Проблем със органите на реда

507
93
Ако те ударят много рано сутринта имаш секунди до минути, зависи колко ти е яка вратата и дали не могат да влязат през прозорец, да се свестиш от дълбокия сън и по предварително мислен сценарии да действаш. Като гледам клипчета хвърлят наркотици с пликчетата с тоалетната, но не всички се отмиват. Ако хвърлиш през терасата не е добре да има отпечатъци по пликовете за да не ги свържат с теб. Трябва да имаш силна воля и да не се пречупиш и да си признаеш всичко. Ще те лъжат, че ако си кажеш ще е по-добре за теб и накрая се озоваваш в затвора.

Имах малки пликчета, не да слагам канабис в тях, но ги изхвърлих да не кажат, че съм дилър. Везната обаче не мога да изхвърля, меря си торовете с нея.
вади батериите и ги дръж отделно!!!😉

Ina

5,041
313
Не могат да докажат че я ползваш ако е без.....бат.
Ама сигурно трябва да и изчистя и трихоНите:D Оф,най ми е спокойно като махна всичко навън и само чакам есента,поне не е при мен.....Баси тормоза!:(

214
43
Ама сигурно трябва да и изчистя и трихоНите:D Оф,най ми е спокойно като махна всичко навън и само чакам есента,поне не е при мен.....Баси тормоза!:(
То и при теб да е, ако никой не знае и не мирише на съседите, няма как да влязат във вас.

121
28
То и при теб да е, ако никой не знае и не мирише на съседите, няма как да влязат във вас.
Абсолютно съм съгласен,трябва да следваш няколко прости правила само...

1.Да не пушиш често, че съседите ти да помиришат случайно на терасата необичайна миризма на качак.
2.Да не се хвалиш или показваш на приятели или на който и да е,ограничи достъпа до максимална сигурност.
3.Прави се на 6 без 10 и всичко е пакет. ;)

251
43
Тва как да го разбирам.....йосиф...ееее
Добра идея е ...... Аз лично съм много възмутен, че органите на реда въобще ги бръснат за нещо тез везни....Първо се продават свободно, в моя, малкия град се продават на две места, да речем да бяха като огнестрелните оръжия, да са с по-особен режим, а не са , за мен те са малка кухненска везна и туй то.... Аз колекционирам монети и везничката си я ползвам да им меря грамажите да не ми пробутат менте- монета. Отделно си я ползвам като си приготвям ядене щото ми мери до половин кило. По тая логика всеки, който има празни шишета си прави gravity bong с тях.....:D

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Snow Cone

Strawberry Snow Cone

Sour Diesel IBL x Strawberry Cough
12
Regular
New
$100.00
Lemon Snow Cone

Lemon Snow Cone

Super Lemon Haze x Lemon Tree
12