Поръчка От Dinafem Или Друга Най-сигурна Банка Главно За Dutch Passion

28
3
Здравейте искам до попитам някой скоро поръчвал ли е от Dinafem?Как идват и имат ли успех с идването,защото виждам,че до тука нямат гаранция .До колко реални дни идват?Виждам,че и тракинг не предлагат.
Също искам и да попитам коя е най - сигурната банка от която ми препоръчвате .Клоня към Dinafem най -вече защото DP имат промоция на доста аутота които ми харесат купуваш 3 или 7 и получаваш един бонус а Dinafem я имат.

Last edited:
802
243
Здравейте искам до попитам някой скоро поръчвал ли е от Dinafem?Как идват и имат ли успех с идването,защото виждам,че до тука нямат гаранция .До колко реални дни идват?Виждам,че и тракинг не предлагат.
Също искам и да попитам коя е най - сигурната банка от която ми препоръчвате .Клоня към Dinafem най -вече защото DP имат промоция на доста аутота които ми харесат купуваш 3 или 7 и получаваш един бонус а Dinafem я имат.

А ако пазаруваш с биткойни от сеедсман, купуваш 4 с 20% и получаваш 7 бонус или общо 11 !

168
43
сеедсман мисля и аз та пазарувам от тях но незнам дали сам оцелил точно техния сайт

skunk24.com

Premium Member
Supporter
37
33
Здравей,като сигурна банка мога да ти препоръчам нашата! Пиша това като техен клиент ,не като представител.Успех както на теб така и на всички гроуъри! :)

802
243
Какво имаш предвид под рандоми? Семките са си си на различни банки за семена. Ако имаш предвид, да си вземеш семка на DP, бонуса няма гаранция, че ще е техен. Бонусите които ти ги дават за сума над 50Eu тях можеш да ги видиш какви са, а бонуса от BitCoin не ми изписа какви ще са, а само, че са 4

• Like
Reactions: Ina
494
93
Здравей,като сигурна банка мога да ти препоръчам нашата! Пиша това като техен клиент ,не като представител.Успех както на теб така и на всички гроуъри! :)
Да де да ама вашият саит не приема плащания от бг и по точно от уни кредит банк.много ви е бавна процедурата,и освен това ако има разлика във адресите за получаване и собственик на кредитна карта.Мууки.

494
93
После ходи до банкомат да си извадиш код за интернет пазаруването ехеее отиде цял ден и накрая пак не можах да поръчам .Опростена ги малко нещата....три поръчки имам мотая се като муха без глава.

494
93
Директно от динафем по добре недей......Не се кефят на бг.

Ina

4,968
263
Някакви рандоми или от бриийдър специално?
Това е обща банка за семена,както и skunk24,продават на много брийдъри от колекциите,не рамдом.Отделно банките всяка си има собствен сайт само за своите си видове.
Да де да ама вашият саит не приема плащания от бг и по точно от уни кредит банк.много ви е бавна процедурата,и освен това ако има разлика във адресите за получаване и собственик на кредитна карта.Мууки.
При мен беше така с една карта,трябваше да ида в банката,защото не я бяха направили с най-новите там осигуровки за пазаруване в интернет,без които(verified by visa и тн някви бяха,а за другите карти-други)вече в повечето сайтове не може да с епазарува.Но вината си беше на банката,дори не знаеха за какво им говоря.после си поръчах нормално след като ми дадоха допълнителните там кодове.И аз за семки бях и все накрая в няколко сайта ми даваше,че не става поради тази причина.А след като го оправи това защо не стана?

28
3
Ами специално на dutch passion искам да си взема техните са доста сериозно аутота.Да не поръчвам ли директно от Динафем ?Някой поръчвал ли е може ли да ми даде някаква информация?

Ina

4,968
263
Aз не съм поръчвала никога от сайта на Динафем. като гледам си продават само техни видове в сайта си,не виждам да има други или на ДП?Защо не влезеш на самите ДП в сайта да видиш как е положението с поръчването?

