Относно видoвете канабис - въпроси и отговори

87
18
Здр колеги някой имали впечатлиния от първа ръка за този сорт Barneys Farm Pineapple Chunk Feminized .
Доста ме впечатли и мисля да го пробвам така или иначе,но все пак да пусна едно запитване

2,263
263
Понеже и двете теми за сортовете заминаха, отварям дискусията тука.

Без безмислен спам обаче и директни линкове насам натам

Дерзайте:)

3
1
Интересувам се за Energy haze от булдога. Проблема е че семките са при мен и в последвтвие разбрах, че ставало доста високо.Някакво инфо ?

Да колега аз гледах Pineapple и съм със добри впечатления. Става голямо , доста продукция( на вън гледано), и добър аромат и ефект.

301
63
Да колега аз гледах Pineapple и съм със добри впечатления. Става голямо , доста продукция( на вън гледано), и добър аромат и ефект.
би било добре да ни покажеш и снимки...ако има разбира се ;)

87
18
По принцип го дават да не става много високо как е при тебе.И също ти си гледал Pineapple или Pineapple chunk то е кръстоска между Pineapple х
Cheese х Skunk #1.Кратун е прав дай да скиваме малко снимки ако имаш

105
18
Аз го гледах ананаса и вън и вътре, но много ми блъскаше на сативка вътре ми цъфтя 3 месеца и много ме изнерви.Подозирам че сорта е добър и че аз нещо не можах да се справя и май различните партиди семки са различни.(Сега от Барнис казват че е много добра семката на ананаса). Леки пухкави глави(много глави) с доста листна маса(играчка е чистенето). Ефекта ми харесва, на вкус е добър и може да пушиш 2-3 пъти преди да блокираш! Навън стана 2м от клонинг и съм го сложил 10-15 юли.Аз лично искам да пробвам критикал къш, ако успея скоро да се сдобия със семките ще го видим и навън. Авто син мамут също ме блазни да го пробвам, макар че никога не съм гледал аутоси! Чакам 1 приятел да ми се обади да ми обясни, той ходи често в Барнис и познава тоя - оня да му кажат подробности.

Някой може ли да ми даде инфо за сорта Orange Bud на Dr.Chronic защото мисля да си поръчвам от него и става ли за отглеждане навън. Благодаря предварително:)

87
18
Аз го гледах ананаса и вън и вътре, но много ми блъскаше на сативка вътре ми цъфтя 3 месеца и много ме изнерви.Подозирам че сорта е добър и че аз нещо не можах да се справя и май различните партиди семки са различни.(Сега от Барнис казват че е много добра семката на ананаса). Леки пухкави глави(много глави) с доста листна маса(играчка е чистенето). Ефекта ми харесва, на вкус е добър и може да пушиш 2-3 пъти преди да блокираш! Навън стана 2м от клонинг и съм го сложил 10-15 юли.Аз лично искам да пробвам критикал къш, ако успея скоро да се сдобия със семките ще го видим и навън. Авто син мамут също ме блазни да го пробвам, макар че никога не съм гледал аутоси! Чакам 1 приятел да ми се обади да ми обясни, той ходи често в Барнис и познава тоя - оня да му кажат подробности.
Като го гледа на вън кога беше готово за бране от барнийс го дават в края на септември.

siwmsas, ся като пропусна поне 3 запетаи как да ти разберем изречението ?

"Когато го гледа навън, кога би трябвало да е готово за бране ? От Барнийс го дават в края на септември."

Това ли имаш предвид ?

здравейте,някои гледал ли е този сорт подходящ ли е за навънка,подходящ ли е за начинаещи? seedsman.com/en/sweet-tooth-auto-feminised-seeds

здравейте,някои гледал ли е този сорт подходящ ли е за навънка,подходящ ли е за начинаещи? http://www.seedsman.com/en/sweet-tooth-auto-feminised-seeds
Поръчах си го преди 2-3 седмици и миналата пристигна. Смятам за индор да го пробвам, но чак октомври. Предпочетох него, понеже ще се вкара идеално в моя бокс. Не е много висок и THC е около 20-22%.

105
18
Като го гледа на вън кога беше готово за бране от барнийс го дават в края на септември.
пак казвам че много време цъфтя
средата на октомври е брам ама бяха минали първите слани и стана студено, нямаше за кога да чакам,но май тепърва щеше да набъбва още! Важното е, че тази година не го искама, а ще наблегна на това което вече познавам, пресаждане навън след средата на юли показва много по-малко семки от по-рано пресадените!

185
43
Интересува ме Mazar на Dutch Passion добре ли се представя аутдоор и как е като ефект?

126
43
Pineapple Chunk-a идва в два основни фенотипа ,единия е индика доминант и става както го дават (края на септември),докато другия е доста сатива и четох еднин дневник кадето пича го беше оставил 13 седмици,даже близо 14 и не беше напълно готов.Така че зависи на кой фенотип попаднеш.

Какво мислите за WhiteWidow x Big Bud аутдоор ?? Някакви впечатления от този сорт ? Или критики ?

301
63
Какво мислите за WhiteWidow x Big Bud аутдоор ?? Някакви впечатления от този сорт ? Или критики ?
Основното положително е, че горе долу става навреме в нашият климат :)
Не е лош хибрида. Аз не успях да му развия потенцияла понеже го гледах в еднолитрово шише, но все пак доста добре се получи и след пушене ушите пляскат здраво :D На мирис и вкус се различаваше от всичко останало което съм пушил. Определено не е вкуса и мириса на WW, но иначе на вид прилича доста на WW. Моя го прекърших през средата на основното стъбло без да искам и ето резултата:
DSC07871 (Large).jpg
DSC07914 (Large).jpg

Ехее много добре изглежда , скоро ще пускам навън 10 сеедс , с хубава почвена смес , торове , и всичко необходимо , дано да получа това , което искам :)))
Колко g ти даде твоето ?

RIP

4
1
Здравейте! Имам един всъщност 2 въпроса.
Може ли някой по опитен да ми каже няколко сорта който се отглеждат лесно аутдоор понеже съм нов и имам желание да се пробвам пък да видим какво ще излезе :)
Също така преди време бях чувал за сорт които произвежда една единствена глава но забравих как му беше името ако някои се е сетил за кой сорт говоря (или може и аз да не съм разбрал правилно и да не съществува такъв сорт) но ако го има моля кажете ми името му :)
Съжалявам за допуснатите грешки също и ако на поста не му е мястото тук

301
63
Ехее много добре изглежда , скоро ще пускам навън 10 сеедс , с хубава почвена смес , торове , и всичко необходимо , дано да получа това , което искам :)))
Колко g ти даде твоето ?
Ами успех. То сега малко студено още. Трябва нощните темп. да са над 10 градуса.
И не даде много...около 15гр сухо.

Здравейте! Имам един всъщност 2 въпроса.
Може ли някой по опитен да ми каже няколко сорта който се отглеждат лесно аутдоор понеже съм нов и имам желание да се пробвам пък да видим какво ще излезе :)
Също така преди време бях чувал за сорт които произвежда една единствена глава но забравих как му беше името ако някои се е сетил за кой сорт говоря (или може и аз да не съм разбрал правилно и да не съществува такъв сорт) но ако го има моля кажете ми името му :)
Съжалявам за допуснатите грешки също и ако на поста не му е мястото тук
Най-вече ника ти е проблем...да си беше избрал друго име. Все пак модератора е с почти същото и хората ще се бъркат и дразнят!
И за теб би било по-добре да си уникален за себе си а не да копираш някого.
Относно въпросите ти няма конкретен отговор, но мисля че класическия White Widow ще ти свърши работа.