Съобщение: съвети за сигурност

12
0
Изгледай "Cannabis: What's the harm"" сериите да видиш за какво става въпрос в Англия

Ina

1,887
313
добре,а от Испанските? Там суиит сеедс ала бала или някои испански саит? там всеки си правеше каквото си иска с наркотоците и дали ги следят толкова тамошните типове? португалия е пълна анархия в друсането,дали техните пратки се следят? за Холандия ясно.

4
28
хора тоя човек по доставката ли са го хванали или по това че се е/са го издал/и?
имам предвид за 5-10 семки дори и да пишат списък в Сектор "Противодействие на криминалната престъпност, аз дори и да съм в този списък като нямам връзка с ОП защо да ме гонят? Всъщност дори и да нямам връзка с ОП- това е Криминална полиция/цивилните типчета, дето са на наша възраст и гледат да налапат предимно младежи, ох сложна е ситуацията, знам само че требва да се спазват 3те златни правила!

Ако трябва да спекулирам за последния случаи, бих казал че пича е поръчал 25 и повече семена наведнъж, или се е похвалил на свой приятел и така е стигнало до Кр.Полиция.

0
28
На мен преди година ми счукаха семките на границата,и ми ги пратиха обратно запечатени прилично без протокол за митническа проверка,или поне в пощата не ми предоставиха такъв,бяха на мое име,но не беше посочен никакъв адрес,а аз си проверявах периодично в пощенската станция и хоп....курец.......до сега не съм имал проблеми,за 10 семки става въпрос от No Mercy глупаците,на които 10 пъти им казах че ако ми ги пратят в нормален пакет са causa perduta,дори им дадох идеята за T-Shirt,а тия ме питат What is T-shirt??? немам думи :X

12
0
http://news.ruse24.bg/279856.html
Ето една интересна новина, представете си картинката само ... :D Както и да е това, което ми е интересно какво точно се крие зад думите "досъдебно производство". Какво става по-нататък с хората задържани за отглеждане/ пренасяне на марихуана? Защо по дяволите няма ясен закон за това?!

1,059
263
Да сe смея ли да не се ли. Определено не са наясно с елементарни правила на безопастност гроувърите "при обход в кв. "Чародейка" в районна на бл. 111 и бл. 112 засичат две лица, които носят два стръка зелено тревисто растение". Във фермата едвали има и един човек който да допусне подобно нещо.

бтв: един от най-добрите вариянти които съм се замислял е да отидеш в едно село да станеш кмет и да назначиш вой човек за шеф на полицията или с разрешение от МЗХ. Нямаш баране и ще даваш работа на цяло село и хората ще обичат. По мярка 121 за Млад фермер или Развитие на дребния и средния предприемач кандидатстваш за 50 000 лева. Можеш да правиш брикети еко-брикет, влакно, въжета, и кво ли още не, био гориво и т.н.

12
0
Доста смело :) Само трябва да подкупиш общината и съседните села. Не всички обичат тревата ... особено старите хора и за тях да те изкажат ще е най-вълнуващия момент в живота им...

1,059
263
Да те изказват на арменския поп ако искат, вземи ти от министъра на земеделието лиценз за отглеждане на коноп с активно вещество под 0.2%. Това не е растението което пушим то е с актвивно вещество около 20%. Въпреки това имам веднага хора да работят на такава нива и без пари, без заплата.

1,059
263
Поръчвайте си от Империал сиид шоп в Лондон. Адреса беше нещо от типа на Индустриал ареа бла бла а всъшност е на 20 мин с ъндърграунда от спирката на Гринуич примерно. В квартала на футболния клуб Челси май. Един дядка държи магазина много е точен. Както поискаш така ще ти опакова колета. Можеш и да се пазариш.

Доста смело :) Само трябва да подкупиш общината и съседните села. Не всички обичат тревата ... особено старите хора и за тях да те изкажат ще е най-вълнуващия момент в живота им...
Дядо ми пуши, както и често пофим с още един младок на около 65-70. Зависи от човека, а не от възрастта. Пък и старите хора по селата много добре знаят какво е коноп, което е още една причина да не залесяваме задния си двор.

Дядо ми пуши, както и често пофим с още един младок на около 65-70. Зависи от човека, а не от възрастта. Пък и старите хора по селата много добре знаят какво е коноп, което е още една причина да не залесяваме задния си двор.
marijuanabg, отдавна се каня да те поздравя за хубавите елхи, които пазиш и гледаш партизански. Успех и респект от мен.

Иначе наистина не всички възрастни са против, но уви те като нас са малцинство. Или ние не сме малцинство? Как се чуствате напушени и сред много хора, които не са? Аз честно казано малко самотен :) но и уверен :).

Тази статия ми е любима. Прочетете внимателно! :) и умната.

