Отглеждане На Открито В България, През 2018 Г. Outdoor Bulgaria 2018

Status
Not open for further replies.
[QUOTE = "Кот, поща: 2193155, член: 76444"] Ехее, голяма работа! :)

В колко литрови дупки са? [/ QUOTE]

Незнам с точност колко литра правени са на око .около 30,40 литра

Kot

1,112
163
Ако наистина са 30-40 литра то явно почвата около дупките е супер рехкава, защото няма как да станат толкова големи в 40 литра почва.

Незнам е братле от 10г гледам такива растения не съм имал техните стъбла са толкова дебели, кока кола ама старата вариант не това тънко ново.но мисля, че главно това се дължи на водата защо тя е в изобиллие.и препаратите са много вода

Lemon haze.сатива и ощее нее готова

Тва е пак 12 седмици цъвтеж ужас.тва ми беше за последно с тия подобия.гледах мобу дик на 15 октомви извадих последното.и то е сатива.много силен направо ме обива с 3 дръпки

13
3
Щом си ги извадил си добре.така като ги гледам им трябва поне още три седмици.повече никакви такива сортове.иначе колко изкара от растение

firstcitizen

First Citizen
Supporter
1,363
263
Ти хубаво си чувал, но ако го видиш друго ще говориш. Сланата попарва растенията и не е добре. От една страна студа е хубав за финала, че ги кара да стават по смолист, но студ, а не слана в което има голяма разлика! Не си ли чувал на бабите лафа, че сланата "попарва" и разказва играта на растенията? Най-лошо ако падналата слана е около -2 градуса на въздуха, направо лошо им става. Първо се попарват горните листа и външната част на главите, можеш да имаш късмет сърцевината да е здрава и не "измръзнала".

От 10 ръстения 5 кг :)
От 1 растение могат и 2 кила да се извадят, но реално растението е много повече килограми заради шумите, стеблата, пуканките. Като говоря 2 кила имам предвид изсушени, чисти, тримнати и кюрнати глави, а не 2 кила с 1 кило от тях шума и стебла.

Само ми е чудно, кога ги обра, кога ги изсуши, кога ги почисти и тримна, че да ги претеглиш.

Също така да кажа, че преди човек да е обрал, изсушил и прибрал по бурканите материала е много грешно да си прави сметки.

и какво ги правиш толкова, не че ме интересува?:smoking:
Пуши си го, готви си го, негова си работа е какво го прави. Ако пуши по 1 килограм за 3 месеца, може да не го изкара до другата реколта :D. Да не говорим ако прави екстракти за лична консумация или болни роднини.

П.С На някой майките консумират повече матрял от "децата си" и няма как да е друго, като Тя взема 3-ти дневно от маслото "Сълзите на Феникса". Това е напълно нормално, защото за маслото отива много повече матирал. Тя ще си вземе "лекарството" днес (няколко капчици) и ще глътне реално равно на 20 грама, а "детето й" зор ще види да изпуши 20 грама. За повечето родители на каквато и възраст да станат децата им за тях си остават деца.
П.С2 Грамажа не е най-важното.

261
63
Ти хубаво си чувал, но ако го видиш друго ще говориш. Сланата попарва растенията и не е добре. От една страна студа е хубав за финала, че ги кара да стават по смолист, но студ, а не слана в което има голяма разлика! Не си ли чувал на бабите лафа, че сланата "попарва" и разказва играта на растенията? Най-лошо ако падналата слана е около -2 градуса на въздуха, направо лошо им става. Първо се попарват горните листа и външната част на главите, можеш да имаш късмет сърцевината да е здрава и не "измръзнала".

От 1 растение могат и 2 кила да се извадят, но реално растението е много повече килограми заради шумите, стеблата, пуканките. Като говоря 2 кила имам предвид изсушени, чисти, тримнати и кюрнати глави, а не 2 кила с 1 кило от тях шума и стебла.

Само ми е чудно, кога ги обра, кога ги изсуши, кога ги почисти и тримна, че да ги претеглиш.

Също така да кажа, че преди човек да е обрал, изсушил и прибрал по бурканите материала е много грешно да си прави сметки.

Пуши си го, готви си го, негова си работа е какво го прави. Ако пуши по 1 килограм за 3 месеца, може да не го изкара до другата реколта :D. Да не говорим ако прави екстракти за лична консумация или болни роднини.

П.С На някой майките консумират повече матрял от "децата си" и няма как да е друго, като Тя взема 3-ти дневно от маслото "Сълзите на Феникса". Това е напълно нормално, защото за маслото отива много повече матирал. Тя ще си вземе "лекарството" днес (няколко капчици) и ще глътне реално равно на 20 грама, а "детето й" зор ще види да изпуши 20 грама. За повечето родители на каквато и възраст да станат децата им за тях си остават деца.
П.С2 Грамажа не е най-важното.

Пф! Ти да не си помисли, че му завиждам?

От 10 ръстения 5 кг :)

Брато суша си ги в помещения с вентилатори.на снопчета .после в чистенето се влиучват мои приближени.така че тия 5 кг точно за 3 дни бяха изчистени перфекно суха маса готова за продажба.

12
3
Здравейте имам следния проблем преди да обера растенията миришеха страшно сега като ги обрах и ги изсуших едвам се усеща аромата суша ги на тъмно и много студено място с средна влажност на какво може да се дължи това ще съм много благодарен за отговорите ви! Black window& lemon haze

Kot

1,112
163
и какво ги правиш толкова, не че ме интересува?:smoking:
Като не те интересува що питаш? Негова си работа какво ги прави.

Здравейте имам следния проблем преди да обера растенията миришеха страшно сега като ги обрах и ги изсуших едвам се усеща аромата суша ги на тъмно и много студено място с средна влажност на какво може да се дължи това ще съм много благодарен за отговорите ви! Black window& lemon haze
Така става. После като почнеш да ги кюрваш и трайно ги сложиш по бурканите ще имат хубав мирис при отварянето на буркан.

Status
Not open for further replies.

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Sorbet
Sold out

Strawberry Sorbet

DNA Genetics
Heirloom Swiss Sativa x Sorbet
6
Feminized
Limited
$85.00