Фото И Ауто 2018

Ina

2,011
313
Yes,излезе ми мъжага точно в саксийките последните,които са ми останали за изкарване,голям късмет!А навън дано да няма!Мисля все пак да опитам да си направя малко ауто(или поне бързи)семки с наличните около него.Той е Пърпъл Мазар,стабилен,уж нещо като ландрейс и бил доста бърз(явно),а момичетата са женски пак от него и Сноурайдъри+евентуално клонинг от ауто Шампанското ако се хване ще го опраша и него.Ще ги държа докогато мога в гардероба поне да ги опраша в малки съдове(по 2 литра мисля да са,но предложете и вие),после на някой таван на прозорче ще са,понеже няма да ме има много лятото,а навън ще компроментирам гените ако ги оставя:)Може да не станат голяма красота на финала,понеже ще доцъфтят някъде си колкото да си обера семки от тях,това ще е целта,даже мисля целите просто да са опрашени.И преди си го мислех,но не знаех дали ще излезе мъжки и няколко малки женски,то точно така ще се получи,така че ще пробвам:)На първата е харема,втората снимка е мъжагата,доста гъст е и сбит,на 3тата се вижда ясно това,което ме интересуваше:)Нямам възможност да избирам по характеристики сред много цветя и много мъжкари,но поне тези всички изглеждат добри за майки,пък бащата и той е добре мисля.....

Ina

2,011
313
Искам тук пак да попитам който си е правил и е имал успех със запазването на прашеца за по-дълго да ми каже какъв е трика?понеже аз го ползвам винаги пресен,не ми се получава пазенето:/Пробвах какво ли не,в хладуилник,сушен,в хартия,нещо все спира да работи?!Знам,че сме го коментирали и в старата ми тема също,обаче нямам успех с това.Колко време може да се запази работещ и как?!Пробвах и в спринцовка с вода за да не лети,поне това разбрах,че водата и влагата го прецаква най-бързо......

92
63
Инче , на мен ми се изхермиха 2 мъжки, почнаха пистили да пускат между топките, голяма изненада беше , щото не бях чувал до тогава.Изхермиха се от уличното осветление, просто няма друга причина - не виждам...та да знаеш за китките на прозореца,дето за семки..

firstcitizen

First Citizen
Supporter
347
263
Искам тук пак да попитам който си е правил и е имал успех със запазването на прашеца за по-дълго да ми каже какъв е трика?понеже аз го ползвам винаги пресен,не ми се получава пазенето:/Пробвах какво ли не,в хладуилник,сушен,в хартия,нещо все спира да работи?!Знам,че сме го коментирали и в старата ми тема също,обаче нямам успех с това.Колко време може да се запази работещ и как?!Пробвах и в спринцовка с вода за да не лети,поне това разбрах,че водата и влагата го прецаква най-бързо......
Влагата и температурата са най-големият враг в складирането на полен и семена. При полена трябва да има нещо, което да изсмуче влагата от него (торбички за абсорбиране на влага или брашно). Най-добрият ти вариант е смесваш полен с брашно 50/50 и така го складираш в пликчета с цип. (вакумка)

Ina

2,011
313
Инче , на мен ми се изхермиха 2 мъжки, почнаха пистили да пускат между топките, голяма изненада беше , щото не бях чувал до тогава.Изхермиха се от уличното осветление, просто няма друга причина - не виждам...та да знаеш за китките на прозореца,дето за семки..
ооо,там има улично осветление наистина!Ама те са аутота всички?!Ще има ли за тях значение?Аз на него ще му взема върха и прашеца,после да прави каквото ще:)Мен са ми се изхермяли също така мъжко с малко женски,аз си мислех че така са си от ген,даже се кефих,викам ето го феминизиращия пич хаха и въобще не съм се замислила,то май на терасата беше,божеее:)

