Отворена Пратка Със Семки От Митницата

Здравейте. Поръчах си семки от Роял Куийн и днес пратка дойде без семките вътре. Само брошурките. Отвън има стикер BULGARIA CUSTOMS. Има ли повод за притеснение предвид, че при получаването на пратката чрез БГ пощи ми искаха и ЕГН?

106
63
Същото ми се случи преди около месец. Най-вероятно семките са взети в пощата , а не на митницата.
Обясних им мн.подробно за проблема,помолиха ме да пратя снимка на това което съм получил и след това една седмица нищо.Пак им писах , казаха,че на тях им излиза че поръчката е доставена успешно на ареса и ми казаха, че може някой съсед да ги е взел.Пак им обясних ,че не е съсед и всичко отначало , още по подробно и те отново ме помолиха за снимка на получения пакет... и се отказах.При получаване на пратка винаги искат лична карта (ЕГН) , но дали са конфискувани или просто откраднати....

• Like
Reactions: Ina

Kot

1,112
163
Вече с новите евро-гейски директиви има промяна при получване на пратки и искат да гледат лична карта в еконт и подобни, а в пощите ти записват ЕГНто. Можеше да им дадеш грешно по принцип, лелката я боли фара. И все пак надали има място за притеснения. Просто някои от пратките отиват за преглед в митницата. Случва ми се от време на време от чужбина като поръчвам да се окаже в митницата и да искат да плащам мито или ддс.

255
43
Във тема душевен отдушник от стр. 52, мисля че беше го има подробно случая на мечопуш. Това е втори пореден случай за по-малко от месец отново при Royal Queen Seeds, ако продължават така ще ме откажат!:( Придържайте се както фърстьо каза и аз вече така правя да не обсъждате къде и как получавате пратките си! При теб НОВОТО ,е че има печат от бг митници, мечопуш не беше споменал да е имал такъв. И един съвет- не си рискувайте пратките зарад смотаните сувенири,:) ако толкоз ви е слаб ангела направете си отделна пратка със сувенири, така ако ви откраднат нещо от бг пощи хем ще ви е по-удобно да вдигнете скандал, хем ще избегнете неудобни въпроси/отговори и може даже адвокатин да си викнете!:cool:

• Like
Reactions: Ina
На стелта каква е разликата ,нормалната е със диск ,а стелта как е опакована?

255
43
На стелта каква е разликата ,нормалната е със диск ,а стелта как е опакована?
Абе да ти кажа правичката хубаво е да си я има , я застраховка на пратката, я стелт опция, друг е въпросът , че на някои псевдо магазини селата им е просто да дадеш едни пари и туй то:), а пък като стане нещо върви си търси парите. Тъй като чета поста ти оставам с впечатлението, че си купил семе от сийд сити, прав ли съм или греша ? От личен опит ще ти кажа да ги оставиш, макар че има хора дето са гледали успешно с тях включително и аз.....Има много неизвестни около тях .

Last edited:
31
18
Абе да ти кажа правичката хубаво е да си я има , я застраховка на пратката, я стелт опция, друг е въпросът , че на някои псевдо магазини селата им е просто да дадеш едни пари и туй то:), а пък като стане нещо върви си търси парите. Тъй като чета поста ти оставам с впечатлението, че си купил семе от сийд сити, прав ли съм или греша ? От личен опит ще ти кажа да ги оставиш, макар че има хора дето са гледали успешно с тях включително и аз.....Има много неизвестни около тях .
От доста време ползвам ситито и до сега всичко е било 6.

Dinafem и RQS ми хванаха окото.Ако имате опит с тях споделете , за първи път ще си взема като цяло и не искам да збъркам

Въпрос и към Violet , понеже и аз планирам 60x60x160 с 600w LED за 2 растения ще ми стигне ли мястото и осветлението

525
93
Колко пъти тва?като поръчвате от рояла пратете още 10 е и помолете да ви пращат през днл!!!!през бг пощи вече са наясно и отварят крадат знам ли и аз кво !!!факт че изчезват!!1

106
63
помолете да ви пращат през днл
Явно не работят вече с DHL за нашата страна. Щом стигне до БГ ,пратката се предава на пощата.
Ако някой си получи пратката със съдържанието от RQS , нека сподели.Щом разпознават пакетите, какво пречи да го отворят и да разпечатат диска, за да вземат семките и пак да го лепнат с мечо лАйно, както правят с нормалните , нестелт пратки?!

Хора, препоръчайте ми хубав сайт за семки. Преди време поръчвах от Пик н Микс, но откак го няма имам само тоя лош опит с Роял Куийн макар че можех да я пусна стелт и всичко да е ок ама..

Ако може и да ги изпращат от Англия, би било чудесно.

Благодаря.

255
43
Явно не работят вече с DHL за нашата страна. Щом стигне до БГ ,пратката се предава на пощата.
Ако някой си получи пратката със съдържанието от RQS , нека сподели.Щом разпознават пакетите, какво пречи да го отворят и да разпечатат диска, за да вземат семките и пак да го лепнат с мечо лАйно, както правят с нормалните , нестелт пратки?!

Виж ся, айде тук да не обсъждаме такава информация , защото и куките четат тук. Това, което ме в беси, е че rqs казват, че обикновените им пратки били сигурни. :mad: Питай ги що като им са сигурни в рамките на по-малко от месец на двама души пращат само брошури!? То ако окрадат стелтпратка ще бъде края на тяхното съществуване !:)

255
43
Хора, препоръчайте ми хубав сайт за семки. Преди време поръчвах от Пик н Микс, но откак го няма имам само тоя лош опит с Роял Куийн макар че можех да я пусна стелт и всичко да е ок ама..

Ако може и да ги изпращат от Англия, би било чудесно.

Благодаря.

Сеедсмана!

И сега какво, от RQS нищо не става? От миналата година ги изгърмях с един ваучер за 30 евро :D Най-добре ще използвам stealth на пролет.

255
43
И сега какво, от RQS нищо не става? От миналата година ги изгърмях с един ваучер за 30 евро :D Най-добре ще използвам stealth на пролет.
Гаранция- Франция ,:) аз миналата година си поръчах от тях със стелт и всичко беше ок. Ако се случи да потурчат стелт пратка и после да ти кажат: "Еми оправяй се!" Ще бъде много лоша реклама за тях Напоследък ми прави впечатление, че от както са си сменили собственика rqs са го ударили на мързел и безхаберие що се отнася до рекламации и т.н...
Извинявай виолет ви жъне, :) че ти оспамихме темата ама не си нито първият, нито последният жертва на "прибран" служител от цигански пощи, и на мен взе да ми писва!:(

Last edited:

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Sorbet

Strawberry Sorbet

DNA Genetics
Heirloom Swiss Sativa x Sorbet
6
Feminized
Limited
$85.00
Sorbet Stash

Sorbet Stash