Отглеждане На Открито В България, През 2017 . Outdoor Bulgaria 2017

Status
Not open for further replies.

Kot

1,112
163
Приключих и аз :) , половината г/д плант си го изпуших общо взето от август насам :) всичко е камък, не вярвах даже тая сатива толко твърда да стане.
Удари ли петте кила?

• Like
Reactions: Ina
Искам да попитам дали ако водя кучето си с мен до градинката ми и пикае там урината му ще привлича ли други животни или ще ги отблъсква кучето ми е женско

Уф,егати!Да ни оставеха да си гледаме в градините си,много ни пазят здравето и живота българските политици с тоя кретенски закон като ни карат да клечим в кърлежите и змиите,големи хора,работещи,плащащи данъци....Че и ще ме арестуват за това,те-мен?!Не дебелоочие ами не знам как да го нарека!Аз съм примерна майка(много по изрядна от всеки един полицай и всеки в този парламент и мога да го докажа) и градинарка,да му се не види,не съм някакъв Рамбо с мачете и да трепя пепелянки по храсталаците за едно цвете....:/С какви очи тези хора на мен ще ми диктуват закони,повечето осъждани за измами,злоупотреби,то е арогантно просто!Вижте какво ни карат да правим,докато хората по цивилизованите страни това им е вече семеен бизнес,легален,печеливш,държавата печели,вместо да тегли тиквата милиарди кредити?!
Ние сме виновни че търпим.Трябва да се активизираме. Подписки референдом и легализация. Предполагам вече почнаха да измират костеливите комунисти който до сега бяха пречка

• Like
32
18
Ние сме виновни че търпим.Трябва да се активизираме. Подписки референдом и легализация. Предполагам вече почнаха да измират костеливите комунисти който до сега бяха пречка
Проблема идва от сегашните демократи които са 80 процента пребоядисани Комунисти а й мутри.

• Like

Kot

1,112
163
Толкова ли няма кой да дадът няколко стотин хиляди лева на националните здравни консултанти и те изведнъж да кажат, че са грешали за канабиса. 100% д-р Санджай Гупта така си е променил мнението. :)

Толкова ли няма кой да дадът няколко стотин хиляди лева на националните здравни консултанти и те изведнъж да кажат, че са грешали за канабиса. 100% д-р Санджай Гупта така си е променил мнението. :)
Народната воля е по силна от комисийте а имаме за пример държави със законна употреба няма смъртни случай нали :)

Проблема идва от сегашните демократи които са 80 процента пребоядисани Комунисти а й мутри.
да така е ама не са повече от нас трябва те да живеят в страх не ние който им плащаме заплати и данъци

Ban

19
3
Когато мафията спре да си има държава , тогава може и да видим свободата на конопа. Но нека не забравяме и думите на Васил Левски "Времето е в нас а ние сме във времето, то нас обръща и ние него обръщаме"

Kot

1,112
163
Народната воля е по силна от комисийте а имаме за пример държави със законна употреба няма смъртни случай нали :)
Това с каква цел го написа като отговор на мойте писаници, не знам. Явно си нямаш работа. Това, което ще напиша сега не го приемай като нападка, все пак сме от един отбор, и аз съм за легализация, но ми подаваш за воле.

Относно народната воля. Предполагаш, че народната воля е тревата да е легална? А ако народната воля е тя да не е легална? Има и проучвания на тази тема, резултатите не са в наша полза. Но дори и повечето хроа да бяха за легализация законите се променят по друг път. Националните консултанти трябва да се произнесат положително. След това управляващите трябва да се навият на такава кардинална промяна, която ще им донесе гласовете на едни, но ще загубят гласовете на други.

Това пък за смърните случай от къде падна ич не фащам. :)

531
93
Тогава да извадят на преден план икономическите ползи....мамка им консултанти!!!!?само за мед.нужди като македония,гърция ,румъния,май че вече не следя бе половин европа.значи там има политическа воля при нас твърдо Не.

Ina

5,214
313
Тогава да извадят на преден план икономическите ползи....мамка им консултанти!!!!?
Даааа,кажи на хората,че ще падат яко пари и всякакви бизнеси за милиони са свързани с това и чрез алчността ще го схванат по-бързо:).Че взимаме заеми и търсим работа,пък хората цели семейства хранят по този начин и не са станали долни наркомани,които продават дрога на децата и прочее безсмислици,които се тиражират пред възрастните и слабо осведомените хора.Навсякъде щяло да мирише на марихуана казаха веднъж по телевизията?!Що за довод е това?!:DТова са семейни,абсолютно обикновени градинари и градинарки,консултанти,продавачи,такива,които предлагат оборудване за отглеждане,семена,"аптеки"или "кофи шопове"с прилежащия им персонал и всякакви по-дребни служби,свързани с този бизнес.Само че това цвете е по-скъпо от повечето селскостопански култури,далеч надминава цената на среброто да речем,дори цената му да падне малко...:)Аз съм си правила сметки,макар че нямам намерение професионално да се занимавам с това,но бих вложила пари.И трябва да се хваща първата вълна в такива случаи,не да се чака да останеш последен.

Ina

5,214
313
Тая тема стана за спам:)Трябва да се пусне за Аутдор 2019 май вече.

Kot

1,112
163
Парите не са аргумент, когато на карта е народното здраве. Така ще кажат противниците.

Абе с Боко тиквата не си и мечтайте за легализация под каквато и да е форма. Евентуално ако всички други държави легализират тогава може и ние.

Сега гледам клипчета от Русия. Егати чудовищните присъди дават за 1 грам наркотици, направо съм потресен.

Status
Not open for further replies.

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Sorbet
Sold out

Strawberry Sorbet

DNA Genetics
Heirloom Swiss Sativa x Sorbet
6
Feminized
Limited
$85.00