• 🎅 Christmas Sale - 25% Off All Seeds 🎄
    Use Coupon Code At Checkout: XMAS25

Прогнози За Времето

305
263
Положението с урагана е много интересно, лично аз се занимавам с прогнози от 2007-ма година, до сега не съм наблюдавал такова нещо. Моделите не могат изобщо да хванат какво ще се случи. Основните модели дават доста различни неща. Едно е сигурно, Гърция ще бъде помляна отново. Ще има над 300 литра на някой места, което си е жива тропична буря с пориви на вятъра до 200км/ч. Това е предполагаемия път на циклона.

2018M02_2018092718.png

В момента изглежда така на снимката, в следващите 48 часа ще се засилва!

13.jpg

305
263
Все още има вероятност да "близне" крайния изток! Това ще бъде към понеделник, ако има хора от този край да връзват цветята здраво. Докато на запад, почти няма да се усети нищо и ще бъде сухо.
1213.jpg

305
263
Здравейте, това е карта с валежите по циклона, както и неговото преминаване. На доста места ще продължи да вали цял ден, на някой места ще паднат значителни количества. За мой късмет, този път аз оставам в страни от цялата работа и при мен и капка няма да падне. Картата е от meteobalkans.

42806545_1146062655549657_4153225876219101184_n.jpg

305
263
Колеги ориентирайте се към приключване на сезона. Следващата седмица се очаква влошаване на времето, както и дъжд, а по- високите полета може да се видят и първите снежинки за сезона. След това може, пак да се затопли, но вече навлизаме в дълбока есен и нищо не е сигурно. Става въпрос от 24-25-ти октомври.

305
263
От днес има промяна в позиционирането на циклона. Най- вероятно валежите от циклона ще започнат още от тази събота в западна и от неделя в източна България. Няма да е много дъжда, но все пак на някой места може да има и над 10-15 литра на квадратен метър. На повечето места ще е символичен, но достатъчно да направи беля. От сряда следващата седмица ще се понижат минималните температури и тенденцията е да се понижават с всеки изминат ден през следващите 10 дни.

Не сте ли чували за google... прогноза за времето в sticky threads 😂 интересна тема за разговор в форум за отглеждане на марихуана 😂

152
143
Не сте ли чували за google... прогноза за времето в sticky threads 😂 интересна тема за разговор в форум за отглеждане на марихуана 😂
Ами щом се чудиш ще ти кажа :) трева се гледа и навън не само в бокс ! А за на google прогнозата всички я знаем и всички знаем колко е точна !

Ами щом се чудиш ще ти кажа :) трева се гледа и навън не само в бокс ! А за на google прогнозата всички я знаем и всички знаем колко е точна !
WoW това е нещо ново не бях чувал че тревата расте навънка... сам ли се досети или някой от Българския форум ти подсказва? Че виждам само компетентни grower-и сте се събрали няма къде другаде да си го научил... това е елита на България дами и господа 😂

Относно твоята прогноза за времето колко по-точна е ? Предполагам с поглед към небето и предсказвате времето? 😂
Grower не знам дали ще излезе от теб ама за шут ставаш 😉

152
143
WoW това е нещо ново не бях чувал че тревата расте навънка... сам ли се досети или някой от Българския форум ти подсказва? Че виждам само компетентни grower-и сте се събрали няма къде другаде да си го научил... това е елита на България дами и господа 😂

Относно твоята прогноза за времето колко по-точна е ? Предполагам с поглед към небето и предсказвате времето? 😂
Така е прав си !

305
263

Това с точността на официалните прогнози в България, може да говориш с мен, а не с Shorty. След, като я има тази тема, значи нещо не е било наред с прогнозите не мислиш ли? Имам достъп до информация, която не я споделят родните метеороложки по телевизията, даже те не ги избират по качества какво знаят, както е на всякъде, а ги избират по- визия. Каквото им е написано на листчето сутринта, това говорят цял ден. Те са водещи, а не синоптици, само ги водят за такива, е има и изключения. Моделите излизат през 4 часа, по някога такива разлики има, че просто не можеш да повярваш. Следя процесите повече от 10 години вече, но не смятам да навлизам в подробности. И какво е лошото, ако се очаква буря да се предупреди, по от рано. Това не е като да гледаш в бокса у вас, gorila growing-a да ти кажа е доста по- труден от това да си поливаш с шешето на балкона. Със саксии на балкона се занимавах, още преди 10 години, определено не бях доволен и затова си гледам вече и indoor, както и outdoor. И като си човек с толкова опит, би трябвало да знаеш, че тревата отгледана под слънцето няма нищо общо с тази под- лампите. Не един или два пъти съм се убеждавал в това с клонинги, гледани in/out.

Попитах нещо в твоята тема не пожела да отговориш, каква е целта да посещаваш този форум, да се правиш на велик и да обиждаш другите или да споделяме опит, а ти твърдиш, че имаш.

