• 🎅 Early Christmas Sale - 25% Off All Seeds 🎄
    Use Coupon Code At Checkout: XMAS25

Рецепти за кейк,бисквити,шоколад,манагуа

Абе да ви питам... то малко не е по темата ама по-добре отколкото за пуснам нова...

Въпросът ми е как се пуши хеш ? Чувал съм че го пушат на игла, че се гори и се мачка в тютюн и т.н. Моля някой който е пушил да каже как го прави понеже намерих една рецепна за воден хеш и направих малко. Снощи пробвах да го горя и мачкам с тютюн... изпуших една цигара и щях да умра от гадния тютюн понеже не съм пушач, а шибания никотин ми еба майката :icon_dizzy: ... Сутринта имаше 2-ри опит - на фолио :icon_cookie: . Опънах си 2-3 пъти но понеже серизно намаля количеството а нищо не ми стана реших да не го хабя и да поискам съвет от вас...

Някой ако се интересува от рецептата за хеша, ще му дам линк. Страшно лесно се прави, а човека който е написъл темата казва, че това е най-хубавият хеш който е пушил с мек аромат и т.н.

Абе да ви питам... то малко не е по темата ама по-добре отколкото за пуснам нова...

Въпросът ми е как се пуши хеш ? Чувал съм че го пушат на игла, че се гори и се мачка в тютюн и т.н. Моля някой който е пушил да каже как го прави понеже намерих една рецепна за воден хеш и направих малко. Снощи пробвах да го горя и мачкам с тютюн... изпуших една цигара и щях да умра от гадния тютюн понеже не съм пушач, а шибания никотин ми еба майката :icon_dizzy: ... Сутринта имаше 2-ри опит - на фолио :icon_cookie: . Опънах си 2-3 пъти но понеже серизно намаля количеството а нищо не ми стана реших да не го хабя и да поискам съвет от вас...

Някой ако се интересува от рецептата за хеша, ще му дам линк. Страшно лесно се прави, а човека който е написъл темата казва, че това е най-хубавият хеш който е пушил с мек аромат и т.н.
еми с тютюн брато ама явно не ти понасят цигарите , затова пробвай с коз : ) : ) : ) или направо на наргиле ако имаш ... или с тютюн за наргиле , че е по-слаб ... ( пак на наргиле да пушиш ... ) . Може и направо в лула ...

аз лично преди като не пуших цигари си копувах по леки тънки(женски) цигари за да не ми дере толкова на гърлото смесваш една две цигари макс с 1гр и пушуш цял ден бонгове :bong-hits:
"Karelia Slims Ultima" [най леките сред тънките].

Абе аз съм бивш страстен пушач ама нещо незнам какво ми стана снощи... Наргилето си го подарих след като спрях цигарите ама пък имам стъклен бонг :) Ще пробвам довечера пак с малко козина и хеш.
Иначе снощи тютюна беше боро филтър +. Уж са супер леки ама по мое време нямаше такива такаче не мога да бъда мн сигурен...

OCB

10
0

Брадаре на чашка си е чиста работа. Ама не знам какво си сготвил ти, иначе съм пушил доста марокански хашиш разлика най-вероятно има от към рецептата и можеби състав. Та на чашка как се пуши взимаш една обикновена пласмасова чашка като тези от сокчето за 10ст. взимаш една игла и я забиваш в чашката под наклон като върха на иглата сочи нягоре към гърлото на чашата но да стига 1см поде него и така взимаш едно парченче от х а ш а и го бучиш на иглата, палиш го отдоло и запушваш чашката с нещо подръчно и така отваряш леко надърпваш се и затваряш и после пак си отваряш и дърпяш. Той си гори бавно и дима си остава вътре и го вдишваш ЧИСТО. Поне от този който пуших така си го правихме. И нищо от х а ш а не се губи всичкия дим си е в чашката, така се смилахме доста. \/ :passingjoint:

HERBAL SPAGHETTI SAUCE

Съставки:
1/2 буркан доматено пюре
2 с.л. зехтин
1 средно голяма глава нарязан лук
6 гр. нарязана на ситно ганджа
1 щипка черен пипер
200 мл вода
2-3 скилидки чесън
200 гр. кайма
дафинов лист
1 щипка мащерка
1/2 чаена лъжичка сол

Всички съставки се поставят в тенджера и на бавен огън се варят около час и половина с чести разбърквания.

