• 🎅 Christmas Sale - 25% Off All Seeds 🎄
    Use Coupon Code At Checkout: XMAS25

моля за помощ

145
63
Ей, земи са запри с тия статии. Що си мислиш, че не сме ги чели?? Вземи се разрови по-назад във фермата, има толкова писано по въпроса. ама кой да чете... Друг е въпроса, че ако ползваш някоя от показаните техники, откровено може си утрепеш китките.
Мир

може ли да ми кажеш кое да не ползвам или да ми дадеш линк да прочета тези статий колега мир.

162
63
Въпреки, че не съм от най- опитните градинари ще се произнеса и аз. Сега не става само с пари трябва и акъл😀, защото ако ще и всичките парички барабар с поршенцето да набиеш в оборудване и торове, пак няма да направиш нищо, ако искаш да направиш нещо читаво трябва като луд да четеш. В противен случай, с риск да ме анатемосат колегите, моят съвет към теб е, гледам те, че си момче с възможности, е да си купуваш тревата, ако си пафкаш, защото за грам-два ще минеш по-леко, а с този кашон само беди ще си навлечеш!

Въпреки, че не съм от най- опитните градинари ще се произнеса и аз. Сега не става само с пари трябва и акъл😀, защото ако ще и всичките парички барабар с поршенцето да набиеш в оборудване и торове, пак няма да направиш нищо, ако искаш да направиш нещо читаво трябва като луд да четеш. В противен случай, с риск да ме анатемосат колегите, моят съвет към теб е, гледам те, че си момче с възможности, е да си купуваш тревата, ако си пафкаш, защото за грам-два ще минеш по-леко, а с този кашон само беди ще си навлечеш!
то не е кашон целия бокс няма да се запаля бокса е от клетка облепена с самозалепващо фолио само едната страна е от кашон тя играе ролята на вратичка

Latest Cannabis Seeds

Sundae Cookies
Sold out

Sundae Cookies

Divine Genetics
Sundae Driver x GMO Cookies
12
Feminized
New
$200.00
Sunset Sherbet S1
Sold out