Първи индор проект !!!

2,263
263
аз не съм догледал :)
на barney's farm е чийза.
Рип да да си го пробвал това сирене

Аз се почудих за това питах. Съжелявам но не съм го гледал това сиренце/кашкавал ;-) можеби защото [barney's] са ми доста на далеко в списъка с предпочитаните. Съветвам те да дадеш старт на кашкавалите на БигБуда и обикновения и синия/дизел са доста добри доколкото разбирам (виж в библиотеката ни има инфо за двата вида и галерии). Лично аз мисля да ги пробвам в най-скоро време и ако имаме дневник с този вид във фермата ще е бонус.

Не се колебай много, оригиналния ти избор бяла вдовица от сиидсман е също много здраво растение. Гледал съм няколко техни вида и до сега не съм имал никакви оплаквания там. За сиидсман работят сериозни бриидери и продуктите им са добри но за да вземеш максимума от техните пакети със семки трябва да сложиш поне 6 семки и да ги отгледаш. Между тези 6 ще има едно две които са по добри от другите, тях запази за маика. За бъдещи клонинги и нови реколти. Така се процедира със семките на сиидсман ако си както мен и искаш най-доброто от твоите растения.

87
18
Да рип разбирам те и си прав.Но все още не съм толкова напреднал гроувър и не съм правил клонинги :) А това само не ми е ясно какви са тези семки регулар и каква им е кирията не мога да разбера ?

Ina

5,100
313
Еее,не са феминизирани ами са както доиде мъжки/женски. а клонингите са лесна работа:)

Извинете малко за офтопика, но шперплатът като цяло оферта ли е за направата на боксче?

87
18
оп колеги има прогрес с проекта ми днес порй4ах семките спрqх се на бqла вдовица на сэд ман .
Имам един вйпрос видqх едни луменисценти лампи тип пура ''Сйлваниа ГроЛуь'' Т8 18Ъ 60цм те са нqкакви специални гроъ та вйпроса ми е 2 такива според вас 6те ми стигнат ли за вегетациq на 4-5 домата и дали са подходq6тиq спектйр мерси предварително за отговорите
(сажелqвам за латиницата но оспqх едвам да подкарам компа на сафе моде а там нqма кирилица)

Ina

5,100
313
Маи са доста слабички само две такива лампи. По 18 вата нищо не е,освен може би за бебета.

87
18
Не не аз реших да направя друго така и така ще си взимам натриева 400 вата мисля направо да си взема и една метал-халогенна за вегетация пак 400 вата и ще ползвам същите дросел и запалка :) само че тука идва един проблем ходих до няколко големи магазина само за осветление и се оказва че имат само някакви модели които нямат този спектър който ми трябва на мен 6400к.Ето моделите които намерих philips hpi-t plus и osram hqi-t според инфото което намерих в нета и двете лампи 4200к.И предполагам няма да е добре да взема такава за вег нали ?
Някой ако има информация от къде да си взема подходяща може да драсне едно лично много ще ме улесни :)
Мерси за помоща предварително

87
18
мерси за изчерпателния отговор ама това за дроселите като питах в магазините ми казаха че нямало разлика в дроселите за натриева и метал -халогенните лампи даже споменаха че на дроселите си пишело ''за натриеви и МХ''
я кажи някои саит за лампи

2,263
263
мерси за изчерпателния отговор ама това за дроселите като питах в магазините ми казаха че нямало разлика в дроселите за натриева и метал -халогенните лампи даже споменаха че на дроселите си пишело ''за натриеви и МХ''
я кажи някои саит за лампи

Виж на горещи-шамари-точка-ком :fighting0040: кое дроселче точно ти трябва колега или помоли мишок да ти пише pm :giggle

87
18
хахахахаха ще го погледна тоя саит :)
А иначе не виждам с какво съм нарушил правилата :() подчертах на ЛС за да няма реклама.А иначе долу горе се справих с проблема след едно голямо проучване в най лошия случай ако не намеря някакъв склад ще се набутам от някой псевдо ''специализиран гроу сайт'' в който цените плус 50 % за да е по интересно

Latest Cannabis Seeds

Xanadu

Xanadu

Bandaid Haze #7 x Pre98 Bubba Kush
12
Feminized
New
$150.00
Bubba’s Sis

Bubba’s Sis

ChemSis x Pre-98 Bubba Kush
12