Относно видoвете канабис - въпроси и отговори

9
3
От мафията си купих 3 семки, крем мандарина, крем карамел, блубери.
Адски съм доволен, уникален аромат на мандарината !
Имам един въпрос, някой ползвал ли е биотабс ?
Има ли ефекта който го описват в инфото.
Благодаря предварително!

Big Devil XL Auto (Sweet Seeds) кажете си мнението за тази китка :)
Тази година го пробвах средо междо 100 и 120гр дадоха на разтение.и бяха готови за 10 седмици от покълването.ефекта също е доста силен и добър
Garlic Breath - for voting purposes:)

View attachment 834901

10
3
Какво бихте препоръчали с голям добив и стабилна сила и въобще ауто флоу може ли да дава доста като говорим над 350-400 суха маса индор

Здравейте ! Насочил съм се към Amnesia Haze , White Widow и Critical Kush за външно гледане догодина.
Какви са Ви мненията и по-специално ме притеснява Amnesia-та , дали е подходяща за нашият климат ?

Amnesia Haze & White Widow - НЕ - Само индоор
Critical Kush - ДА
Добре , а може ли някое друго предложение да добавя към Critical ? И ако може да ми помогнете с инфо относно избора на лампа при подготовка на разсада и съответно часовете на светлина и тъмнина ? Благодаря предварително !

489
143
:sweating: добре де нямам против новите градинари но защо е този спам? Всичко го има написано по 1001пъти.
За старта на разсада ги подкарах 18/6 после смених режима на 12/12 - цъфтеж, за да отстраня мъжките и ги върнах обратно към вегетация от което в цъфтежа едрееха една идея по бързо, не знам може да си въобразявам но от цъфтеж като се върнат към вегетация после в същинския цъфтеж едреят по бързо и по мазни !

• Like
Reactions: Ina
415
143
Всичко, което е Индика доминант, ще ти свърши работа за външно отглеждане, а за лампи най-доброто е МХ лампа 400W на 1.5м над растенията, но бих ти препоръчал и луминисцентна пура няколко на брой (2-3) или CFL но трябва да гледаш да са над 1200 лумена, като е добре да са по 2 лампи на растение за оптимални резултати. За фото периода оптимално е 18/6

:sweating: добре де нямам против новите градинари но защо е този спам? Всичко го има написано по 1001пъти.
За старта на разсада ги подкарах 18/6 после смених режима на 12/12 - цъфтеж, за да отстраня мъжките и ги върнах обратно към вегетация от което в цъфтежа едрееха една идея по бързо, не знам може да си въобразявам но от цъфтеж като се върнат към вегетация после в същинския цъфтеж едреят по бързо и по мазни !
И аз нямам за цел да пускам тъпи въпроси , но от няколко дена чета всичко тук и все пак мисля , че този форум е затова , ако нещо все пак не ти е ясно или не си сигурен , да можеш да попиташ , нали така !? :)

Някой пробвал ли е отглеждане на Purple Queen Outdoor на Royal Queen bank ? Дали е добър избор ? :)

Здравейте ! Някой да има наблюдения върху Gorilla Glue Outdoor или по-специално съм се спрял на Gorilla Zkittlez на Barney ?

31
18
Предложете някой сорт издръжлив за нашият климат. И Някой лилав сорт за INDOOR.

здр някой има ли info за този сорт Royal Domina, става ли за нашия климат, благодаря предварително

514
93
здр някой има ли info за този сорт Royal Domina, става ли за нашия климат, благодаря предварително
Това изглежда добре даже доста мисля че ще стане идеално дават 600гр от плант ,аз лично мога и кило да изкарам ако имам късмет с времето.цъфтежа е таман 3 4 окт режеш.аиде успех

Аз го гледах тази година, при мен обаче стана чак към 15 октомври и можеше и още седмица, пусна ми около 350-400 гр сухо, но може и повече, като качество удря предимно в тялото, не е много силно.

67
18
Здравейте, някой да каже мнение ако е гледал Pineapple Chunk на Barney ( интересуваме за вътре и за навън) ?

198
63
Едно въпросче имам, ако има някой с наблюдения върху сортовете да сподели. Мисля да започна февруариедно проектче с фотопериодни, които в последствие да изкарам на слънце. Amnezia, Honey cream, critical+ на RQS. Кое подлежи на манипулации най добре? 8-16 върха, оплитане по телена мрежа /нещо като жив плет/ тези две нещица ми се въртят в главата :)

Latest Cannabis Seeds

Xanadu

Xanadu

Katsu Seeds
Bandaid Haze #7 x Pre98 Bubba Kush
12
Feminized
New
$150.00
Bubba’s Sis

Bubba’s Sis

Katsu Seeds