Осветление Експеримент

Ina

5,214
313
с цфл-а ми изглеждат най-безжизнени
Mай да и тя е 200 вата....Уфото никога не е било нещо особено......А за първото няма да дам тази цена,а и ще трябва повече от една бройка за нормален цъфтеж...….

Ina

5,214
313
Ами ако те бива по сглобяване,свързване и тн има доста вида чипове и драйвери,човек може и сам да си сглоби заместител на скъпите ЛЕДове.....Е,сигфурно няма да е толкова як,но пък ще сложиш малко повече ватове)Мен не ме бива обаче:)Аз пробвам с ЛЕД прожектори(за вег се представи добре,аз си мисля ,че с подходящ спектър и за цъфтеж ще стане,а цената им не може да се сравни с гроу Ледовете,но не е тествано още,може и да не става за цъфтеж),а за вегетация най-обикновени ЛЕД крушки може да се ползват(колкото може по-мощнички),цъфтежа е по-решаващ.Зависи и от пространството,ХПС/МХ за по-големичко наистина може да дойде най-евтин вариант засега...ЦФЛ съм изключила от избора вече,но иначе за клонинги и дребни на малки пространства може да се ползва за вег.С една дума вегетацията лесно и задоволително минава с много неща,аз си мисля,че и цъфтежа може да мине,макар че е по-решаващ.Тия лилавите аз оставам с особено мнение за тях и ги избягвам,а се насочвам към 2000к-6400к спектъра(според фазата,а също може и да се миксират по желание)...…..

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Sorbet
Sold out

Strawberry Sorbet

DNA Genetics
Heirloom Swiss Sativa x Sorbet
6
Feminized
Limited
$85.00
Sorbet Stash
Sold out