Сътрудници за обновяване архива на група

Споко, мастър. Ще свършим работата изненадващо бързо. Ще се учудиш колко свободно време има един ерген с коз в уста ;)

356
63
Рип организирай нещата,раздели информацията и почвай да я пращаш на който си решил да помага..като гледам времето цяла седмица няма да мърдам от нас..така че гас :)

20
0
.

Здравей RIPP аз на private не мога все още. Да на разположение съм. Казвай задачата и да почваме :character0103:

2,263
263
Здравей RIPP аз на private не мога все още. Да на разположение съм. Казвай задачата и да почваме :character0103:
здр. предполагам утре ще разпределим статиите за редактиране и ще направим инструкции ако има нужда. Основно ще се редактират тоновете грешки които има в статиите. Веднага няма да е защото мисля да ходя да гледам мача тази вечер а ще ми е нужно малко повече време да организирам следващата стъпка.

Благодаря на всички отговорили положително до момента, всички други загрявайте защото ако се откаже някои ще трябват попълнения.:anim_30:

87
18
Пиши ме и мене.Само да знаеш че аз утре съм зает така че мога да почна от петък ;)

2,263
263
СТЪПКАТА

Добър ден ГанджаЛаб

Как сте днес ;-), Изготвен е списък с 12 групи всяка съдържаща определен брои статии. През следващия месец ще трябва заедно да редактираме архива, след което да се съберат всички едитнати текстове и да се качат в новия саит върху, които вече работя. Саита на архива не е красив, какъвто повечето от вас биха искали да бъде предполагам но е хубав става, достатъчно функционален за качването на архива и винаги ще е в изправност. Ако спре гоогле спира и нашия архив тва е положението.

Group 1 - Ready
A-Z genes... Ready
Dutch Passion
Mandala
Kiwiseeds
Paradise Seeds
Big Buddha
Magus Genetics
The Joint Doctor's Low Ryder
Serious Seeds
Seedism Seeds - The Cannabis College in Amsterdam

Group 2 - Ready

NTF, Wilma, Pot-ponics
Ganjanology growing-guides
Готови за Започване...
Клонинг Метод с Почва
САТИВА - ИНДИКА - РУДЕРАЛИС
GrowFAQ Overgrow
Хемп, Смола и THC
Канабис, Мъжки & Женски
кога мога да определя пола на моите растения
Грижи за Растенията Маики
Желателно ли е да започвам със закупени семки?

Group 3 - Ready

ВЕЛИКИЯТ ОУТДООР
ФОРСИРАНЕ НА ЦЪФТЕЖА
УЗРЯВАНЕ НА САТИВА ОУТДООР
АЕРОПОНИКА
ATOMIX - SCI-FI отглеждане

Group 4 - Ready

ХИДРОПОНИКА ПРЕДИМСТВА
ХИДРОПОНИКА - НАЧИНАЕЩИ
ХИДРОПОНИКА АЕРО САКСИЯ
ХИДРОПОНИКА ПРО-ГРОУВЪРИ

Group 5 - Ready

ИЗБИРАНЕ НА ЛАМПА
СИСТЕМА ЗА СВЕТЛИНА
КОМПАКТНА ФЛОУРЕСЦЕНТ ЛАМПА
Изкуственото осветление и неговото приложение

Group 6 - Ready

ВЕНТИЛАЦИОННА СИСТЕМА - Готово
ВЕНТИЛАЦИЯ - ОБЯСНЕНИЕ - Готово

УРИНАТА В BG
НУТРИЕНИ, НАПРАВИ СИ
ХРАНИ И ХРАНИТЕЛНИ ДОБАВКИ

Group 7

Компост и почва
КОМПОСТИРАНЕ
ИДЕАЛНИЯТ КОМПОСТ
ФЕРМА ЗА ЧЕРВЕИ
ФЕРМА ЗА ЧЕРВЕИ (2)

Group 8 - Готово

Хранителен безпорядък - Проблем-Решение
Epsom Salts - Английска сол, (Mg) дефицит
Чесново Олио за Пръскане
БЕЗКРАИНАТА ЖЪТВА - S.O.G
Факторът - pH

Group 9

ЖЪТВА И ОБРАБОТКА
ScrOG, SOG, FIM, Supercrop, LST и т.н. - Готово
НЕЩО ВЪВ ВОДАТА
РАЗМНОЖАВАНЕ НА КАНАБИС
Да опознаем автоцъфтящите сортове - Готово
КЛОНИРАНЕ ЗА СЪВЪРШЕНСТВО