Та ще ми отговориш ли тук каква е разликата на взет клонинг от феминизирано и regular растение, това не успя да ми кажеш, а само че регулара бил по- добре. В кое е по- добре, това ме интересуваше. Защото на взети клонинги от фем, аз до сега проблем не съм имал.

Не го казвам, това с цел заяждане, просто ти имаш малко грубо изказване и каквото повикало, такова се обадило.

Това с точността на официалните прогнози в България, може да говориш с мен, а не с Shorty. След, като я има тази тема, значи нещо не е било наред с прогнозите не мислиш ли? Имам достъп до информация, която не я споделят родните метеороложки по телевизията, даже те не ги избират по качества какво знаят, както е на всякъде, а ги избират по- визия. Каквото им е написано на листчето сутринта, това говорят цял ден. Те са водещи, а не синоптици, само ги водят за такива, е има и изключения. Моделите излизат през 4 часа, по някога такива разлики има, че просто не можеш да повярваш. Следя процесите повече от 10 години вече, но не смятам да навлизам в подробности. И какво е лошото, ако се очаква буря да се предупреди, по от рано. Това не е като да гледаш в бокса у вас, gorila growing-a да ти кажа е доста по- труден от това да си поливаш с шешето на балкона. Със саксии на балкона се занимавах, още преди 10 години, определено не бях доволен и затова си гледам вече и indoor, както и outdoor. И като си човек с толкова опит, би трябвало да знаеш, че тревата отгледана под слънцето няма нищо общо с тази под- лампите. Не един или два пъти съм се убеждавал в това с клонинги, гледани in/out.

Попитах нещо в твоята тема не пожела да отговориш, каква е целта да посещаваш този форум, да се правиш на велик и да обиждаш другите или да споделяме опит, а ти твърдиш, че имаш.

Та ще ми отговориш ли тук каква е разликата на взет клонинг от феминизирано и regular растение, това не успя да ми кажеш, а само че регулара бил по- добре. В кое е по- добре, това ме интересуваше. Защото на взети клонинги от фем, аз до сега проблем не съм имал.

Не го казвам, това с цел заяждане, просто ти имаш малко грубо изказване и каквото повикало, такова се обадило.
Lol какви метеороложки кви 5 лева? Тая информация дето ти викаш я имашот къде я вземаш от връзката ти с извънземните ли? Всеки може да работи с интернет и всеки може да търси за региона където живее... да не мислиш че като живееш в границите на измислена от хората държава България и като е слънчево в Бургас значи ще е слънчево в София?

Какъв е проблема в фем. Семките?
Изглежда не си наясно как се правят тия магически фем. Семки 😄
Ще ти дам за пример Америка понеже се продават почти навсякъде клонинги(които не са от феминизирани семена)... някой си купува 2 клонинга от доказан хубав сорт след това стресира едната женска за да изхерми и опрашва другата женска... та опрашената женска сега има фем. Семки които не са 100% женски както казват(прост маркетинг трик) а е по-скоро 90% женски(които е възможно да станат хермафродити много по-лесно от колкото женски растения от regular seeds)и дори в перфектни условия пак ще имаш тук там някое растение херми...
Да речем че харесваш също мъже които си сменят пола това си е твой проблем и ти може да се чувстваш добре но не означава че е хубаво това което правиш 😄
Аз предпочитам традиционния начин мъжкото опрашва женското и имаш разнообразие от фенотипи които идват от микса м/у двата родителя ... след това мога да продължа по съчия начин да си правя хубави семена и хибриди 😉 а ти купувай си фем. семки като искаш аз за същите пари купувам двойно повече reg. seeds(понеже фем. са два пъти по-скъпи) и 99% от времето имам поне 6/10 женски а понякога изобщо нямам мъжки от пакет 10-15 семки...

Изглежда никой в българския форум няма опит с отглеждане indoor... сега ти ли ще ми обясняваш колко трудно било да се гледа навънка в гората ?😂 мерси ама няма нужда аз като отглеждах навън в гората ти още си пушил диларски треви 😉
Аз като поствах indoor и outdoor 2008 в фермата ти къде беше ?

И ти си бил модератор на форум за отглеждане на марихуана? Как та избраха ? Админа е питал кой иска да е модератор и ти си отфоворил първи?

305
263
Lol какви метеороложки кви 5 лева? Тая информация дето ти викаш я имашот къде я вземаш от връзката ти с извънземните ли? Всеки може да работи с интернет и всеки може да търси за региона където живее... да не мислиш че като живееш в границите на измислена от хората държава България и като е слънчево в Бургас значи ще е слънчево в София?
Не но ползвам сайтове, които са платени и прогнозите са точни до километър, а не някъде в западна България ще вали. Ето ти пример, в този ден даваха, слънчево време с временни увеличения на облачността. А резултата е долу в снимката.