Колеги как бихте постъпили,ако някои ваш приятел разбере че си гледате растение и разкаже на още 2-3 пича.Какво бихте направили,ако не сте сигурни че може да им се има доверие.Замислил съм след таз годишната и първа реколта да почина някои друг месец да им разкажа че вече не се занимавам с растения.И ако всичко е наред да си поръчам пак семенца и този път абсолютно всичко ще е скрито покрито.Поливки само вечер много късно.И така ще направя че никои нищо да не разбере.:sign0065::sign0065::sign0065:

397
113
Аз бих върнал времето назад и ,ще се надявам да не го допусна да види пак ;)

Колеги как бихте постъпили,ако някои ваш приятел разбере че си гледате растение и разкаже на още 2-3 пича.Какво бихте направили,ако не сте сигурни че може да им се има доверие.Замислил съм след таз годишната и първа реколта да почина някои друг месец да им разкажа че вече не се занимавам с растения.И ако всичко е наред да си поръчам пак семенца и този път абсолютно всичко ще е скрито покрито.Поливки само вечер много късно.И така ще направя че никои нищо да не разбере.:sign0065::sign0065::sign0065:
Ще го излъжа и забравя. Иначе и бой помага... но не се препоръчва. Всъщност никой не трябва да знае. Поне при мен е така.

180
43
Кажи, че са умрели след седмица-две - изчакай някой дъжд/студ/топлик/и т.н. Покривай се и гледай никой да не те вижда, когато полагаш грижи за растенията - поливането нощем е вариант, но ще ти писне - поне при мен беше така и започнах просто да минавам рано сутрин по затънтени улици с раница или облечен като за излизане и сак...
Мир.

0
18
Еми правилно си се ориентирал. Казал си вече и даже мислиш че нямаш пълно доверие на този твой приятел и хората на които той евентуално би казал. Зависи доколко сигурността ти е приоритет, най-доброто е да не казваш на никой и да пушиш сам (освен ако не живееш с приятелката си и пушите заедно, пазите си тайната и удоволствието е между вас). Малко е тъжно, нали?, да не почерпиш приятели и да не се похвалиш, но ако искаш да се пазиш на 100% това е. Лично аз имам двама добри приятели от тревоманските години, с които се виждаме чат-пат и пушиме. Те купуват дилърските боклуци по 15-30лв, аз не се занимавам от година и половина-две, само на почерпка пуша и понякога взимам от тях когато са уцелили нещо по-добро. Не съм им казал за сегашния ми гроу понеже ако ги черпя веднага ще надушат че е нещо различно и ще ме почнат с въпроси. И като им кажа че съм отгледал, не ме притеснява, че точно те ще ме изпортят, но все пак ще придобият представата че се занимавам с това, пак ще гледам, ще ме питат дали пак ще правя гроу, ако им кажа че не, ще се съмняват и ще мислят че гледам но вече се крия и тн. Не е желателно при всички случаи, въпреки че са оld friends.
Сори, че е малко объркано накрая, но трябва да излизам вече и нямам време да прегледам.
Може би най-добрата идея е да пушите реколти и да споделяте с други гроури, поне те са в това положение и знаят как стоят нещата.
Лек ден

397
113
Машината за бълвоч започна да работи.Пазете се!
--
Убийството на 12-годишния – заради скършена марихуана
24.08.2011 12:15
Детето я смачкало, докато пушели с приятеля си трева на терасата

1,059
263
Машината за бълвоч започна да работи.Пазете се!
--
Убийството на 12-годишния – заради скършена марихуана
24.08.2011 12:15
Детето я смачкало, докато пушели с приятеля си трева на терасата
Ужас. И аз пиша правила тука, те на 12 години лапнали масура а на 16 си гледат.
Подобен инцидент няма как да се случи ако се спазват правилата на фермата.

Внимавайте както съветва Фоктор по-горе и мислете с главите си. Човешкия живот е най-ценното, което имаме.

Ina

1,887
313
focktor:за какво става дума? искам да ви питам как оба4е да процедираме,когато имаме деца?!!!! Моето скоро ще може да издрънка вси4ко,а някои ден...може да ми скършат неговите приятел4ета марихуаната и ще се наложи да ги убия:) не,сериозно,какво да правя вобще с гледането,когато имам малко дете,а много оби4ам да си гледам? на мен ми се струва отвратително малки деца да пушат каквото и да било! ами ако се зариби от мен някои ден?!

0
28
Ина ти си в незавидно положение общо взето,според мен единствения вариант е да преместиш оборудването на друго място,някъде наблизо ако имаш друго жилище например...в тавани и мазета,не става заради тока на входа,любопитните комшии клюкари,миризмата и др. пред детето не говорете за това и не пушете,общо взето трябва да криеш тази дейност защото ако още от малко започне да приема това като нещо нормално става кофти,децата са като гъби и попиват всичко,може да се изпусне пред приятелчета и да застраши и сигурността ти,ако няма къде да преместиш индор-а мисля,че трябва да правиш по-сериозен аутдор за да ти стига матеряла до следващото лято,и когато ходите да ги обгрижвате детето не трябва да знае къде отивате и какво правите....това е моя съвет :)