Семена В Ww Auto?

В реколтата от единия ми аутос намерих 4 семене? Сложих 2 да покълват и едно излезна. Някой да каже нещо по въпроса? Да го гледам ли, какво ще стане ......?
20161005_123110.jpg

Никаква представа нямам. До сега не бях намирал семки в аутос. За това и питам, да се заминавам ли да го гледам или под ножа овреме

Най вероятно от диваци е опрашено малко,растението пак ще хваща като узрее,няма да е голям кика,общо взето няма много смисъл да ги гледаш тези семена,освен ако имаш и място и време да се занимаваш с тези семена.

На мен ще ми е интересно какво ще излезе от този гроу ако го запазиш. Ще следя темата :)
Чи къ :D няма да го запазя, даже сложих и останалите две семки да видим какво ще се излюпи от тях. Явно няма колеги на които им се е случвало да вадят семена от ауто. Та ще видим какво ще видим :)

Чи къ :D няма да го запазя, даже сложих и останалите две семки да видим какво ще се излюпи от тях. Явно няма колеги на които им се е случвало да вадят семена от ауто. Та ще видим какво ще видим :)
Няма да откриеш топлата вода. Просто потърси в другите форуми.Ако очакваш нещо феноменално,се приготви за butthurt ;)

Top Bottom