Тор - Почва

• Thread starter bahura
  • Start date
  • Tagged users None
B

bahura

Guest
Нека тука да подискотираме кои с какви впечетления е останал от продуктите на двете фирми и всеки да кажи своето мнение за тях

Усмех в начинанията !!! :movie

Ха това е като да направим анкета BMW M3 vs VW Polo:ridinghorse:. Bio Bizz Rulez !
Висококачествена органика на повече от достъпни цени. Ефекта е поразителен.Лично Bloom-а е малко слаб но вече има толкова добри booster-и ,че това не е никакъв проблем. И само да добавя още нещо-в нито един форум не съм срещал дори и едно мнение за тях-имам предвид тея dutch хидропоник банда :icon_animal26::icon_animal26::sign0065:

B

bahura

Guest
Смисал според теб BioBizz са много по-добре защото аз малко се съмнявам, но се пак за това пуснах тази тема всеки да изкажи своето мнения. Дори ако има хора които са ползвали и двата продукта ще е много добре и те са споделят с нас ;)

Искам само да вметна,че органичните БиоБизз торовете няколко месеца след отварянето на тубата,променят цвета и мириса си,какво се случва с качеството на съдържанието незнам,но сърце не ми даде да ги ползвам за второто гледане и към кофата потеглиха наполовина пълни туби,предполагам че неорганичните ще издържат по-дълго .

B

bahura

Guest
Аз доколкото прочитам на Dutch Formula пише 100% bio или пук Naturale Power. Следователно Извода ми е, че не са химия.

Смисал според теб biobizz са много по-добре защото аз малко се съмнявам, ;)
Бахуре ти сериозно ли си мислиш,че тея хидро бандата са по-добри от тях. Колко реколти си изгледал с тях? На колко други продукта си го ползвал? А пък не знам дали тука ще има чак толкова много хора,които да могат да дадът компетентно мнение освен 4-5 човека.

B

bahura

Guest
Бахуре ти сериозно ли си мислиш,че тея хидро бандата са по-добри от тях.
Тъкмо си помислих че този път ще се разберем и ти пак почна да използваш "тях, онези, другите, и т.н." Немога да ти разбера кои са тях кои са онези :d

Не че настоявам, но ако искаш да се разберем използваи имена ;)

Нали се сещаш Димитър Пенев като почне да обеснява на прес-помференция "Тоз там .... аааа Гошо вратарчето.... ааа ...и другите там двамата" :D

Аз за първи път ще се съглася с Rqpa! Прав е ! Аз от тоз супер трайв ся се чудя кво да ги прая че станаха 2 метра и зе да не стига тавана :( Доколкото съм гледал и чел Дъча влиза много при Хидропоника и не се препоръчва за почвено отглеждане. Но аз го ползвам Дъча като поливам от време на време с него с половин р-р , че лесно се преторявя. Ефект голям няма според мен! За Биобиз не мога да кажа защото не съм го пробвал все още!

Бахуре ние се разбираме с тебе бе братле! Am ST за искам да ти кажа,че това е един от ефектите и когато се използва прекалено много растенията продължават да вървят нагоре и през цъфтежа. В резултат на което,главите стават некви рехави абе зле. По-принцип не трябва да го използвате често или по-много.Аз слагам в началото и в края на вегетацията.При клонингите съм забелязал,че ако е повече от капка на литър не пускат корени толкова бързо. Но както се казва дозата прави лекарството,така че когато улучите нормата ще откриете светлината.

Добро утро Ряпа! Ами да ама ако прекалиш ще видиш какво става.Да и аз слагам по 1мл на чл. Но все пак трябва да не се прекалява.Ако се разровиш из мрежата ще срещнеш доста противоречиви мнения. Доста хора отричат употребата му аз не съм сред тях де. Но все пак това са хормони и витамини разбираш ли няма как да няма негативен ефект, даже ако не се лъжа мисля,че е Витамин Б в най-голямата си част но не съм сигурен. Когато се използва като добавка а не като основен хранителен разтвор наистина резултатите са поразителни. Използвал съм го на всякакви сортове и видове и наистина действа!

Трябваше да го спреш преди 2 седмици още братле.Ако искаш да го ползваш в цъфтеж след 1-та седмица не го слагай повече.Просто не ти е необходим за този период си вземи някакви други booster-и

233
28
не съм провбвал 2-те фирми ,но имам стра6но добри отзиви от плагрон и мисля 4е са едни от наи добрите

не съм пробвал БиоБиз,но определено това е следващото,коеот ще купя,казаха ми ,че с дъча има по-голям шанс за преторяване,по гръба химия е ... но ми върши работа

на мен пък химията на Plagron, като че ли по ми харесва от органиката на BioBizz.

Давам мнение само за това, което съм пробвал !
най-вдясно в безименната туба е BioBizzBioGrow !

A

ALB3RTsWeeD

Guest
ами ти как очакваш с 3/7 продукта да имаш същите резултати при 7/7...:character0050:

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Sorbet
Sold out

Strawberry Sorbet

DNA Genetics
Heirloom Swiss Sativa x Sorbet
6
Feminized
Limited
$85.00
Sorbet Stash
Sold out