• 🎅 Christmas Sale - 25% Off All Seeds 🎄
    Use Coupon Code At Checkout: XMAS25

и аз един дневник да пусна "сефте" :)

а здравейте на всички маняци. та почнал сам си аз с 8 бройки в стария гардероб на дядо "лека му пръст" който е с номер 552 хаха . та бъкнал съм аз green white shark ,gorilla shizzle auto,original amnesia ,lemon skunk.super lemon haze, незнам защо към лимонените имам слабост :D ,blue hash , critical kush. тея порасналките са на 2 седмици другите ги насадих днес щото ме мързеше и все съм напушен :D . искам да кажа растенията гледам за себе си щото ми писна да давам пари на дилари за фушляци и трошляци пук и съм бедно скромно момче,утре тези поникналите ще ги местя в големите саксии ще кача снимки още. приемам критики и съвети не съм про ,начинаещ съм , ся ще си свич 1 масе ,до скоро.

здравейте братя преместих ги тези да дам малко инфо и да питам нещо. почвата е на BIOBIZZ ALL MIX,лампата е не разбирам много така пишеше 1000w консумация 120-130w full spectrum мисля да торя само с плагрон . та въпроса ми е на снимката на едното 2 от листенцата леко са подвити имах го и на едно друго от тези и листата му станаха кафеви като изгорено ,ако може някои да каже нещо по този проблем ще съм благодарен . живи и здрави до следващия ъпдейт.

• Like
Reactions: Ina

Ina

2,967
313
кабелите нека да не са там:)Също всичко мий,което вкарваш там,защото иначе налзват едни миниатюрни гадинки,с които по-добре да си нямаш работа-акари,трипс и тн.Поглеждай листенцата отвреме навреме за петънца бели и тн защото е хубаво да се хващат рано.
Мен ми изглеждат добре,но с тази светлина много не се разбира......Може да са горнати ако си им сипвал нещо,те са мънички и не им трябва,смятай си и какво съдържа самата ти почва за да не повтаряш някой тор прекалено и ти. Хубаво е да има някакво по-синкаво към лампата,дневно,бяло…….Но карай де.1000 вата това са си техните глупости,не им обръщай внимание,реалното се гледа 100 и нещо дето е:)В цъфтежа може и да дойде малко,но има време до тогава...Торил ли си до сега?Сега в тези големи саксии почвата тепърва си е заредена,Ол микса е малко по-силен от лайт,който се води бебешки,така че си имат. не бързай с торове по-добре,поливай известно време с вода само или ако разполагаш с нещо като коренов стимулатор единствено.…. Може да ги полееш обилно целите саксии бавно и да се напоят,защото ще пускат корени и настрани и да не е сухо там,после обаче да оставиш добре да съхне.

незнам за светлината ако смеша това с 6400к примерно но за цъфтежа може да подсиля ще поразровя по този въпрос. не кабелите ще си идат на местото скоро време хахаха не съм торил с нищо незнам кога според тебе ще е добре да започна с торенето? мисля овлажнител да сложа един добре ли ще е ? и ина специално да попитам за мрежата която се слага с цел да разкрие другите клонки и се извиват много ме кефи . незнам точно кога се слага и така ориентирал съм се гледал съм в тубе но като дойде времето. днес не издържах и скъсах от оутдора по отдолу някоя и друга главичка :D ..... тихо тихо много добре !!! Ина мерси за съветите ще направя каквото кажеш . до скоро братя и сестри :)

един ъпдейт да пусна вече са на 3 седмици и половина цъфтеж торя със canna PK 13/14 и plagron terra bloom приготвил съм и green sesnsation за края. да попитам някой ако знае може ли да се махат листата сега като цъфтят или не . успех на всички весели празници нека господ е с вас. със пуснатите лампи са на 2 седмици снимката другата от днес

Добре изглеждат, но светлината е слаба, тез CFL ки не вършат много работа.
Тази лед лампа е за не повече от 45-50 см. квадратно покритие, най-вероятно е с 1 ват чипове.
Като се избира лед лампа се гледат много неща, всичко е китайско, но кучи марките лъжат много!
Първо консумацията на ток, колкото повече то най-вероятно е с добри чипове и добри захранващи блокове!
За 1 ват чипове на зах. блок пише около 300-350 мА, за 3 ват чип около 650-750 мА, за 5 ват чип 1200 мА.
Това е за по старите и масови лед панели с чипове Bridgelux и Epiled или алтернативи!
Второ колкото повече тежи то най-вероятно е с големи захранващи блокове и охлаждащата плоча тежи повече и съответно чиповете са силни.
В момента най-добрата инвестиция е COB чипове на 36v. напрежение и до 4 ампера сила. Cree CXB3590, Bridgelux VERO 29SE, Citizen CLU048.
Разполагат се лесно на алуминиеви профили според помещението,като са няколко се разпръсква светлината равномерно, не се получава спот точка.
Надаявам се да съм дал малко инфо и успех с наливането на кратуните :)

Листата изглеждат добре,не махаи никви големи и хубаво тъмно зелени листа,само жълти и исъхнали листа се премахват.
Можеш да махнеш на най-долните клони началните малки главички към стеблото който са, те не наливат особено, така ще дадеш повече сила на другите нагоре.

Добре изглеждат, но светлината е слаба, тез CFL ки не вършат много работа.
Тази лед лампа е за не повече от 45-50 см. квадратно покритие, най-вероятно е с 1 ват чипове.
Като се избира лед лампа се гледат много неща, всичко е китайско, но кучи марките лъжат много!
Първо консумацията на ток, колкото повече то най-вероятно е с добри чипове и добри захранващи блокове!
За 1 ват чипове на зах. блок пише около 300-350 мА, за 3 ват чип около 650-750 мА, за 5 ват чип 1200 мА.
Това е за по старите и масови лед панели с чипове Bridgelux и Epiled или алтернативи!
Второ колкото повече тежи то най-вероятно е с големи захранващи блокове и охлаждащата плоча тежи повече и съответно чиповете са силни.
В момента най-добрата инвестиция е COB чипове на 36v. напрежение и до 4 ампера сила. Cree CXB3590, Bridgelux VERO 29SE, Citizen CLU048.
Разполагат се лесно на алуминиеви профили според помещението,като са няколко се разпръсква светлината равномерно, не се получава спот точка.
Надаявам се да съм дал малко инфо и успех с наливането на кратуните :)
напълно а Т5 колко ток консумират?

Latest Cannabis Seeds

Sundae Cookies
Sold out

Sundae Cookies

Divine Genetics
Sundae Driver x GMO Cookies
12
Feminized
New
$200.00
Sunset Sherbet S1