Разсад

12
3
Здравейте понеже за втори път ще си отглеждам тревичка и искам да попитам дали е нормално забавянето с покълването на семената ми ? Пуснал съм семената в кофички от кисело мляко в почвен торф преди 8 дни и все още не са излезнали. Значи семките са фиминизирани и питам понеже миналата година ги бях засял на 1 март и за 5-7 дни бяха излезнали , а в момента са на 8 дни и не са излезнали. Аз си мисля че е от самото време . Споделете ми вашите мнения.

здравеите искам да попитам живея вьв кипър от 7-8 години сега съм на 23 а пуша от 13 годишен това са си 10 години омразна ми да давам пари за трева а и сега заради корона вируса всичко е затворено но искам да отглеждам 2-3 автота начи поради вируса си купих сакси и почва от един гулям super market почвата се казва ! advanced mix 2 мисля че е по псицялно за слънчоглед защото има снимката на слънчоглед на чувала имам и една лампа казва се ! aca lighting и отзат пише ! aca lighting q5060 !230v ac50w 6000k 30000hrs 11/2018 ще стане ли нещо от тази лампа и бих искал ако може някои да ми пише лично слобщение извинете за грешките защото кирилицата ми е сложна на лаптопа ;) мерси предварително

забравих да кажа имам план докато растенята пораснат поне до 20 дена някаде на терасата после ще им купя палатка със всичко нужно семената ще ги получа след няколко дена за сега ме интересува почвата ми дали е хубава казаха ми на маркета че си ги има сичките витамини казва се advanced mix 2

148
63
Здравейте понеже за втори път ще си отглеждам тревичка и искам да попитам дали е нормално забавянето с покълването на семената ми ? Пуснал съм семената в кофички от кисело мляко в почвен торф преди 8 дни и все още не са излезнали. Значи семките са фиминизирани и питам понеже миналата година ги бях засял на 1 март и за 5-7 дни бяха излезнали , а в момента са на 8 дни и не са излезнали. Аз си мисля че е от самото време . Споделете ми вашите мнения.
зависи, моите ги боднах и се показаха след седмица, две ги бях отписал , но се показаха почти седмица след останалите.