Group 10

МАРИХУАНА - МИКС
ХАШИШ - МИКС
Кухня, готвене с канабис
HEMP КАФЕ
HEMP ПАСТА ЗА МАЗАНЕ
SPACE CAKE GanjaLAB

Group 11 - Готово

ЗДРАВЕ И СИГУРНОСТ
КАК ГО ВЗИМАШ?
CANNABIS & SEX
Удивителният свят на хемпа
THE AMAZING WORLD OF HEMP
THE AMAZING WORLD OF HEMP II
THE AMAZING WORLD OF HEMP III
ИЗПОЛЗВАЛ ЛИ Е МАРИХУАНА ИСУС?

Group 12 -- Готово

19th HIGH TIMES CANNABIS CUP - Готово
КОКС

Канабиса в Медицината
КАНАБИСА И НЕВРОДЕГЕНЕРАЦИЯТА
Колко се задържа канабиса в системата ?

Конкретно по задачата:

всеки сътрудник, които има желание да се включи в най-масовия едит проект от създаването на Групата до сега трябва да се спре на една от зададените групи с текстове. Всеки може да избере и повече от една ако му е трудно да се спре само на една или мисли, че може да се справи и с повече.

След като си избереш група за редактиране казваш в темата тук във форума над коя група ще работиш. Основното е да се редакира/едитне текста като се запази целостта на статиите (не се раздробяват на парчета). също така трябва да се запазят и каринките на статиите в голям размер.
След което редактирания текст се вкарва в [*.pdf] или [*.doc, *.docx], заедно с картинките, както са си били по местата в оригиналния вид. Когато имаш завършена статия изпращаш фаила, чрез е-маил директно на [ganjalab @ googlemail. com]. Това ще е е-маила за кореспонденция които ще се ползва за този проект до краиния срок. Грубо казано имаме 50 дни до терминирането на архива. След мъртвата линия няма да има и помен от страници и фаилове за това дерзаите.

В заключение

Не ме разбирайте погрешно и аз искам някъв супер саит, които сигурно ще срува доста и собствен домеин и сигурен хост за следващите 10 години примерно. от друга страна, това което ни е нужно за архива на знанието е стабилен сигурен хост, задоволителен интерфеис, постоянен и неограничен бърз достъп, вечно присъствие в мрежата. Това го имаме безвъзмездно от Гоогле, сега остава да се постараем и да поработим над статиите, защото най-важното е съдържанието и начина по които ще го представим на всеки заинтересован след нас.
Това е, делата на всички нас днес ще дадът отражение в бъдещето и ние трябва се представим добре. Ако искаме да оставим положителен пример, трябва да се потрудим. Инвестирай от времето и знанията си, заедно и от сърце за всички разумни хора. С нашата информация и пример не само правим добро но и казваме не на организираната престъпност за пореден път на улицата, в квартала, в градът в България.

Важно другите статии в архива както и секциите Възстановяване и Легализация също ще бъдат едитнати на по следващ етап. :mmm

Човекът,който ги е писал не е признавал "й",","..
Иначе аз почвам 11 група.:anim_44:

Едит:готово.

356
63
Виждам,че никой не е избрал още значи имам право на избор ще започна с 6-та група!

87
18
аз взимам 4 ГРУПА. Само кажете в какъв формат ги искате и утре е готово :)

2,263
263
аз взимам 4 ГРУПА. Само кажете в какъв формат ги искате и утре е готово :)
Готовите фаилове да са в *.pdf, *.doc, *.docx, Ако работиш толква бързо можеш да вземеш и втора група няма да ти се разсърди никои.

Важно Група 11 е готова също.

20
0
.

Аз взимам 3-та група. Трябва да свърша за 2-3 дена и ще взема още някоя :cool

ice_kill с кво се храниш бе човек ;-)

Така на този линк се следи за статуса на работата по статиите
http://www.thcfarmer.com/forums/456407-post29.html

А тук се вижда в реално време как се потим над новия саит
https://sites.google.com/site/ganjalab/
Еми колко съм се учил от този материал...Няма да отиде на вятъра за нищо.Да знам аз поне,че съм помогнал с каквото мога.

Latest Cannabis Seeds

Sundae Cookies
Sold out

Sundae Cookies

Divine Genetics
Sundae Driver x GMO Cookies
12
Feminized
New
$200.00
Sunset Sherbet S1
Sold out