• 🎅 Early Christmas Sale - 25% Off All Seeds 🎄
    Use Coupon Code At Checkout: XMAS25

Първи опит за THC

82
28
Едното от седемте аутота, които са навън в саксии ги нападна някакво животно и го изяде цялото. Остана едно клонче 6-7 см с цъфнал цвят. Изсуших го. В това време от жегата моят роднина за когото ще правя маслото доста се влоши. Не знам какви хапчета пие, но кръвното му беше 55/240 не можеше да става, подут стомах, без апетит, лошо му става. Чудих се какво да правя, взех един грам сух цвят от някакъв дилър, добавих счупеното клонче, изпекох ги във фурната на 100° за 7-8мин, докато започнаха да миришат, стрих цветовете на прах. Сега от три дни, взима по една щипка сутрин и вечер с няколко глътки мляко. Доста добре му се отразява. Ходи навън сам, има апетит и настроение. Дано другите аутдори да не ги изяде мишката, може да се наложи да ги обера по-рано

18
18
Здравейте. Аз смятам ,че мъжкарите отделят своя прашец близо месец до към средата на септември,все пак ,нали цъфтят 1 месец по-рано от женските! Колкото и да махаш все ще има един в радиус от километър ,който ще преебе всичко. Правила съм експерименти.... разкривала съм растения,които бяха под найлон след 10 септември... и главите пак бяха опрашени, 1-я път имаше по 4-5 семки,а втория 1-2 семки на глава д/г,което е сравнително добре. :) ) ) По-добре от сега започни да чистиш диваците около теб(твоята градина) за да намалиш шанса от опрашване до година,докато женските не са започнали да презряват и да пускат семената си . Успех.
Парник ли беше или бяха само покрити?

Преди да отрежа растението кво да правя гледам че има вече кехлибарени власинки някви гъсеници го нападнали напръсках тря да умрат До един ден Такаче полях си мисля че има останал тор освен да го свършвам и тогав но листата са си зелени някои обаче са окапали може да съм преторил малко мнение ако може немог да снимам

След последното поливане се изчаква да изсъхне напълно и слетова режа и обръщам надолу и закачам на някво дърво на сянка кво ще кажете

82
28
Както каза колегата Vetrushka: "Гледат се трихомите под микроскоп, те трябва да добият млечен цвят, а някои ги предпочитат кехлибар. Когато всички са напълно мътни, (млечни, cloudy) тогава THC e в най- висока концентрация. "
Ако нямаш микроскоп, като мен(вече си поръчах де ), горе-долу 12-13 седмици от разлистването.
Също така може да се бере на части. След обирането на най-силните глави, растението може да бъде накаранода цъфне за втори и дори трети път. За целта се обират едрите глави и голяма част отлистата (оставят се най-жизнените едри листа); и се напоява обилно с разтвор на азотен и фосфорен тор, което стимулира нов растеж и продължаванена цъфтежа. Добре е описано в книгата на 78-80стр. -- Cannabis_growing_Bg_050.pdf. Най-добре на проветрива сянка за поне седмица

Както каза колегата Vetrushka: "Гледат се трихомите под микроскоп, те трябва да добият млечен цвят, а някои ги предпочитат кехлибар. Когато всички са напълно мътни, (млечни, cloudy) тогава THC e в най- висока концентрация. "
Ако нямаш микроскоп, като мен(вече си поръчах де ), горе-долу 12-13 седмици от разлистването.
Също така може да се бере на части. След обирането на най-силните глави, растението може да бъде накаранода цъфне за втори и дори трети път. За целта се обират едрите глави и голяма част отлистата (оставят се най-жизнените едри листа); и се напоява обилно с разтвор на азотен и фосфорен тор, което стимулира нов растеж и продължаванена цъфтежа. Добре е описано в книгата на 78-80стр. -- Cannabis_growing_Bg_050.pdf. Най-добре на проветрива сянка за поне седмица
Нвпомня кога се разлисти ахахахха

Преди два месеца мисля че аз съм малко карък и се забави цъфтежа сега го оставих да стой насянка на обяд абе като цяло поливам още 2 3 пъти и тегля ножа това е квото стане малко мършаво ми изглежда долните най долните не могат да се развият като горните глави но такъв ми е бил късмета несе оплаквам

82
28
Ето ги, осем аутота едното го изяде една сърна, хубаво животно ама гадинка. Видях я, отиваше пак да вечеря. Сигурно се е търкаляла упоена два дена😆. Само стеблото остана
IMG_20190901_175237_1.jpg

IMG_20190901_175653.jpg

IMG_20190901_175656.jpg

IMG_20190901_175222.jpg

IMG_20190901_175411.jpg

IMG_20190901_175230.jpg

• Like
Reactions: Ina
82
28
Готово, осем аутота от общо 21 засяти оживяха това лято ☹. "Голям майстор" съм. 7 изобщо не покълнаха, 2 прецаках с ножа, без да искам, едно изядено от сърничката в гората, 2 изгоряха от лошо торене 2 изгоряха от слънцето в най-ранна възраст. Но вече са готови и съхнат