Ina

2,011
313
Влагата и температурата са най-големият враг в складирането на полен и семена. При полена трябва да има нещо, което да изсмуче влагата от него (торбички за абсорбиране на влага или брашно). Най-добрият ти вариант е смесваш полен с брашно 50/50 и така го складираш в пликчета с цип. (вакумка)
Само не съм го смесвала с брашно.Добре,катоп дойде време ще измислим как най-добре,то не че ми трябва повече за напред,но нека има запазен пък.И колко нааай-дълго би могъл да изкара?Уж го суша всеки път,но после не знам какво се случва,прибирам го и след това не работи.Затова бързам да го ползвам свеж,но ако не съвпадне с цъфтежа на женските не ми се получаваше и съм изпуснала по тази причина едно,две опрашвания,защото не станаха просто:/

firstcitizen

First Citizen
Supporter
347
263
Само не съм го смесвала с брашно.Добре,катоп дойде време ще измислим как най-добре,то не че ми трябва повече за напред,но нека има запазен пък.И колко нааай-дълго би могъл да изкара?Уж го суша всеки път,но после не знам какво се случва,прибирам го и след това не работи.Затова бързам да го ползвам свеж,но ако не съвпадне с цъфтежа на женските не ми се получаваше и съм изпуснала по тази причина едно,две опрашвания,защото не станаха просто:/
Една година ще изкара, за повече не мога да коментирам.

Мацките ги опраши около 23 ден цъфтеж и ще останеш доволна.

29
63
Пакетчета Силикат в кутииката или пакета с полена Ина силиката поема толкова много влага че чак се изплаших бях сотавил едни глави е кутия с едно пакетче силикат за около седмциа като я отворих главите бяха толкова сухи че ставаха на пепел.

29
63
Ето ги въпросните пакетчета силикат. Ползвам доста хранитлени добавки и от тях си ги събирам има големи пакети силкат в Аминокислините и бцаа на прах

Ina

2,011
313
Да,да,вярно и аз и без това видях в някакво клипче как се суши с тях телефон и сега си ги събирам:)Ама да не тровят нещо?

Ina

2,011
313
Така,градината мисля е спасена на косъм(малките,тези големите щяха да карат,защото поне за това е добра сянката)от брутална жега!На първата снимка-мъжкия ,който изкорених сложен малко на хидро хаха и успешно пренесен до вкъщи:)Дори успяха малко да се преполеят,защото докато снимам(и пръскам за съжаление)вали:)

Ina

2,011
313
А това са аутотата,за щастие точно навреме преди да увиснат пристигна спасението!:)За щастие още нямаха признаци да цъфтят,сега поне няма да останат хептен дребни.Не бяха много пораснали,защото откак съм ги засадила не беше валяло,но слава богу сега мисля че ще наедреят до другия път.И при тях таман напръсках и падна егати дъжда:)От там извадих мъжагата,той би трябвало да е различен от този в къщи,мисля че е сноу райдър,но и да е същия Мазар на вид се различва и на структура(доколкото може да се каже между вън и вътре).....

29
63
Инче добре си се правила много с хубави браво ! Малките автоматици щом не са цъфнали още ще дръпнат нагоре и ще станят добре, някой от мойте тази година станаха гиганти :Д. Успех ти пожелавам, голяма и качествена реколта !:smoking::smoking::smoking::party1::party1::party1:

Здравейте,
на 1вата снимка е нотерн лайтс(или подобно) , ауто от RQS трябваше да е феменизирна семка но ми пратиха ауто .....
на 2рата снимка е амнезия хейз феминизирана семка(имам още една не покълната,може би за зимата) -на 2 месеца цъфтеж и ми се струва че вече е за бране(а я дават 3 месеца)много бързо растящо растение,взема слънце едва 3 часа на ден ,а полудява,макар е в много малка саксия в която има заложена тор от чкч,гуано от прилеп и торф ,и е само на водичка...1.40см.
3та снимка,шаининг лемон хейз бонус към амнезията ,много хубаво ухае но добива е много малък!а клонингите макар че имат корени не помръдват вече 2 седмици...
4та снимка ,клонинги от Амнезията -в водиюка резниците пускат корени за около 2 седмици ...никога не съм ползвал вкоренители и т.н.
5та снимка клонинги от шаининг лемон хейз .
Поздрави!

