Относно видoвете канабис - въпроси и отговори

87
18
Здр колеги някой имали впечатлиния от първа ръка за този сорт Barneys Farm Pineapple Chunk Feminized .
Доста ме впечатли и мисля да го пробвам така или иначе,но все пак да пусна едно запитване

2,263
263
Понеже и двете теми за сортовете заминаха, отварям дискусията тука.

Без безмислен спам обаче и директни линкове насам натам

Дерзайте:)

3
1
Интересувам се за Energy haze от булдога. Проблема е че семките са при мен и в последвтвие разбрах, че ставало доста високо.Някакво инфо ?

Да колега аз гледах Pineapple и съм със добри впечатления. Става голямо , доста продукция( на вън гледано), и добър аромат и ефект.

301
63
Да колега аз гледах Pineapple и съм със добри впечатления. Става голямо , доста продукция( на вън гледано), и добър аромат и ефект.
би било добре да ни покажеш и снимки...ако има разбира се ;)

87
18
По принцип го дават да не става много високо как е при тебе.И също ти си гледал Pineapple или Pineapple chunk то е кръстоска между Pineapple х
Cheese х Skunk #1.Кратун е прав дай да скиваме малко снимки ако имаш

105
18
Аз го гледах ананаса и вън и вътре, но много ми блъскаше на сативка вътре ми цъфтя 3 месеца и много ме изнерви.Подозирам че сорта е добър и че аз нещо не можах да се справя и май различните партиди семки са различни.(Сега от Барнис казват че е много добра семката на ананаса). Леки пухкави глави(много глави) с доста листна маса(играчка е чистенето). Ефекта ми харесва, на вкус е добър и може да пушиш 2-3 пъти преди да блокираш! Навън стана 2м от клонинг и съм го сложил 10-15 юли.Аз лично искам да пробвам критикал къш, ако успея скоро да се сдобия със семките ще го видим и навън. Авто син мамут също ме блазни да го пробвам, макар че никога не съм гледал аутоси! Чакам 1 приятел да ми се обади да ми обясни, той ходи често в Барнис и познава тоя - оня да му кажат подробности.

Някой може ли да ми даде инфо за сорта Orange Bud на Dr.Chronic защото мисля да си поръчвам от него и става ли за отглеждане навън. Благодаря предварително:)

87
18
Аз го гледах ананаса и вън и вътре, но много ми блъскаше на сативка вътре ми цъфтя 3 месеца и много ме изнерви.Подозирам че сорта е добър и че аз нещо не можах да се справя и май различните партиди семки са различни.(Сега от Барнис казват че е много добра семката на ананаса). Леки пухкави глави(много глави) с доста листна маса(играчка е чистенето). Ефекта ми харесва, на вкус е добър и може да пушиш 2-3 пъти преди да блокираш! Навън стана 2м от клонинг и съм го сложил 10-15 юли.Аз лично искам да пробвам критикал къш, ако успея скоро да се сдобия със семките ще го видим и навън. Авто син мамут също ме блазни да го пробвам, макар че никога не съм гледал аутоси! Чакам 1 приятел да ми се обади да ми обясни, той ходи често в Барнис и познава тоя - оня да му кажат подробности.
Като го гледа на вън кога беше готово за бране от барнийс го дават в края на септември.

siwmsas, ся като пропусна поне 3 запетаи как да ти разберем изречението ?

"Когато го гледа навън, кога би трябвало да е готово за бране ? От Барнийс го дават в края на септември."

Това ли имаш предвид ?

здравейте,някои гледал ли е този сорт подходящ ли е за навънка,подходящ ли е за начинаещи? seedsman.com/en/sweet-tooth-auto-feminised-seeds

здравейте,някои гледал ли е този сорт подходящ ли е за навънка,подходящ ли е за начинаещи? http://www.seedsman.com/en/sweet-tooth-auto-feminised-seeds
Поръчах си го преди 2-3 седмици и миналата пристигна. Смятам за индор да го пробвам, но чак октомври. Предпочетох него, понеже ще се вкара идеално в моя бокс. Не е много висок и THC е около 20-22%.

