Отглеждане тип:Deep Water Culture(DWC)за всички любители на &#10

59
6
Ето я моята кофа която направих за опит и останах очарован,растението е на 3 седмици :tmi като изляза към обяд и се приберу към 7,8,направо се плаша какво става.Иначе това е ICE и ще бъде майка,отрязах няколко клонинга,защото имаше материал вече...:banana1sv6: Малките и те са ICE отглеждам ги в Mapito, те са 2 седмици от семка(от пускането в чашата с вода) ама малко се забавиха,защото бях болен и не можах да се погрижа за тях,но вчера ги полях и днес вече бяха тръгнали както си трябва:clapping

59
6
Това са и нещата които испозвам в момента Atami B-Cuzz.За Booster има време.Но мисля за още 4-тири кофи.Ако някой го итересува да пише.:spacecraft: И не е скъпо,излиза не повече от 30 лева на кофа.:character0111:

Как е от към шум? предполагам, че има някаква помпа дето върти течността. И като препарати скъпо ли излиза, тъй като няма почва сигурно доста торене трябва да се прави? Осветяването пак класическото (цфл, хпс, мх...) или слънце?

59
6
Сега е на метал-хелидна,не яде много :character0029: правя раствора и карам 8,9 дни с него като само досипвам вода или препарат ако има нужда,иначе шуми колкото един акватиум с рибки :sleepy защото е само с помпичка за въздух.

59
6
И както виждаш расте със голяма скорост което ще спести доста време.Като цяло мисля че за 2 месеца може да стане всичко.Което е си е бързо.

685
113
Браво Kofa много добре изглеждат.... и като гледам вече си се ориентирал към хидро. Има какво да се научи от теб! Продължавай все в същия сух! Кефиш ма :)

168
16
AA тук ще е интересно.:sign0005::character0113:Поздрави за темата. Да попитам на кой е този ICE(female, nirvana)?
Снимките са екстра, но ще те помоля да направиш и поподробно описание- предполагам на много градинари ще им е интересно, особено като се има предвид, че такива дневници липсват. Надявам се да обясниш и за цялата система- стъпка по стъпка, от къде може да се намери, цена(за която вече загатна) и т.н.

ПП за да не те занимават много хора на лично и да искат подробности за всичко, ще е супер ако даваш цялата информация направо в темата ти!

59
6
Мапито взех от един магазин (нема да кажа кой да не съм рекламатор) но не знам от каде другаде можеш да намериш.Иначе за цялато нещо са необходими само помпичка за въздух,камъче,кофа керамзит и кошничката(тя пак е от магазин който не искам да споменавам)и излезе към 20 лева.Храна който към каквато е пристрастен(за хидро).

59
6
Е го Frederik се усети че не съм расал в почва аххахаха има какво да споделя надявам се полезно и от полза.

59
6
Ice ми е на Royal Queen Seeds нищо общо с Nirvana,тея семки къртят мрака:Това в кофата е от втора семка,малките са чистак бърсак.

342
18
само да ти кажа че тук не сме на състезание,поддържаме някакъв нормален тон на общуване който явно ти е малко далечен... опитай се да го спазваш и да не дразниш потребителите,добре е че имаш опит който да споделиш,но от постовете ти до тук съм по-скоро разочарован...за човек който твърди че гледа от години ми се струваш с малко ограничени разбирания(не всичко е Плагрон :) )...надявам се да ме опровергаеш със показани знания занапред...

59
6
Това на снимката Plagron ли е?Аз обичам да експериментирам и съм пробвал много неща и пак не съм разбрал кое е най-доброто за мен,случвало ми се е нещо да не ми хареса първоначално,защото не съм знаел точно как да го накарам да работи на пълни обороти,но след това съм си променял мнението така че марката в доста от случайте си я правиш сам готина за теб.

342
18
тук съм съгласен с теб,от първия път не се получават нещата на 100%... трябва да се понастроят малко така да се каже,и вече 2рия;3ия сет може да се направят доста по добри резултати,стига човек да знае какво прави...трябва да се четат растенията,това е истината...

приятел, не се заяждам, но този тип но отглеждане прилича на bubbleponic, не толкова на DWC. Един приятел си беше направил същата кофа, но имаше проблеми с корените. След две-три седмици почват да покафеняват(гледам и твойте са тръгнали) и правят проблеми, почват да плесенясват. Ти как смяташ да се справиш с тези неприятности?

685
113
приятел, не се заяждам, но този тип но отглеждане прилича на bubbleponic, не толкова на dwc. Един приятел си беше направил същата кофа, но имаше проблеми с корените. След две-три седмици почват да покафеняват(гледам и твойте са тръгнали) и правят проблеми, почват да плесенясват. Ти как смяташ да се справиш с тези неприятности?
Съжалявам, че избързвам ,но искам споделя според мен как би се решил този проблем.

Като гледам цвета на корените правя заключение, че кислорода които се вкарва с помпичките с трърде малко(помпичката е слаба за тези кофа)! А и периодично трябва да добавят кислородна вода за да елиминира всички патогени и тъка ще се избегне този проблем!

Latest Cannabis Seeds

Sundae Cookies
Sold out

Sundae Cookies

Divine Genetics
Sundae Driver x GMO Cookies
12
Feminized
New
$200.00
Sunset Sherbet S1
Sold out