Растена - Мвр Проверка ?

Здравейте. От няколко дни няма цени в сайта им. Телефонът им е изключен . Някой скоро да е поръчвал от там ? Възможно ли е да им правят някаква проверка ? Благодаря.

981
243
Здравейте. От няколко дни няма цени в сайта им. Телефонът им е изключен . Някой скоро да е поръчвал от там ? Възможно ли е да им правят някаква проверка ? Благодаря.
Сайта им е без цени още от преди месец горе долу, тази седмица ще се разходя до магазина им и ще видя какво е положението.

264
63
И на мен ми направи впечатление . Върви, питай, че и аз се притеснявам. Цените там бяха къде къде по-ниски отколкото на другите шопове. Да знам да бегам ли зад граница?:shockedninja::cool::)

Точно около месец преди да махнат цените,бяха смъкнати драстично тези цени....

и аз имах проблеми с тях, бяха намалили цената на едно нещо което исках и го поръчах, званнаха ми за потвърждение и така и не го получих и веднага ми светна лампичката че нещо не е наред

Kot

1,136
163
Сигурно просто разпродават каквото имат налично и спират дейността си.

264
63
Последно като имаше цени чувала 25 кила батгуано беше 210лв. Язък, че не си взех.

Kot

1,136
163
Мен ми отговориха че магазинът вече не работи, имат нов сайт за поръчки, против правилата е май да го пиша тука, който се интересува на лични да ми пише.
Кажи му името му само, без точка ком и подобни.

Latest Cannabis Seeds

Sundae Cookies
Sold out

Sundae Cookies

Divine Genetics
Sundae Driver x GMO Cookies
12
Feminized
New
$200.00
Sunset Sherbet S1
Sold out