еволюцията е свързана с промяна на средата на живот... нашата среда е крайно променена, следователно има нужда от радикални промени в мисленето на хората... просто искам да знам какво мислите вие...

Аз всякакви предположение за края на света и подобни дати ги отхвърлям, пророчествата пък, още повече. Все пак точно заради любознанието църквата не ни управлява и мисля, че трябва да продължаваме да се учим и да си обясняваме нещата благодарение на знанието ни, а не на слепи вярвания в различни неща.

Избягвайте да намесвате разни секти/Бели-Черни и Раирани и Петнисти братства и т.н. в дискусиите.

А на баба Ванга бих и казал ако беше жива, че най-старото учение не е на тая секта а е учението на жриците на любовта :mooning

:coffee
Не те ли е срам малко:sad0047:, България може да се окаже много близко до огневата линия, ако не и на самата нея и ти няма да защитиш родината си а и агитираш и другите да не го правят.
На мен иранците нищо не са ми направили. ПАЦИФИСТ СЪМ и няма да изпитам срам да се противопоставя всячески на военни действия. Срам... ти замисли ли се какво говориш? Прочети малко история или виж каква боза стана в ИРАК(100 000 цивилни жертви!) преди да мислиш, че ще ме бъде срам да бъда срещу войната и насилието. Да не би в Афганистан нещо да се оправи? Къде войната е помогнала? Ехо...? война... ти изобщо не знаеш за какво говориш. На мен всички патриоти са ми много смешни. Та това е 21 век!

Аchenor;да беше погледнал филм4ето преди да кажеш 4е и тука било като в Индонезия:) искам да ви кажа 4е ще има национален протест против шистовия газ на 14 надявам се в много населени места и ако искате вижте за какво става дума и елате за да се съберат много пове4е хора и да се свърши наистина нещо полезно за страната. да си говорим реално за наи близките опасности за нас в краина сметка.:help:

На мен иранците нищо не са ми направили. ПАЦИФИСТ СЪМ и няма да изпитам срам да се противопоставя всячески на военни действия. Срам... ти замисли ли се какво говориш? Прочети малко история или виж каква боза стана в ИРАК(100 000 цивилни жертви!) преди да мислиш, че ще ме бъде срам да бъда срещу войната и насилието. Да не би в Афганистан нещо да се оправи? Къде войната е помогнала? Ехо...? война... ти изобщо не знаеш за какво говориш. На мен всички патриоти са ми много смешни. Та това е 21 век!
Ей за това сме на подобно дередже българите. Добре че бяха руснаците че още щеше страната да е под Турско робство.

Аз така се бях шокирал след като гледах филма Earthlings, в който показваха бруталното отношение на хората към животните, обаче от тогава нататък съм се уверил, че на тази земя всичко се случва, и че човекът е готов на just about everything, когато се намеси думата "интерес".

непременно поне това направете! и после ако можете елате в събота,сигурна съм е ще останете шокирани от филма,съдеики по себе си! после като си помислите 4е милите ни политици са го подготвили това тук,а ве4е и химикалите са вкарали таино с камиони. междудругото се установи 4е за тези химикали се иска специално правителствено разрешение за да влязат в дадена страна хаха смятаите за кви химии става дума-фирмена таина!

е, малко бизнес да има и за другите. Първо това в Холандия няма да стане точно така, защото местните парламенти имат последната дума. Амстердам ще пострада доста от подобни мерки, но ще го разберат по-късно, ако изобщо въведат ограничения. Иначе ще се пътува до Прага и Копенхаген. Както и Барселона и Виена. Спокойно. Канабис ще има. Просто повечко холандци ще станат дилъри. :mmm :character0035: те и без това така им харесва. Пари, пари пари пари пари пари пари

Маината им,ще ходим другаде,само семки да продават.:) много ми е зор пък баш там да ида да мръзна като мога да ида в Испания и да пуша колкото си искам на топло по бански:)А мога да си пуша и тука,нашата природа е 1000 пъти по яка! зор,зор да ида в кофи шопа,тука на една планина ще ми е не 1000 ами 10000 пъти по яко напушването,хем може и да си пиеш бира:)ина4е не 4е не е интересно,но ако не е коза няма и да стъпя там:)

Сирийската армия изби 111 цивилни

Днес Сирийският център за наблюдение на човешките права съобщи за 111 жертви през вчерашния ден в Кафруейд, предаде БТА. С това общият брой на убитите във вторник в Сирия цивилни достигна 123. 12 души бяха застреляни от силите за сигурност в централния град Хомс, който е център на протестите срещу режима на президента Башар ал Асад.

Франция осъди това, което нарече „безпрецедентно клане” на 120 души от сирийските сили, предаде АФП, цитирана от "Фокус". Париж призова Русия да засили разговорите за резолюция на Съвета за сигурност на ООН за кризата в страната.
„Всичко трябва да бъде задвижено, за да се сложи край на тази убийствена спирала, в която Башар ал Асад въвлича хората си все по-дълбоко всеки ден”, заяви говорител на редовен брифинг на френското външно министерство.

Изглежда тези са следващите които ще бъдат демократизирани.

Сирийската армия изби 111 цивилни

Днес Сирийският център за наблюдение на човешките права съобщи за 111 жертви през вчерашния ден в Кафруейд, предаде БТА. С това общият брой на убитите във вторник в Сирия цивилни достигна 123. 12 души бяха застреляни от силите за сигурност в централния град Хомс, който е център на протестите срещу режима на президента Башар ал Асад.

Франция осъди това, което нарече „безпрецедентно клане” на 120 души от сирийските сили, предаде АФП, цитирана от "Фокус". Париж призова Русия да засили разговорите за резолюция на Съвета за сигурност на ООН за кризата в страната.
„Всичко трябва да бъде задвижено, за да се сложи край на тази убийствена спирала, в която Башар ал Асад въвлича хората си все по-дълбоко всеки ден”, заяви говорител на редовен брифинг на френското външно министерство.

Изглежда тези са следващите които ще бъдат демократизирани.
Хей ripp, какво искаш да кажеш с това? Че оправдаваш кланетата, че подкрепяш разни забравили се диктатори? Че трябва да има клане в Сирия? Тебе не ти ли харесва демокрацията? Не ти ли харесва, че ако дойдат в дома ти куки да търсят растения все пак имаш някакви права? ? За турското робство-новите исторически факти показват доста неизказани подробности, които хвърлят съвсем различна светлина върху събитията. Първо имало е доста БЪЛГАРИ, които са продавали децата си срещу злато. Справка-документи на български и турски в Истанбул. Второ нашите царе са се били отдали на разврат и алкохол и са пропуснали събитията. И изобщо си представи как се е живеело тогава. Плащаш данъци и работиш. Насилие е имало, когато някой като сирийците днес се бунтува. Турците не са имали интерес да избият всички-щото кой ще върти търговия от Филибето и Русчук тогава, пък и църквата не са закачали, щото имат страх от Бог, независимо от неговите пророци и синове-Исус или Мохамед? Ако се опиташ отново да прочетеш Ботев, ще разбереш социалният характер на организираните освободителни движения. Ама е малко сложно. Ролята на руснаците-те са имперци и идват по техни си съображения. Да не мислиш, че много ни обичат.. смях.

Абе хвани едните(руснаците),удари другите(американците)Всеки иска да ти хване малката страна и да я изстиска до шушка:(