Темата За Начинаещия (и Не Само) - Мини-туториал

Полезна ли ви беше информацията?

• Total voters
    93
S

SweedSeed

Guest
Винаги ще има спам. Имало е преди, има и сега ще има и в бъдеще. Вече ние решаваме дали ще е много или не. Според мен нека се изчистят мненията под автора на темата, бъде заключена и залепена при важните. Така ще се намалят спамовете. Няма как по-точно и ясно да се синтезира най-важното. Уважавам труда и отнетото време и старание на колегата, за което се надявам тази тема да послужи като урок номер 1 за всеки нов фермер.
не преди да се навъдят троловете от промена и разни дечурлига нямаше спам имаше само гроуери които си споделяха опита един с друг ;) но тъй като ти си един от тези тролове за теб винаги е имало спам и ще има не случайно където си и ти ;)

S

SweedSeed

Guest
пази боже от такива специалисти с универсални формули за торенето дето ми ползват кристалон и амониева селитра и какви ли още не химии... не че нещо но бъркаш хората само... за това драги ми I_Love_THC вземи отгледай някое растение марихуана първо и тогава пиши туториали за начинаещия та ти дори не си начинаещ а учиш другите...

ЕЕЕЕ Още колко ще го търпиме тоя SweedSeed................ Която и тема да отворя, попадна ли на негово изказване ме побърква...... много дразни тоя човек......... едва ли само мен !!!!!!!!!!!!

702
143
ЕЕЕЕ Още колко ще го търпиме тоя SweedSeed................ Която и тема да отворя, попадна ли на негово изказване ме побърква...... много дразни тоя човек......... едва ли само мен !!!!!!!!!!!!
Вместо да се дразниш, прояви малко уважение към модераторите, в частност към SweedSeed, вместо завист! Това, че лекарствата още не са узаконени, не означава, че не трябва да мислиш в тази насока...

998
113
пази боже от такива специалисти с универсални формули за торенето дето ми ползват кристалон и амониева селитра и какви ли още не химии...
Ехо,шефе по-леко относно Кристалона+Амониевата!!!Погледни моя АутДор и тогава се изказвай...Верно,че и Гуано имашеDSC_0415.jpg DSC_0410.jpg DSC_0430.jpg DSC_0426.jpg DSC_0422.jpg DSC_0419.jpg DSC_0430.jpg DSC_0437.jpg DSC_0447.jpgDSC_0410.jpg DSC_0424.jpg

Last edited:
26
3
За тея дето знаят английски и искат да научат много и интересни неща, за индор (почва, хидро , дълбоко водни кофи), аутдор съвети, съвети за безопасност.. Сега ще предприема да бутнем и едни субтитри поне на второто му ДВД.. Гледайте и 3-те му ДВД-та . Адски интересни са. :) И истински савети за начинаещите :) ахаха забравих да му напиша името =]
Jorge Cervantes

26
3
Наоколо има ли пшеница.. или подобни култури.. прилича малко на кафява ръжда но не виждам по едри петна..

781
93
как се лекува тази МАНА и кое я причинява?
Човек пробвах абсолютно всичко , контактен системн фунгицид , разни бабини рецепти тензо коктейли да не би да е някакъв дефицит, и нищо. Маната е мноооого коварна повечето пъти тръгне ли няма лекуване особено като е влага , за това мнооого добре дренирани почви и листата ако са много гъсти премахване с цел проветрение на вътрешните части на растението :)

346
43
Просто по-разделечени растения, добра поддръжка, пулверизация през деня и без мокрене на листаците. Иначе, пробвай Топсин М 70 ВДГ - 0,12%, ако искаш - препоръча ми го един приятел агроном и след 3-тия път имаше ефект. :)

Извинявам се за тъпия въпрос но HPS лампите които се продават в гроу шоповете са със различен спектър на светлина от обикновените натроеви лампи (2700k) не с 2000k така ли? Защото бях се засилил да купувам лампа и електронен дросел от магазин за ел. части с цел да спестя някой лев.

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Sorbet
Sold out

Strawberry Sorbet

DNA Genetics
Heirloom Swiss Sativa x Sorbet
6
Feminized
Limited
$85.00
Sorbet Stash

Sorbet Stash