Помощ, ще садя за пръв път

Ina

5,214
313
Мисля, че щеше да получиш много и изчерпателни отговори на всички зададени от теб въпроси ако не беше споменал бройката на растенията които ще гледаш.
От там се разбира, че планът е 40-50 кг. сухо,което едва ли е за лична употреба. Понамирисва на бизнес.
ДАНО ДА ГРЕША.
Аз не те съдя.Всеки си преценя риска, дали за 1 или за 100 растения. Дали ще е за пафкане или за пари.
Но повечето тук гледаме за нас и да почерпим приятели и най вече да избягваме дилъри.
Който изкара 40 кила аз ще го призная за най-великия факир хахахха

135
18
Ако пусне висящи лилави пъпки които са затворени , а върха е цветен това какво означавА мажко или женско ?

Здравейте, вече от месец чета, но никъде не видях по колко вода се полива едно разстение и колко пъти седмично. Реших да си посъдя 3 семчици и ще ми е за пръв път. Купил съм торове от супер плат. Примерно 3 поливания на седмица едно от които с торовете без вода? И по колко вода на разстение спрямо големината? Външно!Хубав ден!

156
63
Ако пусне висящи лилави пъпки които са затворени , а върха е цветен това какво означавА мажко или женско ?
Качи някоя снимка. Ама май ще е гей - мъжко :( .Щом има пъпки.

• Like
Reactions: Ina
156
63
Здравейте, вече от месец чета, но никъде не видях по колко вода се полива едно разстение и колко пъти седмично. Реших да си посъдя 3 семчици и ще ми е за пръв път. Купил съм торове от супер плат. Примерно 3 поливания на седмица едно от които с торовете без вода? И по колко вода на разстение спрямо големината? Външно!Хубав ден!
[/QUOTE
То много относително. Аз лично хо

156
63
[/QUOTE
То няма точна формула. По твоя преценка. Както си намислил ти мисля че е добре.
Аз лично имам възможност да ходя при цветята веднъж на 7 дни и не съм имал проблеми. Дали са бебета или 2-3 метра храсти,дали е 10 градуса или 40 градуса все е веднъж на 7 дни.
Но това е защото нямам възможността да ходя по често.
Мисля,че твоя вариант е добър.

634
243
Сега може ли да е опрашило другите
Имаш ли цъфтящи момичета, аз си мисля, че все още нямаш и следователно няма какво да опраши. Но това растение го махни и няма смисъл да пускаш в 3 теми един и същи въпрос.

135
18
25% тхц дали ще станат чук китките.. ще ги поливам само с canna terra vega и canna flores ... дават ги в сайта 600гр на китка да даде добив.. възможно ли е повече да пусне примерно около кило ???

260
63
25% тхц дали ще станат чук китките.. ще ги поливам само с canna terra vega и canna flores ... дават ги в сайта 600гр на китка да даде добив.. възможно ли е повече да пусне примерно около кило ???
Пич, сменяй дилъра, че хич не си в час.!!! Леле!
мир

Здравейте имам 5 цветя, поръчал съм си торове на Canna, примерно на продукт за цъфтеж пише 30 мл на 10 л вида, всяко цвете отделно ли трябва да полея с по 30 мл на 10 л В ? Веднъж седмично до колкото знам благодаря!

531
93
Здравейте имам 5 цветя, поръчал съм си торове на Canna, примерно на продукт за цъфтеж пише 30 мл на 10 л вида, всяко цвете отделно ли трябва да полея с по 30 мл на 10 л В ? Веднъж седмично до колкото знам благодаря!
Аве лек...... ако е 30мл на 10 л тто на литър по колко идва 0.3 0.5 ако щеш.а по колко вода ?- по усет като изсъхне саксията.има таблици на canna.

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Sorbet
Sold out

Strawberry Sorbet

DNA Genetics
Heirloom Swiss Sativa x Sorbet
6
Feminized
Limited
$85.00
Sorbet Stash
Sold out