168
43
Здравейте Някой мисля че беше поръчял от skunk24 може ли да пише някои на лично как става МИР

firstcitizen

First Citizen
Supporter
1,373
263
Като цяло не е хубаво да обсъждаме поръчката не семена във форума... поради ред причини.
Светнахме куките във всичко. Как изглеждат пратките. От кои фирми пазаруваме, от кои държави пристигат пратките, как ги купуваме... то май нещо скрито за тях не остана. Дори имаше случай хора да качват снимки на пакетите си с информацията (адреси и какво ли още не ) върху пакета...
На няколко приятели последните поръчки от dinafem не дойдоха... ни вест, ни кост, нито им възстановиха нещо след като им писаха. За това и спряха да пазаруват от dinafem.
От официалния сайт на dutchpassion не могат да се купуват семена за България (или поне последно беше така), защото преди няколко години няколко българи ги излъгаха, че не са им пристигнали пратките и от dutchpassion им изпратиха нови пратки със семена, като компенсация, след което от dutchpassion разбраха за измамата и забраниха пращането на семена до България. Поне от няколко години не може от България да се купят директно семена от сайта на dutchpassion. Сега може и да има някоя промяна, но последно като проверих за България изобщо не излиза опцията за доставка...
Има начин как да стане номера, но няма да го съобщавам публично на всички. Така, че ти оставя опцията да купиш семе на dutchpassion от търговец посредник, като skunk24, seedsman или някой други.

Както каза Vetrushka най-добре е да пазарувайте семена с bitcoin хем е анонимно, хем дават намалние % от сумата и дават безплатни бонус семена. Аз също съм много доволен от seedsman.

Morde ще те помоля да не отваряш тема за всеки въпрос, които ти дойде на ум. Има тема
Въпроси от бъдещ фермер (tutorial/начинаещи). Отделно това за семената е толкова говорено, че си нямаш на идея, колко пъти е питано и отговаряно на този въпрос. Всяка пролет е едно и също нещо се случва... по 10-20 теми "От къде да си купя семена ?". Въпреки, че повечето ги оставям.... хората ги мързи да ползват търсачката на thcfarmer и да си намерят отговора сами. Нужное е желанието да се напише 1 дума.

skunk24.com вие сте търговци работещи с банки за семена. Нямате собствени сортове. Разликата е голяма.
Благодаря на българския представител на Skunk24.com така и на самите собственици на Skunk24.com за това, че имах късмета и шанса да участвам във вашата игра и да получа подаръци от вас. Наистина подаръка от вас ме зарадва, а и семената не са никак малко! Подаръка от вас ми спести прилична сума пари. Но няколко неща не ми харесаха, моля да ме извините и по-скоро го приемете, като градивна критика и съвет. Безплатните семена които ни подарихте в пакетите семките са дребни и зелени. Вярно бонус са, безплатни са и на "подарен кон зъбите не се гледат", но зелените и дребни семки са по-слаби (това е научно доказано, защото семката не е приела пълната генетична информация от майката и е нямала време да узрее напълно). Аз от бонус безплатните ви семки още не съм пуснал, но живот и здраве и това ще се случи, но вече няколко участника в играта с томболата с безплатните семена от вас вече потвърдиха, че имат по няколко семки, които не тръгнаха изобщо... просто не са поникнали и това са точно тези дребни и зелени семки. Това потвърждава тезата ми, че семите са неузрели. Знам, че вие от skunk24.com нямате вина, а по-скоро такива са ви ги дали банките на които ни раздадохте техни семена. (така, че критиката и съвета е и към тях)
Също така имах възможността да сравня ваши бонус безплатни семки на Sweetseeds с купени семки от Sweetseeds ( Синьото слонче){даже беше един и същи сорт}. Купените семки са много по-тъмни и поне 3-ти по-едри от вашият безплатен бонус. (само го споделям като информация)

Както казах приемете го като съвет, а не като обида. Като подарявате семена да подарявате най-добрите си семена, защото така човека ще се изкефи и зарадва максимално, какви яки растения е отгледал и ще го стимулирате точно този сорт да си го купи отново и при това от вас.
Пазарувал съм семена от много места и в повечето случая правят точно тази стратегия. Безплатните им семки са топ качество (дори вярвам, че подбират в повечето си случай най-добрите семена) точно поради тази причина, че да провокират хората отново да гледат този сорт и да си го купят от тях.
При вас случая е няколко непокълнати при няколко различни човека, което не говори добре за качеството на семената.

