Нуждая се от помощ :)

Status
Not open for further replies.
2,263
263
Виж те кво фермата е такава каквито са и хората в нея. Моля ако някои има някво оплакване да ми пише на лично...

1,068
113
Абе след като си му обещал нещо,да не беше лъгал!Всичко друго е човещинка...

2,263
263
Абе след като си му обещал нещо,да не беше лъгал!Всичко друго е човещинка...
Недей да подтикваш хората да влизат в незаконни търговии. За подстрикателство също ще се наказва във фермата вече. :afroweed:

прав си обещанието си е обещание и трябва даго спазя но няма да пратя проклетият смс за тази тъпа игра. На този свят няма безгрешни хора и съм сигурен че той е правел много повече мизерии от това моето с смс. Не искам да издребнявам точно за пари , но ме беше обедил че доставката ще ми излезне по малко от 5 лева , а тя е 6.30 а аз ги нямах тези пари и взех последните пари от баба ми за да платя доставката питаш ли се защо си правя сметка ? А той като знае правилата защо ми предлага такава оферта като знае че не е редно? Не ме е яд че ме заплашва с моят адрес и щял да го даде еди къде си , яд ме е че съм много доверчив когато става дума нещо което ми харесва.Е както казах по рано човек се учи от грешките си , явно няма да се гледа индор тази година в нас :) ще чакаме пролета и ще посея "проклетата" от него семка и ако е това което ми каза че е ще се реванширам.

1,068
113
Недей да подтикваш хората да влизат в незаконни търговии. За подстрикателство също ще се наказва във фермата вече. :afroweed:
Какво подстрекателсто?Какви търговии?
Така и така са стигнали до там.Те са си го избрали.
Аз просто мраза ефтините номера.Приемам го като човек,защото винаги съм бил точен.А когато на някой на който му правиш услуга ,ти се изтропа отгоре...
И двамата са си разменили skype...
Ами какво да кажа?!...Поне да беше нещо друго,не скайп точно.
Както и да е.Много станахме май тука...Явно трябва да се махна...

A

ALB3RTsWeeD

Guest
едва ли е 86 понеже не разбрах как съм му пратил тест семки при полужение че съм ги засял преди 7-8 месеца и казва иначе че щял да се реваншира ако е било това което е ти парво нз даже какво сам ти пратил за да говориш такива глупости а това че съм щял да дам еди каде си адреса ти ваобще не е вярно но както и да е фантазии големи бих казал и дано забогатееш от тоя смс също тъка не съм те кълнял а ти пожелах да не се справиш с проекта просто заради коректността ти ;)
евала баце играч си :giggle
P.E.A.C.E
:bongsmi:

Извода къв е момчета - търгувайте семките само с познати ;) И за продавача, и за куповача ;) Иначе се получава един грозен момент, в който трябва да решаваме кой кой преебал - а не това е целта на този форум (поне до колкото разбрах де :) ) А и не виждам как пича, който купува, за 1,30 прави от мухата слон ;) Че чак и да намесва баба си - тука ми намирисва на тийнейджър, но както и да е. Имайте в предвид, че доставчика лесно може да разбере по MAC адрес кой, къде, кога влизал и какво с кого търговия правил ;) Не искам да казвам нищо, просто сложете едно на ум ;) А и с тия куриери да разнасяте семки - бая голям риск :) Че пък и на всичкото отгоре да се правите а хилави за 1.30... :x Айде със здраве и да идва тоя месец април да бодваме, че вече не се трае ;)

356
63
Аз съм на същото мнение и съм за това и двамата да останат, но с последно предупреждение (което аз не получих при първия си бан :d)
И мен никой не ме предупреди преди време!Случая сега е безпрецедентен и според мен трябва и на 2-мата да им паднат главите да бъдат за пример на бъдещите гроури!Нищо лично...

342
18
леле,леле... тук сапунката стана пълна... момчета като не знаете как се прави нещо не го правете... само заради големия шум за великата 1 семка заслужавате банове.... това не са сериозни неща с които занимавате хората от форума

A

ALB3RTsWeeD

Guest
сами си правете сметката дали има дори 14 години този пич който си е направил сметка че заради 1,30лв повече дето платил за доставка обедня и дори занимава хората с проблемите му с главата :d
надявам се като пораснеш да си по-разумен ;)

Тоя ако е 86 аз си махам главата.. Всички глави си махам.... За 1.30 нямал да изкара от джоба си дето билета е толкоз.. Пък са се прибирал от работа. Абе ейй на 25 години човек дето работи да зема "последните" 1.30 от "баба си"....? Тии луд ли си бе, от къде падаш? 100% съм сигурен, че гаврето не е на повече от... 15

Status
Not open for further replies.

Latest Cannabis Seeds

Xanadu

Xanadu

Katsu Seeds
Bandaid Haze #7 x Pre98 Bubba Kush
12
Feminized
New
$150.00
Bubba’s Sis