Новини, Икономика, Политика, Спорт/ Politics News

bbb

463
93
Имайте предвид,че НЕ са ме хванали да продавам!С оглед на 'голямото количество' ме водят 'с цел разпространение'!Адвокатката ме подлъга да се призная за виновен,защото не ми останаха кинти да продължа да плащам и да се боря!!!
Имах и семки коиито си бяха МЕД сорт.Тях конфискуваха.Конфискуваха ми и телефона и портофейла.
След делото ми върнаха само портфейла и торовете.

bbb

463
93
Точно преди година.2013
После разбрах,че газаждията го хванали някъде с АМФ.Той понеже е прост им предложил да натопи някой за да го остават.Аз се чудех защо търсят АМФ,какъвто аз никога не съм ползвал.Е като четох показанията на това копеленце разбрах.Казал им че съм ПАБЛО ЕСКОБАР......То така и го изкараха гадовете.
На умряло куче нож забиха......Да им се връща!
Имам Поликистоза на Панкреаса и Далака,Рефлукс,Хроничен Панкреатит.Не могат да ме оперират,защото с супер рисково.Много често се налага да се хреня на системи.Храната не може да преминава от стомаха към червата и загнива в стомаха.В следствие на това Я ПОВРЪЩАМ...Съответно и нямам апетит.
Ха познайте дали тревата ми помага?

Last edited:
13
3
Точно преди година.2013
После разбрах,че газаждията го хванали някъде с АМФ.Той понеже е прост им предложил да натопи някой за да го остават.Аз се чудех защо търсят АМФ,какъвто аз никога не съм ползвал.Е като четох показанията на това копеленце разбрах.Казал им че съм ПАБЛО ЕСКОБАР......То така и го изкараха гадовете.
На умряло куче нож забиха......Да им се връща!
Имам Поликистоза на Панкреаса и Далака,Рефлукс,Хроничен Панкреатит.Не могат да ме оперират,защото с супер рисково.Много често се налага да се хреня на системи.Храната не може да преминава от стомаха към червата и загнива в стомаха.В следствие на това Я ПОВРЪЩАМ...Съответно и нямам апетит.
Ха познайте дали тревата ми помага?
Ясно е на всички "долна наркоманка си", помагала му тревата, айде бе ;). Виж г-жа министърката какви ги разправя, имали сме си морфино аналгино производни, фармацията била на 6. И с мене сега е нещо подобно "Ловешкия Ескобар", но удариха на камИк, и опрделението НЕВИНОВЕН дойде много навременно от съда, но да видим и втора инстанция "триглавата ламя", ще посмее ли на го произнесе НЕВИНОВЕН!!! А и лекари специалити, вече съвсем свободно говорят по темата. Време е!

13
3
Как те удари империата ? Шпионин от вътре или ? Случаини неща почти нестават.
"Роднина" да го еб.............., да е жив и здрав, че помогна в крайна сметка ;)

bbb

463
93
"Роднина" да го еб.............., да е жив и здрав, че помогна в крайна сметка ;)
Сега как те гледа в очите тоя 'роднина'???Защо му е било на копеляка....Но "всяко зло за добро" се получи и тва е НАЙ-ВАЖНОТО!!!!
Ти се радвай,че получи подкрепа от правилните хора!Иначе щеше да си на моя хал.....А ако знаете колко такива като нас има...........Аз изгорях,но ми се плаче за другите,които изгарят и ще изгарят заради долните МВРейци.....

13
3
Сега как те гледа в очите тоя 'роднина'???Защо му е било на копеляка....Но "всяко зло за добро" се получи и тва е НАЙ-ВАЖНОТО!!!!
Ти се радвай,че получи подкрепа от правилните хора!Иначе щеше да си на моя хал.....А ако знаете колко такива като нас има...........Аз изгорях,но ми се плаче за другите,които изгарят и ще изгарят заради долните МВРейци.....
Ми не знам как ме гледа, защото не сме се виждали :)А аз така искам да си изия кафето с него, ама не, дърпа са :D. За правилните хора, ще кажа, това са ЛИЧНОСТИ. :)

• Like
Reactions: bbb

bbb

463
93
Не виждам нищо лошо човек да работи за АДВАНСЕД,ББИЗЗ,АТАМИ.............
ПРЕДПОЧИТАМ ги пред БАТ БОЙКО и МВРеиците!

Ina

2,963
313
Доколкото разбрах първата оправдателна присъда за отглеждане на марихуана на Марин е била отменена и ще трябва да плати 1000 лева и разноските по делото:(Да,беше твърде хубаво за да е истина:(

16
8
Но нали адвокатът е казал, че ще отнесе делото до Европейския съд по правата на човека. Тъпото е, че там в повечето случаи бавят делата с години. Все пак всички трябва да стискаме палци да се получи и да имаме такъв прецедент в България. :sorry:

bbb

463
93
В БГ дума като ПРЕЦЕДЕНТ няма.За пореден път мулетата в ИНСТИТУЦИЙТЕ доказаха,че са институционализирани.Как не се намери 1 жив човек тези МВРта?
Пази Боже сляпо да прогледне!
Вместо да Лекуват човека,те го съдят и преследват.......Много е хуманно "на умряло куче нож да вадиш"!Да им се връща!

Last edited:
Хуманизъм в БГ се тълкува по следният начин каквото боклуците във власт облечени кажат (дефинират) ,че е това ще е а не каквото е по цял свят дефиницията :) . Успех на Марин и всеки друг като него пациент борещ се да има своят избор на лечение на болежките които са го налегнали ! БББ в МВР ако имаше хора които искаха тази страна да върви напред ... щеше да има маса бойкотирали системата работници а колко виждаме досега от всичките сфери реално 0 май май ? Всеки си мълчи и трае(чакат си ранното пенсиониране и бонуси) и чака друг да оправи държавата а те наготово после да намажат пиявиците с пиявици комсомолски ! За съдилищата без коментар и те едни съдилища ... една "СПРАВЕДЛИВОСТ" .

bbb

463
93
Хуманизъм в БГ се тълкува по следният начин каквото боклуците във власт облечени кажат (дефинират) ,че е това ще е а не каквото е по цял свят дефиницията :) . Успех на Марин и всеки друг като него пациент борещ се да има своят избор на лечение на болежките които са го налегнали ! БББ в МВР ако имаше хора които искаха тази страна да върви напред ... щеше да има маса бойкотирали системата работници а колко виждаме досега от всичките сфери реално 0 май май ? Всеки си мълчи и трае(чакат си ранното пенсиониране и бонуси) и чака друг да оправи държавата а те наготово после да намажат пиявиците с пиявици комсомолски ! За съдилищата без коментар и те едни съдилища ... една "СПРАВЕДЛИВОСТ" .
И пак не мога да разбера що за извратено удоволствие изпитват тези МВРейци да преследват болни хора,камо ли пък да ги съдят?!?!?Аз самият съм с една от най-тежките диагнози,но това не им попречи да ме третират като ПАБЛО ЕСКОБАР за 4 автоматика.Лекаря в ареста като видя диагнозата ми щеше да се разплаче......А копеляците се радваха на успешната си акция срещу умиращият....!?!?И това ако не е извратена ценностна система..?!?При положение,че всеки знае кои и къде са ПРЕСТЪПНИЦИТЕ,тия се гаврят с умиращи,болни или бедни хора......