Това с най-добрите семена да са безплатните бонуси не е нещо ново... дори Пионер и много други фирми, които продават семена (не за коноп) практикуват тази стратегия от години. Вярвам, че банките за семена се отвориха на тази стратегия точно от тях.

zenzen хубаво е че почнаха да изискват допълнителни защити на картите, че много злоупотреби са ставали. Аз съм имал радоста да не ми се е случвало. НО съм на мнението, че излишна защита няма.

Съвета ми към всички е да дебнете промоции... някой банки, като seedsman понякога правят намаления от 40%-50% с бонус безплатни семена към бонусите с безплатни семена. Точно от такава кампания веднъж си купих 20 семена на 50% от цената, но ми дадоха към тях 40 безплатни семки. (със 60 семки се видях в чудо, какво да ги правя. Защото освен сичко аз си правя и клонинги от фотопериодните ... )
Почти всички банки и търговци на семена почнаха да правят такива кампаннии от време на време. Било то Черен Петък, Пролетно намаление, Есенно намаление или Новогодишно... Ако не са ви спешни семената си заслужава човек да изчака и дебне такива намаления, зашото пести пари и получава хубави бонуси.

Ще си позволя още един съвет към всички които искат сила и качество: Търсете регулар семки. Регуларите ги предлагат по-малко търговци, но регуларите си заслужават парите, както заради издържливоста, така и заради добива и силата, а и винаги ако решите можете да спрете да си купувате семена, като опрашите регуларите. Просто повечето търговци искат да ви внушат, че трябва отново и отново да си купувате семената всеки път... . Вярно готино е да гледаш и пушиш различни работи, но всичко си има плюсове и минуси.

П.П. Дори автоматици да са по-добре да са регулар. Така намалявате риска от това да отглеждате ГМО семена.

Желая успех на всички и Мир

skunk24.com

Premium Member
Supporter
37
33
Фърст много се убидих хахахаха...
Естествено ,че се приема като градивна критика все пак не ги раждам аз семките ,но каквото можах направих.Немога да им кажа нещо навъпреки понеже изрично е казано да не се гледат в държави в който не е позволено...
До сега аз каквото съм си поръчал с пари всичко ми е излязло.Oт тези 10-5 да излязат все файда ,а и е първо раздаване има време ще станат и по-дашни.

firstcitizen

First Citizen
Supporter
1,373
263
Аз си поръчах 20 семки от динафем , дойдоха бързо и няма никакви проблеми със семките (за сега)
На мойте приятели семена от динафем не пристигнаха. Всъщност от динафем им отговориха да проверят в пощата..., но семки нямаше нито на адрес които си бяха дали за получаване, нито в пощенския клон, нито никъде. След редица писма към динафем и разговори с тях от динафем не ги компенсираха по никакъв начин, нито им пратиха нови семена, нито с ваучер, нито с отстъпка при бъдеща поръчка.

Дали те са нямали късмет, а ти си имал късмет. Никой не може да каже какво се е случило и защо се е получило така. Но факта е че изгоряха със сума пари и че просто няма да пазаруват повече от динафем. Просто споделям, че приятелите ми останаха разочаровани от динафем. След това пазаруваха семена от друго място и семената пристигнаха безпроблемно.

28
3
Aз не съм поръчвала никога от сайта на Динафем. като гледам си продават само техни видове в сайта си,не виждам да има други или на ДП?Защо не влезеш на самите ДП в сайта да видиш как е положението с поръчването?
Продават и на други банки.Ами ДП не пращат до нас за жалост.

• Like
Reactions: Ina
28
3
Аз си поръчах 20 семки от динафем , дойдоха бързо и няма никакви проблеми със семките (за сега)
Колко дена ако може да попитам ? И без тракинг предполагам.