• 🎅 Christmas Sale - 25% Off All Seeds 🎄
    Use Coupon Code At Checkout: XMAS25

Помощ за outdoor noob-овете!

Здравейте, мисля скоро да отгледам първите ми растения.Най-удобно за мен поради финансови причини е да ги отглеждам навън. Може ли да ми дадете малко съвети, например откъде да взема семена, кой вид се представя най-добре в България и как да увелича нивата на ТХЦ за да имам по-силен продукт.За сега съм се спрял на вида LSD тъй като четох, че е лесен за отглеждане и е с доста силни ефекти.Ако предпочитате да ми отговорите в Instagram или по някакъв друг начин не е проблем.Благодаря предварително!Peace!:smoking:

Забравих да добавя, че мога да ги отглеждам и в топъл парник, в който може и растенията да се представят по-добре.

82
28
Добър избор 25%THC, ще те събори от раз. Има и 1,2 CBD направо си е супер. Добре е и за маслото на Рик, от seedsman на Barney, два месеца и си готов
Screenshot_2019-08-11-22-44-49-104_com.android.chrome.jpg

Благодаря за отговора!Друта причина поради която избрах LSD е и CBD-то.Много е приятно усещането, особено след тренировка.Отпуска мускулите доста, а и съм чувал че помага с параноята.Веднъж когато пуших голямо количество от една доста силна сатива (Amnesia Haze, aко дилъра не ме е излъгал), мислих че растенията ще ме нападнат, защото се клатеха от вятъра хахах.

225
93
Здравейте, мисля скоро да отгледам първите ми растения.Най-удобно за мен поради финансови причини е да ги отглеждам навън. Може ли да ми дадете малко съвети, например откъде да взема семена, кой вид се представя най-добре в България и как да увелича нивата на ТХЦ за да имам по-силен продукт.За сега съм се спрял на вида LSD тъй като четох, че е лесен за отглеждане и е с доста силни ефекти.Ако предпочитате да ми отговорите в Instagram или по някакъв друг начин не е проблем.Благодаря предварително!Peace!:smoking:
Да ти отговаряме......ми земи почети сам първо малко....поне да знаеш кво да питаш по точно.така да ти го смели някой няма да ти върже!!!!

82
28
мислих че растенията ще ме нападнат, защото се клатеха от вятъра хахах
Нормално е, защото е сатива.
IMG_20190812_104432.jpg

Това сега, което си избрал LSD е индика, от него би трябвало да се отпуснеш и заспиш.
В Инстаграм не ми се вярва някой да рискува да ти пише, а и ти внимавай там да не те видят, че е опасно

Latest Cannabis Seeds

Sundae Cookies
Sold out

Sundae Cookies

Divine Genetics
Sundae Driver x GMO Cookies
12
Feminized
New
$200.00
Sunset Sherbet S1
Sold out