Отворена Пратка Със Семки От Митницата

Търся си някакви семки който да използвам за експерти или по точно да упражня различни методи и да разбера сама кой е най-ефикасен някой има ли от някой погрешка опрашени растения ?

535
243
Тук е забранено, размяната, продажбата, подаряването изобщо всичко, защото така излагаш на риск, както себе си, така и другата страна. Ако имаше активен модератор, щеше да ти забрани достъпа до фермата!

• Like
Reactions: Ina

Ina

5,159
313
Е да,не може така,не с е разменят и продават,нито подаряват неща тук,само си лафим и си даваме акъли ,но пък е колежка,а те са кът,така че може да мине само с предупреждение:)Още едно предупреждение от мен за ника,че почти цялото ти име се разбира от него или първото ти може да се предположи,дано е фалшиво!

54
18
Здравейте, аз може ли да попитам запознатите, след като поръчах и аз от RQS вече минаха 15дни горе долу и се чудя ще дойдат ли изобщо...не знаех с каква куриерска фирма пристигат, а от тази тема разбрах, че през бг пощи...та сега се чудя ще получа ли някакво известие по телефона... Или трябва да си гледам пощенската кутия

Здравейте, аз може ли да попитам запознатите, след като поръчах и аз от RQS вече минаха 15дни горе долу и се чудя ще дойдат ли изобщо...не знаех с каква куриерска фирма пристигат, а от тази тема разбрах, че през бг пощи...та сега се чудя ще получа ли някакво известие по телефона... Или трябва да си гледам пощенската кутия
Използва ли stealth ?

• Like
Reactions: Ina
47
18
Аз междудругото си ги поръчах със Стелт от РКС и вече 12ти работен ден абсолютно никва информация, пък уж track and trace код дават, който е безполезен.

535
243
Аз едно не мога да разбера, половината форум реве от RQS, а вие все от там поръчвате. Каква е причината, не мога да ви разбера съвсем сериозно говоря. От тях съм поръчвал един единствен път преди 4 - 5 години. Има цяла статия тук как се поръчва от seedsman, от там можете да вземете и RQS и от още сигурно 200 банки, дават повече бонуси и имат по- голям избор и най- важното никой не се е оплакал за изчезнала пратка.

255
43
Аз едно не мога да разбера, половината форум реве от RQS, а вие все от там поръчвате. Каква е причината, не мога да ви разбера съвсем сериозно говоря. От тях съм поръчвал един единствен път преди 4 - 5 години. Има цяла статия тук как се поръчва от seedsman, от там можете да вземете и RQS и от още сигурно 200 банки, дават повече бонуси и имат по- голям избор и най- важното никой не се е оплакал за изчезнала пратка.
Моите уважения, RQS имат и гадни сортове, но си имат и такива, които си заслужават всяка стотинка дадена за тях. Като гледам на Спирал, роялгорила, мечопуш градините+ факта, че НЕ ЕДИН И ДВАМА от аверите ми гледат само сортове на RQS, и НИКАКЪВ ПРОБЛЕМ НЕ СА ИМАЛИ. Както на един му харесва пежо, на друг опел, на 3-и мерцедес и т.н. МИР! А относно кражбата пратките, щом митничаря👮‍♂️ си я хареса и Господ не може да ти помогне!🕶

54
18
Аз така и не разбрах ще получа ли известие по някакъв начин, че имам пратка... 🤔🤔

Ina

5,159
313
Аз така и не разбрах ще получа ли известие по някакъв начин, че имам пратка... 🤔🤔
Ако ползват пощата понякога ми се случвало да ми хвърлят едно листче на двора и до там,може и да не го намеря:)изчакай колкото са писали точно в сайта и след това провери в пощата направо вашата.Ако е с куриерска фирма те известяват по някакъв начин,но пощата и съответно тая интерлогистика може и да не видиш съобщението.Понякога ти звънят у вас и ако те няма,тогава ти залепват,че имаш пратка,но не всеки път е едно и също.
josep:да,имат хубави сортове,но не ставаше дума за това,а че самия им сайт може да има някакви проблеми или да го знаят пощаджии,куки и тн,а техните сортове ги има в други сайтове,в смисъл пак да си избереш техен вид,но от съвсем друго място.Блях,ни пежо,ни опел:D

535
243
Моите уважения, RQS имат и гадни сортове, но си имат и такива, които си заслужават всяка стотинка дадена за тях. Като гледам на Спирал, роялгорила, мечопуш градините+ факта, че НЕ ЕДИН И ДВАМА от аверите ми гледат само сортове на RQS, и НИКАКЪВ ПРОБЛЕМ НЕ СА ИМАЛИ. Както на един му харесва пежо, на друг опел, на 3-и мерцедес и т.н. МИР! А относно кражбата пратките, щом митничаря👮‍♂️ си я хареса и Господ не може да ти помогне!🕶
Аз не оспорвам качествата на семките, най- добрия ми автомат който съм гледал е техен, Bubble Kush auto, просто RQS вече не ползват DHL за доставка и си мисля, че проблема идва от там. От SeedsMan, можеш да си купиш техните сортове на същите цени, а ако издебнеш в момент в който имат промоции ще си дори и повече на сметка. След, като само в тази тема има двама човека с проблеми, значи има нещо гнилно. Дали е проблема в митничаря или в някой друг мен не ме интересува. Нито ми плащат от seedsman да ги рекламирам нито нищо, просто от там до сега от никой нищо лошо не съм чул.
А аз нямам нищо против да карам едно такова пежо :)
508-640x480.507423.19.jpg

Last edited:

Ina

5,159
313
Е да от Пежо до Пежо и от Опел до Опел си има разлика ,прави сте:)Аз си представих най-честите пежа и опели като каза josep за тези марки:)Иначе харесвам джипове да мога да ида до градината спокойно:)

47
18
Така, да споделя новината, предстои на разбера дали е добра или лоша. Ейсега като излизах, викам си чакай да п

47
18
... Викам си чакай да проверя пощенската кутия, за всеки случай. И намирам вътре едно малко, прегънато, лайняно листче от БГ пощи. Общо взето
Така, да споделя новината, предстои на разбера дали е добра или лоша. Ейсега като излизах, викам си чакай да п
...бах тоз скапан тел. Както и да е, одеве като излизах проверих пощенската кутия и сред всички брошури избарах едно малко, сгънато, лайняно листче-БГ пощи😃
(На който му е по интерсно за детайли да пише на лично.)и отивам в пощата, давам бележката и ЛК, питаха ме от къде е пратката, казах си-Холандия. И ми връчи пратката. Отварям плика и вадя от него едно твърдичко лайно, на което пишеше с бял маркер CEEP CALM AND DON'T TOUCH THIS. И чупя лайното на две и те бяха там... Умрях от кеф.

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Sorbet
Sold out

Strawberry Sorbet

DNA Genetics
Heirloom Swiss Sativa x Sorbet
6
Feminized
Limited
$85.00
Sorbet Stash

Sorbet Stash