Last edited:

Kot

367
163
Така,градината мисля е спасена на косъм(малките,тези големите щяха да карат,защото поне за това е добра сянката)от брутална жега!На първата снимка-мъжкия ,който изкорених сложен малко на хидро хаха и успешно пренесен до вкъщи:)Дори успяха малко да се преполеят,защото докато снимам(и пръскам за съжаление)вали:)
Много са хубави, но не знам защо всяка година ги садиш едно до друго. За мен това си е грешка.

29
63
Да,да,вярно и аз и без това видях в някакво клипче как се суши с тях телефон и сега си ги събирам:)Ама да не тровят нещо?
Няма как да тровят след като са ги сложили в хранителните добавки :)

• Like
Reactions: Ina

Ina

2,011
313
Така,сега опрашването да видим какво става:)Вече събрах малко прашец от външното и по съвета на чичето(тенк ю,те са ми пред очите тия пакетчета и въобще не ми дойде на акъла да ги ползвам,мислех че е някакаъв химикал,защото съм ги намирала аз поне в обувки и такива неща) го сложих в хартийка и в една купа с такива пакетчета.:)Не съм го смесила с брашно,то е още съвсем малко количество,но може и този съвет да ползвам за другия мъжкар,който скоро ще отвори.Сега дано дамите да цъфнат скоро!Пък този външния да пусне още малко и го махам,че ще се омешат двата.Това е клонинга от ауто,който малко беше цъфнал и може и да продължи,но нищо,тъкмо ще го опраша незабавно!:)Другия от същото цвете е в тор от червей и вермикулит и мисля,че се е ориентирал на растеж,но не мога да кажа още.....Ако не-опрашване и на него:)Сега сложих един,койрто със сигурност не е в цъфтеж за да видим ще расте ли после или ще цъфне дребно-гг ауто е той.На следващите снимки-баси лука?!:)Много е странно това,дали е от силната светлина или просто е гъсто?!То е сноу райдър пак за опрашване.....Защото доста сбити и гъсти стават под прожектора,може и да я вдигна малко.....Сега ще имаме възможност да виудим ще цъфнат ли под него,тях келвините 4500 предполагам не ги бъркат толкова като са аутота?Но ще махна отражателя,така ще стане по "топла "светлината:)Следващото Пърпъл мазар друго фено,което ми харесва като че ли повече,ще видим.....

Ina

2,011
313
Много са хубави, но не знам защо всяка година ги садиш едно до друго. За мен това си е грешка.
Обичам да съм оригинална,затова;)Всички ги садят по едно и знаем какво се получава,че може би е по-добре в някои случаи(пък в други може и да не е),но нека видим как са по много в една дупка:)Има си плюсове и минуси....Минуса е,че може да си засенчват,плюса е...че може да си засенчват хаха както и да е,винаги може да ги наклониш накъдето искаш да не си пречат. Минус е,че ако ториш с минерални на някое може да не му понесе дозата,понеже всички получават едно и също,а не са еднакви обикновено.Хубаво е да са еднакъв сорт.Но аз ползвам общи най-вече в почвата,всъшност няма да ползвам кой знае какво за добавяне,така че това не ми е проблем.Минус е и ако се разболеят всичките евентуално.Плюс е,че изливам в една дупка цялата вода,а не я разпределям по няколко литра на отделни цветя.Понеже не мога да поливам особено често и по много за мен е удобство и затова така съм преценила+че на мъжа ми не му се копае твърде много и си ползваме старите с малко обогатяване:)Всъщност това дето ползвам вече не са дупки,а е свързано с местната почва.Там е жега,това е голям проблем и затова така смятам че издържат повече лятото като са заедно,също правя един мулч на всички т.е. по-голямо и цялостно мулчирано пространство би трябвало да се запази влажно по-дълго.А не си ли виждал,че и на индор ги гледат в големи легла общи,Фърст така ги гледаше също?Та така,донякъде мога да се съглася,че в дадени случаи е за предпочитане да са си в отделни съдове/дупки,но не всякога и не при всички обстоятелства.