Покълване Въпрос От Нов Фермер

510
243
И да женски файда йок.
Да съгласен съм на 100%, аз и преди съм гледал от случайна семка, резултата беше на външен вид перфектно растение, а на качества пълен шит. Аз това с тези семки, го правя, само да уплътня площта на бокса и не го правя с идеята да изкарам нещо, а просто за експеримент.

499
93
Скоро изгорих две огромни елхи около 5 кг страшни глави......няма никой ......от семки ги избирам само женски...познавам ги по вулканчето...ха ха...но няма ли .....лабораторна генетика .....забравете....преди 10г все още ми се получаваше така.отдавна това време отмина.няма ландрасе поне нашия регион.

• Like
Reactions: Ina

Ina

5,025
313
от семки ги избирам само женски...познавам ги по вулканчето...ха ха..
Е,става ли този номер наистина?!:)При нас има,лилави ли не щеш,дебели,индики,сативи:D Само дето,да,не хващат грам хехехе

3
3
Zdraweite molq wi da mi kajete ot kyde da si kupq ewtini semena za trewa? Ako mowe da sa mnogo silni i da dawat mnogo glawi. Moje li platq bez bankowa smetka i bez kreditna karta?Gledam tuka w toq sait prodawat semki ama mnogo skypi 5 semki za 60$. Nqkoj ot was prodawa li po-ewtini semki? Ewtini semki ama hubawi. Ako mowe dadawat mnogo glawi i da sa silni. 4e kato pu6a slabi glawi me boli glawata. Kyf e toq gender na semenata ??? Feminized? ??????Regular ?????S 5 semki 6te uspeq li da otgledam 3 kila glawi?

499
93
Дано да си личи кога пиша много нап.ушен.....моля да не се бърка...с ъс спам......пък бил той шерифа тука или не...🤣😁?????!!!!!.

Kot

1,112
163
Дано да си личи кога пиша много нап.ушен.....моля да не се бърка...с ъс спам......пък бил той шерифа тука или не...🤣😁?????!!!!!.
Личи си, просто няма път да не си бил много напушен. 😀