първи индор (jack herer - feminized)

Перфектен гроу на цфл лампи ако може само малко инфо за торовете и тяхната употреба Хопе.Дано да е тежка реколтата.:handshake

виж какво им е съдържанието в интернет (например google.com).

иначе са канадски, на Advanced Nutrients и знам от хора, че са много добри.
Вторият съдържа от витамин B1 до B12 и още доста елементи.. (4-3-6) е той.
Първият е мисля, че е БАШ за цъфтеж...И двата са от водорасли.

17
8
здравйте всички.

Имам 15 Шарка от ГХС.В момента са 6-ти ден на 18/6 часа и са средно по 13-15 см високи.Някой отглеждал ли е този сорт и ако го е да ми каже колко му е оптималното вереме за разтеж и в кой ден да сменя фотопериода на 12/12.

17
8
51-ви ден 12/12...

втора седмица на пудра (вдигнах дозата почти двойно). също така вдигнах дозата двойно на другите 2 тора.
Мисля да го храня яко тези 2 седмици и после 1 седмица само вода и жътва.....надявам се да издържи :)

Каква пудра ползваш?Shooting Powder?

Здравейте,

още много малко остана от моя първи гроу..

още 3 дни храна и от понеделник само вода до неделя...Вие как мислите? Още 10 дни и са готови за рязане, нали?!

0
8
Good Job ! Много добре изглежат,късмет и дано си е заслужавало усилието ;)
Мир

Ау, много добре изглежда! А как така си го топирал, а горе има само една глава ?

виждаш ли двата върха за които го държа (от ляво и дясно). Ей това са върховете след топирането, както и този който е между тях и стърчи над главата ми.
Един вид, растението след топирането имаше 3 стабилни върха и останалото се вижда..

п.с. след седмица сушене ще видим разликата

53
28
:sign0005:Браво браво!
Супер изглежда.Да си го пафкаш с кеф! :rasta:
По-здрави:animbong:

Поздравления много добре изглежда.. а като грамаж колко го издокара.

ще напиша в неделя (тогава прави 1 седмица от както е в сушилнята).

айдее...последна снимка за спомен преди 24 часа тъмнина и обръщане надолу с глава :)

п.с. топираният джак отива в кафевите хартиени торби след 5 дни в сушилнята. по моя преценка (така като го гледам още 3-4 дни в торбите и) отива в буркани.

Пробвах го.....и съм повече от доволен...(smoke weed everyday!) ;)