Относно видoвете канабис - въпроси и отговори

90
33
Special queen, евтина семка, качеството за тая цена е добро.
Гледах я миналата година-наистина ефтина семка,нищо впечетляващо-не бих повторил

141
43
Здравейте. Вчера един приятел, който пътува много ми донесе семки от Албания(от градинари, които гледат там с години) . За първи път виждам такива бели семки. Мнения ???? Аз ще ги пробвам така или иначе, но някой имал ли е такива бели семки? От снимката не си личи, но са много големи .

• Like
Reactions: Ina
253
43
Аха от Албания значи! Твоя приятел като се е върнал с два бъбрека пак е оферта!:D Колко пари сте дали за тях? Имам мои близки, които са ходили в Албания и разни улични търговци им продавали 10 семки ще те излъжа от порядъка на 5 евро, но не са си купували. Препоръчаха на мене и на себе си да ходя там. Не бяха много впечатлени като цяло, на десетина места поне са видели знамето на ИДИЛ, прави си сметката, там комплексарщината е класи над българската, ти може да гладуваш, родата ти също, ама задължително тряя да караш Мерцедес, краден..:) Сега има вероятност да са хубави твоите, но както ми казаха тези мои другари: В Албания всеки втори е бандит, а всеки първи - престъпник. Така че като нищо може да са го прецакали твоя човек, то колко му е да набереш шепа семки от диваците, те може да си гледат мара, ама да продават семки от диваци;). То няма лошо да си гледат тревица, ама покрай това те се занимават с трафик на хора/органи/оръжия/хероин международен тероризъм и т.н.

• Like
141
43
Аха от Албания значи! Твоя приятел като се е върнал с два бъбрека пак е оферта!:D Колко пари сте дали за тях? Имам мои близки, които са ходили в Албания и разни улични търговци им продавали 10 семки ще те излъжа от порядъка на 5 евро, но не са си купували. Препоръчаха на мене и на себе си да ходя там. Не бяха много впечатлени като цяло, на десетина места поне са видели знамето на ИДИЛ, прави си сметката, там комплексарщината е класи над българската, ти може да гладуваш, родата ти също, ама задължително тряя да караш Мерцедес, краден..:) Сега има вероятност да са хубави твоите, но както ми казаха тези мои другари: В Албания всеки втори е бандит, а всеки първи - престъпник. Така че като нищо може да са го прецакали твоя човек, то колко му е да набереш шепа семки от диваците, те може да си гледат мара, ама да продават семки от диваци;). То няма лошо да си гледат тревица, ама покрай това те се занимават с трафик на хора/органи/оръжия/хероин международен тероризъм и т.н.
Хахахаа, на мен ли го казваш. Преди време бях 20 дена в гр. Улцин-Черна Гора (на Адриатическо море),където 90% от населението са Албанци.Нищо там не беше се променило от Титова Югославия.Толкова са изостанали,а видях доста Косовари и Албанци с Ферари и Поршета, Мерцедесите са ясни :) . Иначе до там ходихме с кола и минахме през Македония и цяла Албания-ами грозна гледка е тази държава.Единственото положително беше,че младите(запознах се с ученици и студенти) са много умни,много приятелски настроени и изобщо не им харесва положението в региона и славата която им се носи по света. Но корупцията и мафията са на такова ниво, че едва ли ще се оправят скоро.
А за семките на мен са ми подарък и ще боцна 2,3 пък каквито излязат.
Една снимчица от там,на всички останали ме има и мен затова само тази :)

Ina

5,121
313
Здравейте. Вчера един приятел, който пътува много ми донесе семки от Албания(от градинари, които гледат там с години) . За първи път виждам такива бели семки. Мнения ???? Аз ще ги пробвам така или иначе, но някой имал ли е такива бели семки? От снимката не си личи, но са много големи .
Сигурно са зеленки,но ако тръгнат покажи какви са,много ми е интересно!Ами аз съм пушила много як коз,който ми го представиха за албански преди години,те доста гледат,но и доста пръчки пробутват доколкото ми е известно:)Бих се запознала с удоволствие със сериозни градинари от всички точки на Балканите!Хе,то па нашата слава нали е много хубава хахах Тука мафия няма хехехе

253
43
Да единственото построено е от времето на Тито, е каквото не са обезкостили все още.:) Освен процъфтяващата престъпност, никнат автомивки и джамии като гъби, разбира се със "законни средства". И не мисля, че сме по-зле от албанците, ма там нали е демократично.
Иначе като те видят, че си чужд много ясно, че ще опитат да те прекарат със семки. Ма явно не си ял за 20 евро сандвичи!:) Все пак съм нетърпелив да видя кво ще излезе от семчиците............

• Like
518
93
Албанците гледат тонове трева......гледах репортаж скоро ....планинско село...къщи със пълни стаи до тавана.и главите бая солидни изглеждаха.....

Някой гледал ли е big bud auto и white widow auto на seedstockers ? Какви са ви впечатленията ?

Latest Cannabis Seeds

Xanadu

Xanadu

Katsu Seeds
Bandaid Haze #7 x Pre98 Bubba Kush
12
Feminized
New
$150.00
Bubba’s Sis

Bubba’s Sis

Katsu Seeds