Рецепти за кейк,бисквити,шоколад,манагуа

Здрасти на всички,в тази тема предлагам всеки който има рецепти за готвене,да се включи и обогати кулинарната тема.

Наскоро опитах Манагуа, господи хора не го опитвайте в големи количества ( половин литър и нагоре) Направо ви пръска, държи по 5-6 часа и нон стоп се смеете на всичко, накрая вече се молих да ме пусне.

Аз предната година неможах да си направя качествено канабатъра,за разлика от по предната.Тази ще ползвам един друг метод.И на кекс и сладки:harvest:

по колко грама е добре да се слага за манагуа, притеснявам се ,че мн материал ще духне

лесно сушиш и на водна баня мешаш маслото с листата и готово

бая време отнема нямам идея

Еийййй лимита е достигнат за сваляне от Рапид-а :( , ако може някой който я е свалил да я качи някъде и да постне линка ще е много добре...

Един път съм си готвил манагуа и стана с брутален вкус!Попринцип са ми казвали,че манагуата чиста само с мляко и тревица имала гаден вкус и реших да сложа малко кафяв и бял шоколад и стана брутален вкус.Ако някой има дори и жмел може да пробва да види за какъв вкус си говорим =)

1,601
263
Хубава информация колега, когато имам вереме ще сложа и твоята рецепта в секцията с кулинариите. Желателно е да не изпозлваш картинки от други саитове.

1
16
Чудно инфо!!!Тествам веднага след кат изсъхне матряла!
...ммм замириса на кУрабийки!:cool0010:

1
16
Хм....супер!Значи май-наистина ми е замирисало на курабийки преди няколко часа!

Ina

3,196
313
Аз съм го правила тва масло със скапани4ък коз и 4естно казано не смея да си направя пак дори с големите листа на тези които гледам напоследък :) Имах 4увството 4е съм се надрусала с друго. Знам лесна рецепта за пала4инки с това масло. Разбърквате 1 яице,една 4аша вода(от тези по големи4ките),същата 4аша брашно и 1,2 супени лъжици мляко(каквото имате,кисело,прясно,манагуа хаха). Добавяте малко сол и бъркате с миксер. После с 4ерпак сипвате в тиган,намазан с МАСЛОТО. Нали знаете как се правят пала4инки?:) Тази рецепта си е яка за обикновени,сигурно и тези ще станат готино. Ако искате да е пове4е слагате от вси4ко посо4ено по две(две яица,две 4аши брашно и тн) Пала4инките поемат цялото масло от тигана. Ама вкуса от коза вярно е гадни4ък.

1
16
Дека е рецептата ripp...то бива бива триене ама човека се беше постарал превел,картинки имаше..баси цирка дето станаха темите.

Влизам в рубриката без коментар след тоя пост

Ina

3,196
313
Правих шоколадов салам с тва масло и беше гаден:) А по принцип е нещо подобно на скали4ките като вкус,само 4е по яко. Един път правихме и солен кеик. Тои горе долу ставаше. А в тва филм4е Cooking with marihuana разбъркваха водка с коз! Представяте ли си що за водка е това!:) Ужас!

Здравейте! Случайно да има някакво кулинарно чудо, което е по-лекичко от манагуата? Просто всеки път като си я направя, пия 50 грама и се моля да ме пусне после :d

abe da pitam i az imam tuka edin listak ma ne6to managlata ne mi vdaxva doverie s tva tokatene edno keks4e dali 6te stane am da poysq i malko glavi4ki ? Nqkoq recepti4ka ? :) :D :rollj:

Приятели, аз имам малък опит с курабийки. На всичкото от горе ги правихме с дивак, но хващаха като за световно!!! Първия път незнаехме по колко да изядем и някои от нас погълнаха по 7-8... След 2 часа всички се размазахме по холовата гарнитура и по пода и така поне 4 часа... :)

Та при мен тайната беше, че варихме ( или по-точно пържихме) ганата в масло, като постоянно се бърка. След 20 минутки пържене и бъркане се изцежда въпросното масло от марихуаната и с маслото можеш да правиш, каквото си искаш - курабии, кексове, баници и тн.... :) Трябва ви някоя рецепта, където се използва масло, като го замествате с вече приготвеното от вас THC масло :party0042:
Задължително първия път консумирайте възможно най-малко, че да не съжалявате после :)

Latest Cannabis Seeds

Sundae Cookies
Sold out

Sundae Cookies

Divine Genetics
Sundae Driver x GMO Cookies
12
Feminized
New
$200.00
Sunset Sherbet S1
Sold out