Под светлините на лампите

209
28
Много се извинявам за лошото качество на снимките от телефона,но всичките ми "ергенски" пари отидоха за оборудването на гардероба и изцяло за градинарството.Даже и скрито-покритата резерва-любовницата ме напусна.Мъж без пари и жена без гърди,не ми ги хвали,огън да ги гори.;)
imgres (2).jpg

376
63
пинокио колко време мина докато ти пуснат коеренчета клонингите ?

209
28
От 7 до 12 дена,но съвсем малки.Едвам бяха прокарали от торфените пелети.

381
63
Пинокио, дай някой смоук репорт ако си обдишал вече от това чудо, че мисля следващия ми проект да е с ЛСД!

209
28

Смоук рапорт:
След изпушването на джойнта: Първо удар с парен чук.Два часа не знаех на кой свят се намирам.Следващите два часа разсъждавах,кое е реално и кое иреално.През останалите 2-3 часа отлетях за "страната на Сънчо".След като се събудих нападнах хладилника.След като го изпразних погнах жената-не за да е ям разбира се.
Това бе в кръга на шегата.
Аз лично не мога да дам обективна,а само субективна отценка,тъй като за пръв път пуша трева,на която знам сорта.До сега съм пушил:"Холандец","Афганистанец","Бразилец" и тем подобни дилърски измишльотини.
Общо взето ЛСД сорта има силно опияняващ ефект,болкоуспокояващ и нервно-успокоителен ефект.Напълно отговаря на критериите за медицинска марихуана.
Ето линк,от секцията за смоке рапорт във англоговорящата част на форума.
https://www.thcfarmer.com/community/threads/barneys-farm-l-s-d.15410/
Лично аз това,което чувствам като пуша,може да се изрази с една дума-ЩАСТИЕ!
thomas-kinkade-pinocchio-wishes-upon-a-star-wrapped-canvas.jpg

209
28
View attachment 248875
P050912_14.52.jpg
P050912_14.51.jpg

Сложната международна политическа обстановка и заплахата от възникването на войни между отделни държави,както и случващите се атентати,включително и в България,доведоха до силно затегнати митнически проверки,включително и на пратките от чужбина.Това ме навя на мисълта да си направя собствени семена,които да ми бъдат под ръка във всеки един момент.
За избор на сорт основните критерии бяха: да бъде лесен за отглеждане,болестоустойчив и с кратък период за цъфтеж.Не на последно място да е хибрид между сатива и индика,за да позволява манипулации през вегетативния период.И така изборът ми се спря на Berry Bomb от Bomb seeds.
Berry Bomb е резултат на кръстосването между известният Bluberry с Bomb#1.Това е лесен за отглеждане щам.Издръжлив на вредители и плесени.Другото характерно за него е краткият период на цъфтеж-от 6 до 8 седмици.ТНС-15%-20%.
Идеята е 6 бр. регулар семки да ги вегитирам за кратък период от време,след което да ги пусна в цъфтеж и опраша.Опрашването все още не съм решил как ще го правя.Семената бяха засяти и в момента сиидлингите са на 4 дена.Поставени са под светлините на CFL лампите.Поливам само с вода.Температура 24-28 градуса.
Клонингите в гардероба се развиват нормално и навършиха 2 седмици,откакто са в цъфтеж.

209
28
P100912_11.56.jpg
P100912_11.56_[01].jpg

Удоволствието от пушенето на марихуана е огромно,но само гроувърите знаят какво е удовлетворението да пушиш и да наблюдаваш,как тя расте и помахва с листенца.Огряна от светлините на лампите и разлюляна от клатещият се вентилатор.

За да бъде всичко на фул заредих и клонебокса с растение-ауто.Да вида и аз,какво е това "автопилот".
Основният критерии при избора на щам бе да е възможна манипулация на растението.За това се спрях на Авто бомбата-брийдърите твърдят,че е възможно дори клониране.
Auto Bomb,fem. на Bomb: Автощамовете са най-новата сензация в развитието на канабис културите.Auto Bomb е доказана,като един от най-добрите автощамове,които селекционерите са създали до момента.След години селекциониране те успешно промениха силата на autoflowering с примес на Ruderalis,за създаването на този щам.Той е хибрид на Bomb#1 с Ruderalirs.Тип:Ruderalis/Indica/Sativa.От поникването,до жътвата периода е 65-70 дена.Височина 60-70 сантиметра.ТНС 10%-15%.
Лампите в клонебокса са 4 бр. по 25 вата,6400К.В по-късен етап,ще заменя две от тях с лампи в червения спектър и с повече ватове,а накрая ще бъдат само в червения спектър.
Растението е на 7 дена.Поливам само с вода.Температура 26-28 градуса.

