Под светлините на лампите

209
28
Благодаря! Семената са поръчани от Пикс и Микс.
По мои наблюдения структурата в БГ форума е както в школата на Питагор.Учителите учат напредналите ученици,а те от своя страна обучават начинаещите.

216
43
и в университетите е така :) А също да те питам за големия сглобяемия гардероб вътре само ХПС лампа ли имаш и това фолио дето си го облепил направо върху плата ли го сложи ?

209
28
В гардероба лампата е само една,натриева 250 вата.Облепен е отвътре със сеници за автомобил,директно върху плата с универсално лепило.Съответно изрязани 2 отвора за вентилаторите,долу за вкарващият въздух,горе за извеждащия въздуха.Отдолу е облепен с найлон.Рефректора е захванат с карабинери,придвижвам го върху синджирче направено от хълки на ключодържатели,продават ги за около 30-40 ст.бройката.
Радвам се,че съм ти от полза.

209
28

Който има повече знания,
има по-малко страдания.

66 дена,откакто LSD клонингите цъфтяха в гардеробчето под светлините на натриевата лампа.Достатъчно време,а и главите са плътни и готови,така че ожънах.Китайският кантар показа следните цифри:548 гр. тези,които висят на клонките,42 гр. главичките,които паднаха при "подстрижката" и оформянето на клонките-в чинията и 58 гр от листенцата изрязани от главите в прозрачната купа..За съжаление не мога да покажа качествени снимки,за да се видят малките листенца,които са от маслинето зелен цвят до лилав и са пълни с трихоми.
P251012_09.01.jpg
P251012_11.19.jpg
P251012_13.34.jpg
P251012_13.44.jpg
P261012_11.29.jpg
P261012_11.30.jpg

20
3
Teзи грамове предполагам като мокър още е бил виж сега сухо колко е - 70% ? :)

209
28
Измерването е непосредствено след жътвата,т.е. в момента на публикация-днес.

209
28
60 дена от поникването на Auto Bomb.Брийдърите дават 65-70 дена от поникване до жътва.Така,както изглежда на снимките,ми се вижда доста недоразвито.Главичките са колкото лешници.Явно нещо не съм направил както трябва по време на гроувинга.Предполагам,че светлината е слаба или саксията е доста голяма спрямо нея и клонебокса.
Ще помоля гроувърите,които са отглеждали аутота и имат опит с тях да споделят своето мнение.Дали да режа след седмица,или да изчакам?
P021112_14.47.jpg
P021112_14.47_[01].jpg

изчакай по-добре, не ги гледай кво пишат, има какво да покаже тази хубавица :)

47
18
Няма такова нещо като голяма саксия? Според мен най-малко 3 седмици до финала.
И защо така всички се мъчат с тези автоматици? Вземете си нормалки и с една седмица вег. пак ще се вместите в двата месеца с които ви примамват търговците, но ще е в пъти по-разумно, от една страна по-ефтини семки и по малко сметка за ток а от друга повече мат'риал накрая! Виж автомат за аутдора разбирам, но в бокса? Макар че всеки си знае.

209
28
И защо така всички се мъчат с тези автоматици? Вземете си нормалки и с една седмица вег. пак ще се вместите в двата месеца с които ви примамват търговците, но ще е в пъти по-разумно, от една страна по-ефтини семки и по малко сметка за ток а от друга повече мат'риал накрая! Виж автомат за аутдора разбирам, но в бокса? Макар че всеки си знае.[/quote]
Абсолютно си прав !!!!

209
28

От 6 растения Berry Bomb 4 излезнаха мъжки,1 женско и 1,което още не си е показало пола.Вероятността да излезе хермафродит е голяма,щом още не си е показало пола.Двете мъжки ги резнах още в началото,с другите две опраших женското,след което резнах и тях.
Когато правих клонингите от LSD,в началото направих 4 клонинга,после още 2 и преди да пусна майката в цъфтеж още 2.Последните два бяха много малки и затова им направих тази дълга вегитация.Пуснах ги в цъфтеж заедно с Берито.Едното го опраших-кръстосах с Берито,да видим кво ще излезне в последствие от поколението.
В момента в гардероба се подвизават 2 LSD и 2 Berry Bomb.
P041112_15.18.jpg
P041112_15.17.jpg

381
63
Няма такова нещо като голяма саксия? Според мен най-малко 3 седмици до финала.
И защо така всички се мъчат с тези автоматици? Вземете си нормалки и с една седмица вег. пак ще се вместите в двата месеца с които ви примамват търговците, но ще е в пъти по-разумно, от една страна по-ефтини семки и по малко сметка за ток а от друга повече мат'риал накрая! Виж автомат за аутдора разбирам, но в бокса? Макар че всеки си знае.
Много трудно да стане нещо за 2 месеца, при положение че само над 60 дни е цъфтежа.С една седмица вегетация ще му е нужна поне още 10-12 дни(пак си зависи от сорта) за предцъфтеж.От скоро започнах да гледам 12/12 от семка и за 2 месеца имам едно готово, което по принцип е много бърз сорт-Блу лемън тай.Доктора, който ми е 12/12 от семка е сложен на 1-ви септември да никне и още е с кристално бели трихоми и още по-бели и свежи пистили

209
28
И аз споделям тази идея,че 12/12 от семка може да замени аутотата.Дори и 1-2 седмици в повече,то предимствата са много.На първо място разликата в цената и не на последно количеството от едно растение.Дори замислям следващият гроувинг да бъде 12/12 от семка.
pinocchio_fischinger.jpg

209
28
Неизвестното от Berry Bomb извести своя пол-мъжага.Резнах го.Сега в гардробо останаха само едно Berry Bomb и 2 LSD.Може би всички са опрашени.

209
28
Трите момичета цъфтят и вързват под светлините на лампите.Само едно остана Berry Bomb.Другите две са LSD.
На снимка 1 са и трите в гардеробчето,Това в ляво е Бери бомбата.На снимка 2 е само Берито.

P121112_11.07.jpg
P121112_11.07_[01].jpg

216
43
Здравей, пинокио гледам добре се справяш:cool: Та видях из снимките, че в гардеробчето имаш закачени за веригата на рефлектора термометър ии хигрометър.От къде мога да си купя и аз такива да не са електронни ? А и рефлектора от сайт ли си го поръча? Успех ;)

209
28
Благодаря ти много!
Термометъра и хидрометъра ги търсих из големите вериги.Има ги на доста места,те са комплект,с разлика 4-5 лв.Рефлектора го поръчах през интернет от сайт,който ги предлага.Караш ме да правя реклама.;) В "Чичо Гугъл" има всичко."Който търси намира".
8507.jpg

288
43
има ли енергоспестяващи дросели или поне които харчат по-малко от други :Д

216
43
да и аз намирам в сайтове, които предлагат и са на цена 40 лв.Викам си, че можеш да знаеш някаде нещо по тънкичко да мина :) А и също гледам за рефлекторите, че пише ХПС 400/600w.250ка мога ли да сложа.

209
28
@savoff: Това е стандартът,600-400вата за рефлектор.Разбира се,че можеш да го сложиш на 250 вата.Да не би да се страхуваш,че ще изгори?:)
@fliper4o:Дроселите за енергоспестяващите лампи са вградени в самите тях.При луменисцентните-пурите,дроселите са отделно.

Latest Cannabis Seeds

Sundae Cookies
Sold out

Sundae Cookies

Divine Genetics
Sundae Driver x GMO Cookies
12
Feminized
New
$200.00
Sunset Sherbet S1
Sold out