Отворена Пратка Със Семки От Митницата

47
18
Така че тъпото в случая с моята поръчка от РКС е че ми пращат имейли с прешратки към сайтпве дет уж да ме информират за колета ми къде се намира, кога ще пристигне а-у и ми казаха че със сигурност ще получа ъпдейт като пристигне в БГ, нищо такова, проверявай си пощенската кутия!

• Like
Reactions: Ina
518
93
Не вярно като влезе в бг и излиза на trackandtrace .com ти къде го търсиш?И после но бг.пощи саитаа пише на бг там.

518
93
След седмица търсете...в пощенската станция на вашия квартал...най близката.аз набарвам жената на 1 час след като е в станцията,и не чакам нищо

47
18
Не вярно като влезе в бг и излиза на trackandtrace .com ти къде го търсиш?И после но бг.пощи саитаа пише на бг там.
Знам че трябва, нали това казвам, при мен тоя track and trace беше пррцакан.

Ina

5,122
313
аз набарвам жената на 1 час след като е в станцията,и не чакам нищо
Хахаха,така се прави точно,не се чака,ами набарваш жената и това е хехехе В станцията и тя няма къде да избяга хихихи

Знам, че не е редно да споделям с вас какво съм получил, обаче Изглеждат много яки.
Супер са сортовете! Кога смяташ да ги садиш?

518
93
И да покажеш тия горили дали да аз кво ги хвалят толкоз.ауто ма нищо

253
43
Е да от Пежо до Пежо и от Опел до Опел си има разлика ,прави сте:)Аз си представих най-честите пежа и опели като каза josep за тези марки:)Иначе харесвам джипове да мога да ида до градината спокойно:)
Ми мисля, че тия бебчета са по твоята част🛸

• Like
Reactions: Ina

Ina

5,122
313
Пежото е готино,вярно!Едно багажниче му плясвам отгоре и айде на палатка:)

Latest Cannabis Seeds

Xanadu

Xanadu

Katsu Seeds
Bandaid Haze #7 x Pre98 Bubba Kush
12
Feminized
New
$150.00
Bubba’s Sis

Bubba’s Sis

Katsu Seeds