след една седмица сложи в някъде 7л саксия защото иначе може да спре растежа му.

209
28
О.К. Благодаря! Приготвил съм я 7-литровата саксия,но се чудех кога да пресея.Ти ми каза!

209
28

СРАХУВАШ ЛИ СЕ,НЕ ГО ПРАВИ !
ПРАВИШ ЛИ ГО,НЕ СЕ СТРАХУВАЙ !
Чингис Хан.

Измина един месец,откакто клонингите на LSD са в режим 12/12.Според мен се развиват добре.Увеличих блума с 1 мл/л. в повече,отколкото е в таблицата за цъфтеж.
Auto Bomb навърши 20 дена от поникването и го пресях в 7л. саксия.Освен това смених и спектъра на лампите:2х36 вата 2700К и 2х25 вата 6400К.Мисля в крайния период на цъфтежа да бъдат лампи само в червения спектър.Все още го поливам само с престояла вода.
Berry Bomb,също на 20 дена,го захраних с о,5 мл.Биогроу на 1 л. вода.
Според мен под светлините на лампите няма проблеми,ако забелязвате някакви,споделете.

P200912_12.32_[01].jpg

P200912_12.32.jpg

P200912_12.30.jpg

209
28
Един месец,откакто сийдлингите са във вегитация.Топирах върховете (фийминг),както на Berry Bomb,така и на Auto Bomb.
Аутото ми се гледа доста малко,като за растение,което ще трябва да се жъне след 5-6 седмици,но бъдещето ще покаже.
View attachment 255985View attachment 255985
P300912_14.11.jpg
P300912_14.19.jpg

209
28

След пет седмици от сийдлинг на Berry Bomb го пресях в 5 л. саксий.Поливам с 1 мл. Биогроу и 1 мл. Биоблум на 1 л. вода.След няколко дена ще го пускам в цъфтеж.
Auto Bomb вече започва да прави пистили.Почвам да го храня по таблицата за цъфтеж на Биобиз,като ползвам само Биогроу и Биоблум.
LSD клонингите вече започнаха да наливат,но все пак имат още 2-3 седмици до беритба.

P061012_14.33_[02].jpg
P071012_13.52.jpg
P071012_13.52_[01].jpg

209
28
6 седмици от сийдлинга на Berry Bomb го пускам в цъфтеж,под светлините на CFL лампите в кашона.7 бр. лампи по 36 вата 2700 келвина.Започвам хранене потаблицата на Биобиз.

2,263
263
Изглежда добре вървят нещата тука. Боксa от какво си го направил? Нещо се чудя дали да купувам готов или да си направя сам. Взе да ми омръзва гардероба та съм се загледал към Китай пак.
Успех

209
28
Ако става въпрос за гардеробчето,то зех го от "Метро" за 35 лв.Размери:75 дължина,50 ширина, 150 височина.Облепен със сеници за автомобил.отдолусложих найлон.Останалото е: дросел и запалса за 250 вата 80 лв. рефлектор за 40 лв.Натриева лампа за 11 лв,китайките са ми слабост.И за вентилация-3 вентилатора:Два за комп-единият вкарва въздух,другият върти.За извеждане на въздуха е екстрактор за баня,но досега така и не съм го ползвал.Всичко по гроубокса ми е описан в първата теме 12/12 Переспектива,която бе неуспешна.

Ina

5,254
313
Ехо,има развитие при теб!;) кое е Бери бомб? интересно,на мен ми дадоха Чери бомб:) Дали си приличат по нещо?

209
28
50 дена,откакто Auto Bomb се радва под светлините на лампите.Смених двете лампи,които бяха в синия спектър 6400К. с лампи в червения спектър 2700К.Сега са 2х36 w. и 2х 30 w.,общо 132 w.Мисля,че са достатъчни за размерите на клонебокса.
Ina,описанието на Berry Bomb е дадено в дневника.Нали знаеш,че всичко,което правя тук ми е за първи път и продължавам да се уча.Дори за аутото,което описвам съм доста объркан-доста мижаво ми се вижда.
P221012_10.33.jpg

216
43
pinochio от къде си поръчваш семките ? Като за първи път повече от добре си се справил.Браво от твоя дневник научих доста неща.Успех ;)

Latest Cannabis Seeds

Sundae Cookies
Sold out

Sundae Cookies

Divine Genetics
Sundae Driver x GMO Cookies
12
Feminized
New
$200.00
Sunset Sherbet S1
Sold out