Да ви е сладко!!! :boogie:

19
8
Приятели, аз имам малък опит с курабийки. На всичкото от горе ги правихме с дивак, но хващаха като за световно!!! Първия път незнаехме по колко да изядем и някои от нас погълнаха по 7-8... След 2 часа всички се размазахме по холовата гарнитура и по пода и така поне 4 часа... :)

Та при мен тайната беше, че варихме ( или по-точно пържихме) ганата в масло, като постоянно се бърка. След 20 минутки пържене и бъркане се изцежда въпросното масло от марихуаната и с маслото можеш да правиш, каквото си искаш - курабии, кексове, баници и тн.... :) Трябва ви някоя рецепта, където се използва масло, като го замествате с вече приготвеното от вас thc масло :party0042:
Задължително първия път консумирайте възможно най-малко, че да не съжалявате после :)

Ммммм, пържена мара в масло е уникум, можеш да си направиш каквито ти душа поиска сладки...само че аз към маслото добавям и олио, защото само с масло ми прегоря жестоко и ме боля кофти стомаха после. Така съм правила кекс, всякакви курабийки и сладки, наистина е страхотно и не отнема много време за пърженето :)

Абе то май проблема е в хеша :) Правих го от един жум където ми го бяха пробутали че имам сиг 100г и се чудя кво да го прая :/ Май на мана ще го напрая да пусна поне някоя друга магия :Д

Абе то май проблема е в хеша :) Правих го от един жум където ми го бяха пробутали че имам сиг 100г и се чудя кво да го прая :/ Май на мана ще го напрая да пусна поне някоя друга магия :Д
я пробвай да го направиш по друга рецепта : ) не тази с леда ами тази дето се пече : )

24
0
Доообре Инче .. ама водка с листа не е ли абсент или аз съм информиран погрешно?

1,547
263
Водка с коз е Зелен Дракон SpIcE а за Абсент не се изпозлва марихуана до колко знам.

Ina

2,967
313
Абсента си е абсент. Много странно питие. великите худжници много са си падали по него:) Казват 4е било по4ти халюциногенно. Но няма общо с тревата. аз не съм го пробвала. Но пък може да стане абсент със трева да се разбие. това ве4е ще е 4ук,може би пове4е и от водката:)

Алкхола с тревата се смесва по следния начин:
- слагат се главите при водката(или рома или уиски или каквото и да е високоалкохолно питие) и се оставят така 3-4 седмици на топло и тъмно място.
След това си консумираш. Аз лично не съм, но предполагам ще е доста силно :))

658
113
Като казахте абсент да ви поздравя с нещо ;)
[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=5MvsyNSk20Q[/YOUTUBE]

109
28
Някой пробвал ли е да си направи манагуа с прясна трева ,имам предвид да не е чакам да се суши.Четох в уикипдия че и така ставало?

1,547
263
Някой пробвал ли е да си направи манагуа с прясна трева ,имам предвид да не е чакам да се суши.Четох в уикипдия че и така ставало?
Става с прясна също толква добре. Целта на упражнението е да се отделят смолите от расението. Когато е току що обран матеряла се разтваря по-добре отколкото при изсъхналите глави. Което ще рече, че и времето за приготвяне трябва да е много по-малко.

109
28
Мисля ,че няма да е проблем ако по главите си остават листа да ги слагам направо с тях защото не ми се чисти много много.Като се свари млякото добавям главите и почвам да бъркам,но кога трябва да се прибави шоколада накрая като вече е готово или в началото?

1,547
263
Шоколада можеш да го прибавиш веднага след карамела.

Latest Cannabis Seeds

Sundae Cookies
Sold out

Sundae Cookies

Divine Genetics
Sundae Driver x GMO Cookies
12
Feminized
New
$200.00
Sunset Sherbet S1
Sold out