105
18
Като го гледа на вън кога беше готово за бране от барнийс го дават в края на септември.
пак казвам че много време цъфтя
средата на октомври е брам ама бяха минали първите слани и стана студено, нямаше за кога да чакам,но май тепърва щеше да набъбва още! Важното е, че тази година не го искама, а ще наблегна на това което вече познавам, пресаждане навън след средата на юли показва много по-малко семки от по-рано пресадените!

185
43
Интересува ме Mazar на Dutch Passion добре ли се представя аутдоор и как е като ефект?

126
43
Pineapple Chunk-a идва в два основни фенотипа ,единия е индика доминант и става както го дават (края на септември),докато другия е доста сатива и четох еднин дневник кадето пича го беше оставил 13 седмици,даже близо 14 и не беше напълно готов.Така че зависи на кой фенотип попаднеш.

Какво мислите за WhiteWidow x Big Bud аутдоор ?? Някакви впечатления от този сорт ? Или критики ?

301
63
Какво мислите за WhiteWidow x Big Bud аутдоор ?? Някакви впечатления от този сорт ? Или критики ?
Основното положително е, че горе долу става навреме в нашият климат :)
Не е лош хибрида. Аз не успях да му развия потенцияла понеже го гледах в еднолитрово шише, но все пак доста добре се получи и след пушене ушите пляскат здраво :D На мирис и вкус се различаваше от всичко останало което съм пушил. Определено не е вкуса и мириса на WW, но иначе на вид прилича доста на WW. Моя го прекърших през средата на основното стъбло без да искам и ето резултата:
DSC07871 (Large).jpg
DSC07914 (Large).jpg

Ехее много добре изглежда , скоро ще пускам навън 10 сеедс , с хубава почвена смес , торове , и всичко необходимо , дано да получа това , което искам :)))
Колко g ти даде твоето ?

RIP

4
1
Здравейте! Имам един всъщност 2 въпроса.
Може ли някой по опитен да ми каже няколко сорта който се отглеждат лесно аутдоор понеже съм нов и имам желание да се пробвам пък да видим какво ще излезе :)
Също така преди време бях чувал за сорт които произвежда една единствена глава но забравих как му беше името ако някои се е сетил за кой сорт говоря (или може и аз да не съм разбрал правилно и да не съществува такъв сорт) но ако го има моля кажете ми името му :)
Съжалявам за допуснатите грешки също и ако на поста не му е мястото тук

301
63
Ехее много добре изглежда , скоро ще пускам навън 10 сеедс , с хубава почвена смес , торове , и всичко необходимо , дано да получа това , което искам :)))
Колко g ти даде твоето ?
Ами успех. То сега малко студено още. Трябва нощните темп. да са над 10 градуса.
И не даде много...около 15гр сухо.

Здравейте! Имам един всъщност 2 въпроса.
Може ли някой по опитен да ми каже няколко сорта който се отглеждат лесно аутдоор понеже съм нов и имам желание да се пробвам пък да видим какво ще излезе :)
Също така преди време бях чувал за сорт които произвежда една единствена глава но забравих как му беше името ако някои се е сетил за кой сорт говоря (или може и аз да не съм разбрал правилно и да не съществува такъв сорт) но ако го има моля кажете ми името му :)
Съжалявам за допуснатите грешки също и ако на поста не му е мястото тук
Най-вече ника ти е проблем...да си беше избрал друго име. Все пак модератора е с почти същото и хората ще се бъркат и дразнят!
И за теб би било по-добре да си уникален за себе си а не да копираш някого.
Относно въпросите ти няма конкретен отговор, но мисля че класическия White Widow ще ти свърши работа.

Latest Cannabis Seeds

Sundae Cookies
Sold out

Sundae Cookies

Divine Genetics
Sundae Driver x GMO Cookies
12
Feminized
New
$200.00
Sunset Sherbet S1
Sold out