Рецепти за кейк,бисквити,шоколад,манагуа

295
43
ако ги размажа ще е перфектно , въпроса е да не ги погубя :D
точно че аз от 70г на 1 литар щях да пукна със 189 пулс и са охлаждах под душа с дрехите и ядях мляко под душаа :Д . аз сложих захар и мед по 10тина лъжици и беше мн добре на вкус.

295
43
аз щот магарето небеше кой знае какво смисал от 0.3 падаше каската направо ама аз съм стар пушач по 5г на ден неми мърдат и си викам дай да сложа двойна доза :Д да е сигорна работата и от тогава дори неси помислям за манагуа :Д

450
93
хубаво е също в млякото което ще вариш манагуата преди да сложиш материала да разтопиш в млякото половин бучка истинско краве масло в един литър за да стане по силно млякото, понеже маслото в млякото извлича канабиноидите и колкото по голям процент масленост има в млякото толкова по силна ще ти стане манагуата.

651
63
Xtrance,всичко хубаво но с такъв грамаж листа ще стане много силно и имай предвид човек,че не е като пушенето а минава доста време,някой път 2-3 часа докато хване и да не стане така купона свършил и хората се чудят какво се случва, да тръгнат да звънят бърза помощ че умирали,ако всички пушат няма проблеми ама ако има такива дето не пипат такива неща като канабиса най много да ти донесът проблеми и да те обвинят.Много яко си го направил,питай Джими той има опит и прави такива неща и готви мъфини,то си е като кекса.

235
63
горните постове са стари , вече поприпаднаха няколко човека преди месеци от моята манагуа :)
по бавно хваща защото стомаха трябва да обработи поетото , час - два и удря .....
сега тук има 25гр пуканки само без трим в 400гр масло , би трябвало да трепе яко ....
въпросите ми са колко да сложа в кекса и дали е проблем да се съхранява в камерата на хладилника

629
143
Не е проблем да се съхранява в хладилник ;) Както пише в рецептите така слагаш, примерно за Х бройки мъфини ти трябват 250гр по рецепта и слагаш толкова. Аз поне така правя а относно 40-те гр. пуканки и 400гр масло ще трепе яко :)

Колеги, листата от растение, което е било 5 седмици във вегетация, стават ли за направата на нещо (да се сготвят, приготвят) ? Защото се посъбраха доста от тримване и се чудя дали биха могли да се употребят ?

Благодаря !

781
93
С риск да се повторя , момчета и момичета ако не сте сигурни в психиката си не правете експерименти с яки манагуа . Мен ме държа един път 2 дена като първите 12 часа беше по-скоро нещо гъбено или лсд изненадох се от силата :)

429
63
Аз лично няма да си причиня това повече. Както каза kinla2, внимавайте какво варите. Ефекта идва доста по-късно и е не малка вероятността да предозирате.

27
13
Подобно на колегите по-горе и аз се опарих доста един път. Към 2л мляко изсипах 2 шепи тримове от едно блубери, варих към час на бавен огън, добавих канела, захар и ванилия. Прецедих зеленото и си сипах една чаена чашка, беше доста горчиво. След 30на мин усетих как ме хваща. 30мин по-късно нещата тръгнаха на зле и след още 30 се наложи да върна поръчката, иначе щях да психясам. Усещах как мозъка ми дава на късо. Такова нещо не съм изпитвал никога при пушене. От тогава не си правя експиременти с тримове и мляко :D

ако някой знае точна рецепта за манагуа с див канабис да ми каже плс

424
43
ако някой знае точна рецепта за манагуа с див канабис да ми каже плс
Ако имаш 50 грама жумел , слагаш го в 2 литра прясно мляко на слаб огън и бъркаш и бъркаш и бъркаш.. слагаш захар или мед задължително защото вкуса е меко казано "УЖАСЕН" , това трябва да се повтаря в рамките на час час и половина докато млякото не изври и не остане 600-700мл и цялата смес трябва да е зелена. После пиеш и чакаш ефекта... но не прекалявай , защото ефекта идва след час два и удря в петите... имало е и случай на предозиране съответно колабиране и т.н... ВНИМАВАЙ!

Ама то млякото като заври изкипява и олива всичко какво да правя.Някъде бях чел че трябва да се прецеди през марля.Вярно ли е?Освен това аз имам само дивак с него става ли и ако да може ли да е от листа щото главите още не са станали.Трябва ли да е сух?Мерси за информацията.

Last edited:
424
43
Слагаш го в дълбока тенджера и на слаб огън и бъркаш постояно в рамките на час час и половина.

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Sorbet
Sold out

Strawberry Sorbet

DNA Genetics
Heirloom Swiss Sativa x Sorbet
6
Feminized
Limited
$85.00
Sorbet Stash
Sold out