Отглеждане На Открито В България, През 2018 Г. Outdoor Bulgaria 2018

Status
Not open for further replies.

firstcitizen

First Citizen
Supporter
1,363
263
Брато суша си ги в помещения с вентилатори.на снопчета .после в чистенето се влиучват мои приближени.така че тия 5 кг точно за 3 дни бяха изчистени перфекно суха маса готова за продажба.
Получаваш бан.
Хора изобщо не искам да чета изречения в които се споменава купуване, продаване, разменяне или глупости от този характер, било то и на шега. Не искам да се привлича допълнително вниманието на служители на реда над фермата. Тук не е място за дилъри или търговия. Тук не се продава или купува нищо. Не можете да знаете какъв човек стой от другата страна на екрана. Ако искате да си купите нещо, единственото, което можете да си купите са сувенирни семена от сайта от Seed Store (бутона горе).

Само да спомена, че за отглеждане присъдата е една, за продажба и разпространение е друга, а съвсем трета е за ОПК. Така, че за ваше добро ви казвам НЕ ПРОДАВАЙТЕ .
Дори и да го правите не го споделяйте публично, така е по-добре за вас, така е по-добре за нас и така е по-добре за всички. Нас не ни интересува какво правите.

Полицията се е амбицирала много на темата билка. То не беше ходене по гори, полета, дворове, дебнене, сигнали и какво ли още не. Всяка година стават все по-надъхани да търсят, а тази година са най-непримирими за всичките години до сега. Вярвам, че тоя лов на вещици е последена агония преди да се легализира. Само се моля тази агония да не продължи няколко години...

Здравейте колеги ! Само веднъж бях свидетел на outdoor growing и другата година мисля да опитам и аз . Давайте съвети за добър сорт , който да дава голям добив, като количество и ако може да е минимално претенциозен...

155
63
Здравейте колеги ! Само веднъж бях свидетел на outdoor growing и другата година мисля да опитам и аз . Давайте съвети за добър сорт , който да дава голям добив, като количество и ако може да е минимално претенциозен...
В seed банките дават доста информация за всеки сорт относно количеството,THC, тип (сатива или индика) и доста други подробности. Виж кой е най-подходящ за теб. Примерно Amnezia

155
63
Аз мисля да направя един експеримент. За догодина да си взема само Auto-цъфтящи семена и да ги засея напролет. Надявам се поради краткият им цикъл на живот да успея да избегна опрашването от дивия канабис,който почва да цъфти доста по късно през лятото и е навсякъде в моя район.

489
143
напротив между дивачката също има ауто или нащеса прекалено ранни сативи, в началото на юни съм виждал диворастящ коноп да цъфти!

• Like
Reactions: Ina
526
93
Аз мисля да направя един експеримент. За догодина да си взема само Auto-цъфтящи семена и да ги засея напролет. Надявам се поради краткият им цикъл на живот да успея да избегна опрашването вот дивия канабис,който почва да цъфти доста по късно през лятото и е навсякъде в моя район.
Напротив късно трябва около 0108-3009-0510!!!слънцето е силно а опрашването навън няма отърване!!!до 10км лети полен отделно пчелички идр

Status
Not open for further replies.

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Sorbet
Sold out

Strawberry Sorbet

DNA Genetics
Heirloom Swiss Sativa x Sorbet
6
Feminized
Limited
$85.00