Питане за начало !

148
28
И такаааааа.....поради лошото време,аутдора влезе индор,ето и малко снимки от таз годишния ми аут-индор....посадено е май месец,но мисля че ще бъде готово малко след коледа,но няма проблем....тъкмо няма да купувам елха :D

148
28
Toва е дивак Ина...ама стана хубаво растение...дажа незнам почвата каква е...майка ми петунийки си гледаше в нея..аз го посадих на майтап да си расте на терасата ама може и някое чукче да излезе....ще видиме след коледа :D

148
28
Един въпрос към колегите с повече опит от мен: Растението което виждате на снимките по-горе възможно ли е да е готово...забелязвам,че много от листата капят вече и не се появяват нови бели мустачки...но в същото време трихомите не потъмняват а са си прозрачни...може би леко побеляха,но може и да ми се струва....нямам микроскопче,а ги гледам с лупа...растението е посадено май месец..възможно ли е да има сортове,които не променят цвета на трихомите когато е време за харвест....все пак растението е дивак..с неустановен произход от събирани семки,мисля че е ауто защото още лятото когато деня беше по-дълъг растението започна бавно да цъфти.......аз лично мисля да почна да му давам само водичка от тук нататък и като се попречисти да го режа,но искам да чуя и вашето мнение защото ме е страх да го обера а то да не е готово.

207
28
Не съм сигурен, но мисля че някъде четох по интернет или в архива на групата или в една книга на български относно цветето, която се върти по интернет, че не при всички сортове то потъмнявате към кехлибарено е възможно. Според мен е най-лесно да си вземеш проба и да го пробваш.
В крайна сметка, хората чакат в зависимост от желаният ефект.

148
28
Абе те хората не са луди като мен да гледат такива саморасляци,и незнам дали ще се включи някой с такъв опит,но аз да си питам :)

Ina

5,110
313
ти до сега пробвал ли си му главите? Може да се отреже скоро и според мен. дали ще е яко?

148
28
Не съм пробвал до сега....просто трябва доста време да чакам да изсъхне главичката за да разбера наистина има ли ефект...последния,който обрах го суших 3 седмици...даже и духалка му пусках и пак беше мокър за пушене....мисля да почна вече само с вода да поливам защото съм на БиоБизз но съм ползвал и шутинг-паудъра на Хаус & Гардън и ще трябват доста промивки....като му пожълтеят хубаво листата и видя,че леко започва да изпитва дефицит значи се е прочистило хубаво и ще го режа.....иначе ефектно изглежда с тея лилави листа и глави....дано и да напушва добре :)

Sve

10
0
Искам да попитам напролет мога ли директно в алл микса на биогрол почвата да бучна семките? ;)

207
28
До колкото разбрах има хора които се оплакват, че някой семки не са толкова издръжливи, за това е по-добре да се сложат в по лека почва в началото.
ОБАЧЕ това не е правилната тема за въпроса ти.

685
113
Искам да попитам напролет мога ли директно в алл микса на биогрол почвата да бучна семките? ;)
А аз мога ли ей тъй да ида и да си взема довечера една бирка с цаца??
:fubar?

Sve

10
0
Всеки да прави каквоти си иска,жисеем в "европеиска" страна все пак.Не ми се цапа форумчето с мойте болни брътвежи и затов питам отново,имам въпрос?.
Почвата е ясна БиоАл микс за големите саксий,А за малките лаит микса ;)
Само се чудя колко литрови да са саксиийте и оттам смятам че ще знам литражите на пръста ;
Смятам да бучна семките дитектно в лаит микса и после в по-големите Алл микса ,всичко това напролет :)

685
113
Всеки да прави каквоти си иска,жисеем в "европеиска" страна все пак.Не ми се цапа форумчето с мойте болни брътвежи и затов питам отново,имам въпрос?.
Почвата е ясна БиоАл микс за големите саксий,А за малките лаит микса ;)
Само се чудя колко литрови да са саксиийте и оттам смятам че ще знам литражите на пръста ;
Смятам да бучна семките дитектно в лаит микса и после в по-големите Алл микса ,всичко това напролет :)
Ами да ... направи го ще е идеално :rock

За литрите на саксията... ако искаш големи растения ти трябва поне 10,15 литрови...ако не и в 5,6 литрови ще станат много добре.

Sve

10
0
Само,че при мен проектът ще е полу-навът,тоест на терасата.Бях се спрял на 20л саксий,но ми казаха,че ставали разтенията над 2м+30см саксия ми се струва доста високо,не се притеснявам"засега",че ще се виждат.Измислил съм го да живеят,не директно на слънчева светлина,на завеси.
Знам,че въпросите ми се глупави и се извинявам много,но само тук мога да получа адекватен отгорор.
Все пак все още живеем в държава в която все още се мисли за тревата като за тежък наркотик,за тези неща не се говори свободно,смятм че тук ще получа безценна информация затова питам имам въпрос,помогнете на един начинаещ,не сам гледам 5-6 реколти.Нов съм в квартала.
Благодаря ви! :)

Ina

5,110
313
на завеси ще станат по рехавки. Можеш да им придадеш различна форма и да не се забелязват вобще. з по терасата ги огъвам така че стават като плоско килимче от глави и между другите растения не си личат почти. Няма смисъл някви дървета по терасата. по добре гледаи да имат по няколко часа слънце поне за да станат по яко.

Latest Cannabis Seeds

Xanadu

Xanadu

Katsu Seeds
Bandaid Haze #7 x Pre98 Bubba Kush
12
Feminized
New
$150.00
Bubba’s Sis

Bubba’s Sis

Katsu Seeds