• 🎅 Early Christmas Sale - 25% Off All Seeds 🎄
    Use Coupon Code At Checkout: XMAS25

Северно Сияние Автомат Outdoor Vs Growbox

307
263
Надявам се! Като цяло друг път няма да повтарям да изкарвам растение на вън през Април, просто вече му нямам доверие на този месец.😄
Така е старите хора казват, че докато има буквата Р в месеца, може да е студено. Времето ще е кофти, до неделя, след това вече идва хубавото време. Даже към края на следващата седмица, на много места температурите ще са близко до 30 градуса, от едната крайност, отиваме директно на другата.

42
18
Така е старите хора казват, че докато има буквата Р в месеца, може да е студено. Времето ще е кофти, до неделя, след това вече идва хубавото време. Даже към края на следващата седмица, на много места температурите ще са близко до 30 градуса, от едната крайност, отиваме директно на другата.
Нищо, чакам колет семчици😇

62
63
Да и като са прекалено отгоре семките.Не е фатално,подпри го малко да не е на земята,но не го вдигай напълно и още повече не го накланяй на обратната посока. и все едно само си е направило ЛСТ:)Защото си изглежда иначе свежо.Но много закъснява с развитието за ауто,ще остане съвсем малко.В тези седмици ,през които е расло трябваше да е достигнало едно задоволително размерче поне като на другия колега Вандо,така че като цъфне да излезе нещичко:)Защото повечето от тях като цъфнат пак не нарастват много,няма никакъв аванс за бавене и грешки,докато при фотото човек ако прецака нещо после може да си го остави да вегетира колкото прецени докато се възстанови и чак тогава да премине към цъфтеж.А тук то само решава,дано реши да поизчака:)
Моето ще почва да цъфти. Сега като се стопли времето и ще е слънчево няма ли да порасне още мъничко или ще си остане така на големина? Иначе утре ще сея другите автоматици,вече на по топло време и по дълъг ден.

Ina

3,008
313
Може да порасне още мъничко докато пусне вече видими топчици има още известно време,дано.но като цяло не пораства много,зависи от сорта де,има някои повече избухват по време на така наречения предцъфтеж(когато още растат,но вече излизат все повече близала отвсякъде),други остават само една главица и съвсем миниатюрнички.Това като го гледам може да оформи една хубава тупалка отгоре,има главички и по-надолу,все ще опиташ нещо:)Дано го пече повече слънце сега оттук нататък в цъфтежа.

62
63
Към Doba
Sorry , че качвам снимки в твоята тема при положение че има тема за автоматици. Но просто и двамата с теб избързахме и април месец се случи такъв студен,мрачен и гаден и това е общото. Затова споделих тук. Вече само в темата за автомати ще качвам снимки :)

42
18
А, мен не ме бърка е,
Към Doba
Sorry , че качвам снимки в твоята тема при положение че има тема за автоматици. Но просто и двамата с теб избързахме и април месец се случи такъв студен,мрачен и гаден и това е общото. Затова споделих тук. Вече само в темата за автомати ще качвам снимки :)
[/QU
Към Doba
А, мен не ме бърка, даже тей по интересно, твоето къв сорт е?

62
63
уж purple kush,но ще видим колко ще е purple :). Имам 3 такива и 6 Aмнезии от ташак банката-s.ed mafiq. Утре мисля да сея останалите. Вече са в чашка с вода.
Утре трябва да са потънали(в чашата) и хайде в земята.

42
18
Хахах. Вижте как само се маипулира, решило е да си расте на зиг-заг!
Междудругото, след като ми пристигна колета от РКС, експеримента ми с този сорт продължава, тъй като бонус семките които ми пратиха пак са Северно Сияние автоматик. И ще видя разликите в генетиките ттй като дегашното което е на снимката е от неизвестна ферма...

42
18
Какво осиране... Изинявам се на всеки направил друда си да отвори темата. Излизам тази сутрин на терасата и гледам - morou mou просто го нямаше... Ей така. Б** мааму.

Last edited:
42
18
Няма да се отчайваш! Вади си изводи и продължавай напред!
мир
Благодаря! Ами сега почвам автоматиците от РКС и там има 3 Северни сияния така че дет викаш...

Latest Cannabis Seeds

Sundae Cookies
Sold out

Sundae Cookies

Divine Genetics
Sundae Driver x GMO Cookies
12
Feminized
New
$200.00
Sunset Sherbet S1
Sold out