• Like
82
28
Между другото, торта от коприва и люцерна е много полезно нещо. След като сърната изпаса едната ганджа, направо настръхнах. Викам си егати, сега ще доведé стадото на пир. Ще се надрусат за моя сметка с последната реколта. Чудих се какво да правя и взех, че налях около цветята двете шишета по 1,5л втасала цяло лято тор. Миришеше страшно жена ми щеше да повърне, то и аз ама дишах през устата. Сигурно и сърната се е отвратила и това ме спаси. Цяла седмица едвам изтраях от напрежение.😄😁😅

• Haha

Ina

2,967
313
Може да пишкаш около тях,животните не обичат човешка пикня.А в Амазон пък дори продавали вълча урина за предпазване от тревопасни и такива!:)Аз съм имала проблеми със зайци не веднъж,дори съм ги виждала надрани да ме гледат!:DИ не бяга,седи!:Dно след като пишкахме понякога наоколо спряха:)
Aутотата ако бяха повечко бройки или пък по-големички нямаше да е лошо,но иначе пък са станали хубавки и здрави:)Другата година пробвай фотота,които да си станат храсти,тези много се стресират и лесно се губи грамаж от тях.За лекарство не знам дали ще са достатъчни обаче,но има сега адски много дивак,добре цъфнал,който може да се ползва и той за пълнеж или с лекарство от него да се редува по-силното за да стигне за по-дълго(например дивак сутрин,че да не го хваща през деня по този начин,а по-силни -вечер преди лягане),защото и той си има полезни свойства.

82
28
Завършекът на събитието. Развръзката на сериала: 4 кила спирт, 80гр сух материал, допълних с още 120гр с дива ганджа, общо 200гр. Пакет филтри за кафе
IMG_20190914_193153.jpg
IMG_20190914_193112_1.jpg
IMG_20190914_193129.jpg
IMG_20190914_193235.jpg
IMG_20190914_193244.jpg

Ina

2,967
313
Изглежда добре!Това нещо може да се разрежда в тройно или четворно на него количество конопено олио от семена(което си се води само по себе си полезно з а органите,то е като вид зехтин,не с езагрява тази мазнина),по-лесно се приема от организма и така ще стигне за по-дълго.Може и в зехтин в краен случай или олио от гроздово семе.И да кажем на чаени лъжички да се консумира на гладно.Инак това да опиташ да го глътнеш такава мацотица става и страшно трудно се разтваря:)Това е концентрат вс е пак,ако с е приема чист малко е тежичък за черния дроб доколкото съм чувала,това е чиста смола все едно.Но най-добре с е съхранява в този вид и в хладилник,а ако реши човек да си разрежда в нещо да си разрежда малки дози и пак в хладилник затворени.Разредено става и за мазане локално ако с е налага…..Имай предвид,че скъпите опаковки по 100,200 лева са силно разредени и то само ЦБД(и са от чист дивак направени междудругото,който иска да дава пари),най-гъстото и съответно най-скъпо е някъде 3 % мисля.Останалото е друга течност,а тези спринцовки на снимката са концентрат сигурно поне 70, 80 % ако махнем разните хлорофили и тн,които също с а там,но някои от тях пък също имат полезен ефект може би.....И има известно количество ТХЦ все,което за мен е +:)

305
263
Ползвали ли сте Bad Guano, то гони сърните и зайците. При мен има и от двата вида, но никога не съм имал проблем с растенията, мисля, че е заради Bad Guanoto ?

Ina

2,967
313
Ползвали ли сте Bad Guano, то гони сърните и зайците. При мен има и от двата вида, но никога не съм имал проблем с растенията, мисля, че е заради Bad Guanoto ?
Mен ми бяха казали да си добавям към отварата за пръскане разредено гуано за буболечките,понеже прилепа ги яде и щом го усетят......Но не съм,просто нямам под ръка и не съм и събирала мое...….Възможно е да не го обичат,да им напомня за пещера и прочее......Аз много искам да ги варосвам моите и то чак до клоните!:)

82
28
При мен нещата се стекоха с неочакван обрат. Маслото работи добре. Малко идва слабо заради дивия коноп, но сваля захарта на моя роднина, диабетика. Той е малко психически зависим от инжекциите, не иска да ги спира, ами спира маслото като му падне захарта и остава пак на инжекции.
Обаче лошото е друго. Изведнъж жена му я заболява корема силно, ей така както си ходи. Т. е. летяла със самолет и като кацнала я заболяло нещо, приемат я в болница и.... рак на дебелото черво. Миналата седмица я оперираха, не можах да я убедя първо да пие масло, ама сега размисли след тежката операция и ще пие. То всичко на всичко има 10-15мл масло ама все е нещо за начало. Май ще почвам индор и аз...Вече посадих три семчици, сега смятам да поръчам лампа и торове

• Sad

Latest Cannabis Seeds

Sundae Cookies
Sold out

Sundae Cookies

Divine Genetics
Sundae Driver x GMO Cookies
12
Feminized
New
$200.00