Относно видoвете канабис - въпроси и отговори

Едно въпросче имам, ако има някой с наблюдения върху сортовете да сподели. Мисля да започна февруариедно проектче с фотопериодни, които в последствие да изкарам на слънце. Amnezia, Honey cream, critical+ на RQS. Кое подлежи на манипулации най добре? 8-16 върха, оплитане по телена мрежа /нещо като жив плет/ тези две нещица ми се въртят в главата :)

Подобен проект ще започна до месец. Скрог в палатка 120х120см под 900вата ЛЕД. Направо нямам търпение :)

199
63
Подобен проект ще започна до месец. Скрог в палатка 120х120см под 900вата ЛЕД. Направо нямам търпение :)
Ах тиии ;), и аз така нетърпеливо изчаквам и се чудя с кой от трите сорта да го започна

Здравейте колеги,трябва ми малко помощ за избор на индика!Търся нещо за спане,да отпуска и релаксира!Пробвах Kosher Kush но очаквах повече,не ме събаря след 120 ка дори.Някакви предложения?

525
93
Сега пуша едно og kush на английска банка,attitude seedsbank ма коя фирма??аааа и moby dick на dinafem и двете са ......1во еуфория,приказки ааауууу всеки иска да каже нещо и тнн.После лека полека гииииипс до чак заспиване!!!Ако има и бири отиде хах:)

Сега пуша едно og kush на английска банка,attitude seedsbank ма коя фирма??аааа и moby dick на dinafem и двете са ......1во еуфория,приказки ааауууу всеки иска да каже нещо и тнн.После лека полека гииииипс до чак заспиване!!!Ако има и бири отиде хах:)
O.G. Kush имам на Royal Queen seed и е бомба.Във Валенсия много уважаваха Moby dick,така и не го пробвах,номай вече е време!Мерси ;)

528
243
Някой от вас дали е гледал нещо от тези сортове. Не мога все още да избера трябват ми 2 сорта от тези. Трябва ми нещо, което почва да цъфти по- рано, заради надморската ми височина на градината.

Quick Kush- Dinafem, Bubba's Gift - Humboldt, Green Poison - Sweet Seeds, Mohan Ram - Sweet Seeds, Purple Maroc - Female seeds

Марока ти е идеален за аутдор, става средата на септември, понякога даже и малко по-рано, при него обаче недостатъка е, че почва да цъфти много рано, и хваща мъжките диваци и съответно много се опрашва. Пойзъна, само че не помня на кой брийдър го бях гледал преди 2-3 години, не останах особено впечатлен.

528
243
Марока ти е идеален за аутдор, става средата на септември, понякога даже и малко по-рано, при него обаче недостатъка е, че почва да цъфти много рано, и хваща мъжките диваци
При мен го няма този проблем, защото нямам диваци в близост. Да пак имат по- някоя и друга семка, но определено не са много. Ще гледам за 3-та година в същата местност и до сега не съм имал проблем с опрашване, дори и автомати, които по рано са цъфнали.

165
43
Здравейте някои има ли наблюдение и гледал ли е THC BOMB - и критикъл куш за скрог и каква е разликата между регулар семена и феминизирани

Last edited:
525
93
Е ти пък как???регулярните са мъжки и женски .фем са женски само за тва са и по скъпи .

здравейте , четох доста из форума но не намерих много информация дали има някакъв медицински сорт който да помага при множествена склероза

67
18
здравейте , четох доста из форума но не намерих много информация дали има някакъв медицински сорт който да помага при множествена склероза
Warlock CBD
Supreme CBD Kush
Chronic CBD
Arjan's Haze #3
това са общо взето някои от водещите сортове ... има и още но не ги знам всички , ако има някои друг да знае още нека да сподели !!

Аз гледах тая година Роял Домина, което микс от Блек Домина и Калиджах, добре се разви самото растение, имаше доста разклонения, накрая натежа бая, дават го края на септември, ама при мен беше готово чак средата на октомври, и можеше и още малко. Като цяло сорта не е много силен, удря предимно в тялото, доста успокоява, но си има и лек сатива ефект, поне при мен беше така.

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Sorbet

Strawberry Sorbet

DNA Genetics
Heirloom Swiss Sativa x Sorbet
6
Feminized
Limited
$85.00
Sorbet Stash

Sorbet Stash

DNA Genetics