Тор - Почва

• Thread starter bahura
  • Start date
  • Tagged users None
Здравейте,имам въпрос.
Имам остатаци от bio-grow и bio-bloom на biobizz,отделно имам top-max,fish,alg-a,heaven i acti-vera
имам и по 0,500мл. grow и bloom (на GHE biosevia),дали мога да заменя гроу-а и блоом-а на биобизз с тези на GHE като се придържам към таблицата на биобизз?(Вместо гроу и блоом на биобизз слагам гроу и блоом на GHE)
bio grow biobizz -npk 4-3-6
grow GHE npk 3-1-6

bloom na biobizz npk 2.0-7-4
bloom na GHE 2-3-4

Ina

5,214
313
https://www.youtube.com/watch?time_continue=469&v=AUhOBxVFcFk
Един потребител от чуждата част го беше пуснал(oldskol4evr му е ника да се знае,че не съм го изкопала аз).Много интересен(и лесен изглежда) начин да си тествате почвата(ако искате отнякъде да събирате,не да купувате)дали е добра.

10
3
Колеги а за адвенчър нутриентс и по накратко бъд серията какво мислите за индор почва какво бихте препоръчали

142
93
Колеги а за адвенчър нутриентс и по накратко бъд серията какво мислите за индор почва какво бихте препоръчали
Колега,понеже не вярвам някой да ти отговори,ти предлагам отново да почнеш да четеш форума,виж други гроучета на колеги,те какво праят,как го праят,какво имат и тн.Новаци с подобни въпроси има по двама на седмица.Всичко е тук просто не ви се занимава да четете.Остави ги "Adventure Nutrients" :D,първо научи как расте и какво иска от теб това растение.

Guys I live in Bulgaria, where can I buy organic fertilizers like Kelp meal, Neem Seed meal, Fish Bone meal, Crab meal, Alfalfa meal, Blood meal, Feather meal, Malted barley powder? Where can I buy organic compost, earth worm castings? And lastly things like Dolomite lime, Basalt Rock powder, Biochar? I grow organic only and I cant seem to find any organic fertilizer suppliers in Bulgaria. Can someone help?

Здравейте,имам въпрос.
Имам остатаци от bio-grow и bio-bloom на biobizz,отделно имам top-max,fish,alg-a,heaven i acti-vera
имам и по 0,500мл. grow и bloom (на GHE biosevia),дали мога да заменя гроу-а и блоом-а на биобизз с тези на GHE като се придържам към таблицата на биобизз?(Вместо гроу и блоом на биобизз слагам гроу и блоом на GHE)
bio grow biobizz -npk 4-3-6
grow GHE npk 3-1-6

bloom na biobizz npk 2.0-7-4
bloom na GHE 2-3-4

Използвала съм по-стари торове след измерването на разтвора s ppm метър установих,че има по-малко количество хранителни в-ва в милилитър, отколкото в нова бутилка.

Latest Cannabis Seeds

Strawberry Sorbet
Sold out

Strawberry Sorbet

DNA Genetics
Heirloom Swiss Sativa x Sorbet
6
Feminized
Limited
$85.00
Sorbet Stash
Sold out