1 (1).jpg

Изглежда не си наясно как се правят тия магически фем. Семки 😄

Ще ти дам за пример Америка понеже се продават почти навсякъде клонинги(които не са от феминизирани семена)... някой си купува 2 клонинга от доказан хубав сорт след това стресира едната женска за да изхерми и опрашва другата женска... та опрашената женска сега има фем. Семки които не са 100% женски както казват(прост маркетинг трик) а е по-скоро 90% женски(които е възможно да станат хермафродити много по-лесно от колкото женски растения от regular seeds)и дори в перфектни условия пак ще имаш тук там някое растение херми...
Не казвам, че не знам как се правят семките има и други методи не е само това, предполагам знаеш и за колоидното сребро. Просто попитах каква е разликата в крайния продукт. Защо не съм видял разлика, на теория ми е ясно, че регуалра държи повече на стрес и е по- малко вероятно изхермянето. Просто до сега съм отгледал не повече от 20 клонинга и проблем не съм имал, затова и попитах.

Аз като поствах indoor и outdoor 2008 в фермата ти къде беше ?
Тогава и аз, като теб гледах в саксии на балкона и каквото стане.

сега ти ли ще ми обясняваш колко трудно било да се гледа навънка в гората ?
Ами какво да ти кажа, тази хамалогия я няма в indoor-a. Всяка седмица ходя по 3 пъти и поливам с по 150 литра вода и я мъкна поне по 500-600 метра, това на Indoora го няма.

1.jpg

11.jpg

UdAMAslz-min.jpeg

305
263
И ти си бил модератор на форум за отглеждане на марихуана? Как та избраха ? Админа е питал кой иска да е модератор и ти си отфоворил първи?
Кой е бил модератор, нещо отново си в грешка и пак тоя заядлив тон. И тук бях спрял да влизам, просто видях какво пишат другите и имаше неща с които не съм съгласен.
Последните 5 години имах над 6-7 дневника, но заради такива като тебе, накарах да ми изтрият всички мой теми. Влизам с идеята да науча нещо, а не да се заяждам само с хората.

Last edited:
152
143
Тия неща и аз мислих да му ги пиша , но видях че не приема и такива аз имах това 2008 аз имах онова може да си вярва само той :) това че съм бог и там другите му глупости ги твърди той, аз нямам такива претенций , гледам си китките с кеф - шанаджийската с лайна и бъркочи .
А и да ви кажа , че това същество сега ми се вижда като 14 -15 годишно или поне до там се е развило ще му викам ТО , въобще не съм искал да му обеснявам нещо а заради поведението му исках сам да се изложи и така стана .
Аз определения не съм му слагал , като бог ,създател , гуро и ..................... защото не намирам причина и смисъл , те китките говорят достатъчно изказванията също .
П>П ( какъв индор бе братче , ти гледаш на терасата , о боже мой ) и по твойта логика аз гледам коз от 25 години ти къде беше тогава бе пиленце ?

Last edited:
305
263
Тоя все знайкото къдее? Нали всичко казвали в google, някой да е чул предупреждение за слани поне в една родна медия ?

Колеги в сряда се очаква нахлуване на студен въздух от северозапад. Дневните ще се понижат с 10-15 градуса, а минималните във високите полета и котловини под 5. Има реална опасност от слани четвъртък-неделя, сутрин.
Валежи, слаби главно в източна и югоизточна България, по самия фронт може и на други места да вали, но валежа няма да е много. Проблем ще са сутрешните ниски температури. При мен 90% ще падне първата слана, това се пада между 4-6-та седмица цъфтеж при различните ми сортове.

17
18
А ниякакво инфо за последната седмица на септември и първата на октомври, за централна-южна България? По-скоро въпроса ми е: ще има ли слънце? Че и мойто сега е 3-4 седмица цъфтеж, а тогава ще е 4-5, 5-6.

305
263
А ниякакво инфо за последната седмица на септември и първата на октомври, за централна-южна България? По-скоро въпроса ми е: ще има ли слънце? Че и мойто сега е 3-4 седмица цъфтеж, а тогава ще е 4-5, 5-6.
Да ще има слънце, само сутрешните температури до неделя, ще са малко по- ниски и на местата без вятър ще има слаби слани. Сряда, ще има ново смущение, но ще е по- слабо от сега. Общо взето нормално есенно време, следващите 10-на дни ще преобладава по- често слънчево време.

При теб сега все още сигурно има облаци, но до час ще се покаже слънцето и ще бъде доста по- топло от вчера.

17
18
Vetrushka, каква ти е информацията за времето до края на месеца? Мислех да прибирам последното растение на 01.11. ама днес като гледам каква мъгла е... Та, да чакам ли слънце или не до края на октомври? Както по-горе писах става дума за централна-южна България.
Предварително ти Благодаря!

305
263
Според мен до 29ти най - много и го махай, в моя район мъгла няма, ама аз съм на високо и сега дори минималните са по- високи от колкото в ниското (заради мъглата) На 31-ви се очаква проникването на студен въздух и тогава е възможен о сняг до 1000-1200 метра.

Latest Cannabis Seeds

Sundae Cookies
Sold out

Sundae Cookies

Divine Genetics
Sundae Driver x GMO Cookies
12
Feminized
New
$200.00
Sunset Sherbet S1
Sold out