Растена - Мвр Проверка ?

Здравейте. От няколко дни няма цени в сайта им. Телефонът им е изключен . Някой скоро да е поръчвал от там ? Възможно ли е да им правят някаква проверка ? Благодаря.

510
243
Здравейте. От няколко дни няма цени в сайта им. Телефонът им е изключен . Някой скоро да е поръчвал от там ? Възможно ли е да им правят някаква проверка ? Благодаря.
Сайта им е без цени още от преди месец горе долу, тази седмица ще се разходя до магазина им и ще видя какво е положението.

249
43
И на мен ми направи впечатление . Върви, питай, че и аз се притеснявам. Цените там бяха къде къде по-ниски отколкото на другите шопове. Да знам да бегам ли зад граница?:shockedninja::cool::)

Точно около месец преди да махнат цените,бяха смъкнати драстично тези цени....

и аз имах проблеми с тях, бяха намалили цената на едно нещо което исках и го поръчах, званнаха ми за потвърждение и така и не го получих и веднага ми светна лампичката че нещо не е наред

Kot

1,112
163
Сигурно просто разпродават каквото имат налично и спират дейността си.

249
43
Последно като имаше цени чувала 25 кила батгуано беше 210лв. Язък, че не си взех.

Kot

1,112
163
Мен ми отговориха че магазинът вече не работи, имат нов сайт за поръчки, против правилата е май да го пиша тука, който се интересува на лични да ми пише.
Кажи му името му само, без точка ком и подобни.